*
Dodane 2014-04-07 17.00 , komentarzy 3

Kobieta wyłowiona z Wisły to poszukiwana Agata

Niestety, potwierdziła się informacja o tym, że kobieta wyłowiona z Wisły to poszukiwana od niedawna 21-letnia Agata.

Kobieta wyłowiona z Wisły to poszukiwana Agata

Kobieta wyłowiona z Wisły to poszukiwana...

Autor: KSP

Artykuł był aktualizowany.

21-letniej Agaty poszukiwali od kilkunastu dni policjanci z Pragi Południe. Pod koniec marca młoda kobieta w nocy z czwartku na piątek (około północy) wyszła z mieszkania koleżanki przy ul. Majdańskiej. Nie wróciła do swojego domu. Nie skontaktowała się też z bliskimi.

W międzyczasie pojawiła się informacja o odnalezieniu dokumentów 21-latki, razem z kluczami, w skrzynce na listy w Legionowie.

W niedzielę przy moście Śląsko - Dąbrowskim wędkarz znalazł ciało kobiety. W poniedziałek potwierdziła się informacja, że to zaginiona Agata. - Rodzina potwierdziła tożsamość dziewczyny. Będziemy badać okoliczności zdarzenia. Sekcja zwłok wykaże, czy nie było udziału osób trzecich - powiedział portalowi tvnwarszawa.pl Piotr Świstak ze stołecznej komendy..

Śledztwo w sprawie jej śmierci prowadzi Prokuratura Rejonowa Praga - Południe.

Zobacz również: Rozbój na Ursynowie. Policja poszukuje tego mężczyzny [zdjęcie]

Wcześniejsze informacje w tym artykule były edytowane.

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

mops Gość
~mops
podejrzane 2014-03-28 01.34

Czy nikt nie zauważa podobieństwa do zaginięcia Oli Panoszewskiej???...bardzo podobne moim zdaniem, ten sam wiek, nawet uroda, znalezione gdzieś dokumenty, których miała nie mieć...sprawa Oli została uznana za samobójstwo jednak budziła wątpiliwości np. list pożegnalny na porzuconym w krzakach iPadzie (?!) . ZBYT podobne i podejrzane te 2 zaginięcia młodych dziewczyn w Warszawie....POLICJO?

lex Gość
~lex
porwanie? 2014-04-03 19.58

wydaje mi się, że zaufała złym ludziom. po co miałaby wyrzucać dokumenty i klucze w innym mieście? niestety takie coś wskazuje na 2 opcje, obie tragiczne : 1. ktoś ją zabił i wywalił dokumenty aby nie można było zidentyfikować zbyt łatwo zwłok (dodatkowo można było je uszkodzić do tego stopnia, by jedynie poprzez DNA zidentyfikowano) 2. porwano ją do burdelu za granicę (tam Ci dokumenty wcale niepotrzebne, wręcz niedobrze jakby je miała. przykre ale to dwie najbardziej prawdopodobne opcje.

K Gość
~K
Do podejrzane 2014-04-04 21.22

Jest napisane że aktualnie nie ma przy sobie dokumentów nie że ich nie miała... Zostały znalezione wyszła z nimi z domu jednak odnalazły się w innym mieście... Jedyne co je łączy to wspólna szkoła

Dodaj swój komentarz: