*

Dzieje się

Wodny Dzień ze Zdrojkiem w Warszawie. Piknik w ZOO

window.location.href">
KIEDY:
2011-09-18 12.00 - 2011-09-18 17.00
GDZIE:
ZOO
Ratuszowa 1/3 . zobacz na mapie 52.2548408508301,21.0247840881348
Polecają:
1 Polecam
Zobacz inne:
Dla dzieci

Zapraszamy na rodzinny piknik w Warszawie!
Już w najbliższą niedzielę – 18 września – w warszawskim ZOO odbędzie się niecodzienny rodzinny piknik. Podczas imprezy, zorganizowanej w ramach kampanii „Mamo, tato, wolę wodę!”, najmłodsi będą mieli okazję odkrywać wyjątkowy świat wody w towarzystwie Zdrojka – sympatycznego bohatera akcji. Ich rodzice oprócz wspólnej zabawy będą mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami ds. żywienia z Instytutu Matki i Dziecka, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zdrowej diety oraz podpowiedzą, jak zachęcić dziecko do picia wody. Dla pierwszych 300 osób, które w dniu pikniku po godz. 12:00 przy kasach podadzą hasło „Mamo, tato, wolę wodę!” wstęp do ogrodu zoologicznego gratis!
Woda jest najkorzystniejszym napojem dla całej rodziny, szczególnie potrzebnym dzieciom, aby były zdrowe i mogły się prawidłowo rozwijać. Przypomina o tym kampania „Mamo, tato wole wodę!”, w ramach której w warszawskim zoo zostanie zorganizowany piknik. W tegorocznej – trzeciej już – edycji kampanii organizatorzy i partnerzy zwracają uwagę na szczególną rolę rodziców w procesie kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych. To właśnie mama i tata mają największy wpływ na dzieci i dlatego powinni być dla nich wzorem do naśladowania.
Podczas niedzielnego pikniku przewidziano wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w eksperymentach
z wykorzystaniem wody oraz spróbować swoich sił w licznych zabawach i konkursach. Piknik odbędzie się w godz. 12-17.
Patronami merytorycznymi akcji są Instytut Żywności i Żywienia oraz Instytut Matki
i Dziecka. W tym roku kampania „Mamo, tato, wolę wodę!” została objęta honorowym patronatem przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Partnerem medialnym jest MiniMini.

Nieznany

Dodane przez: Nieznany

Dodane: 2011-09-15 16.15

Zdjęcia

Polecają:

zgłoś nadużycie

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował
Dodaj swój komentarz: