*
Dodane 2014-03-29 13.00 , komentarzy 12

BODIES REVEALED. Do Warszawy wraca WYSTAWA na temat ludzkiego ciała [BILETY]

Od 12 marca można oglądać wystawę w Instytucie Chemii Przemysłowej.

Bodies Revealed Warszawa 2013 Instytut Chemii Przemysłowej

Bodies Revealed Warszawa 2013 Instytut C...

Autor: archiwum mmtrojmiasto.pl


Bodies Revealed, 12 marca - 30 czerwca, Instytut Chemii Przemysłowej, ul. Anny German.


NOWE: BODIES REVEALED. Mamy pierwsze zdjęcia eksponatów [foto]


Wystawa BODIES REVEALED to nowa i większa wystawa na temat ludzkiego ciała. W 2009 r. w Warszawie mogliśmy już oglądać inną wystawę (innego organizatora) o podobnej tematyce: Bodies The Exhibition. Cieszyła się ona wtedy ogromną popularnością. Zdjęcia z tamtej wystawy możecie zobaczyć klikając na link poniżej:

Wystawa "Bodies The Exhibition" [zdjęcia]

Body Revealed to podróż po tajemnicach ludzkiego ciała podzielona na 12 części. Składa się z unikalnych eksponatów poświęconych poszczególnym układom ludzkiego ciała. Będzie można obejrzeć ludzki: szkielet, mięśnie, układ oddechowy, pokarmowy, nerwowy, naczyniowy i inne. Celem wystawy jest jednocześnie zwrócenie uwagi na profilaktykę chorób cywilizacyjnych oraz palenia. Część eksponatów ukaże do jakich defektów ludzkiego ciała przyczynia się objadanie, czy brak aktywności fizycznej.

Jak podkreślają organizatorzy tej wystawy - ma ona przede wszystkim edukować. Zwiedzający będą oprowadzani przez „medyków” czyli studentów 5 i 6 roku medycyny, którzy opowiadają o ludzkim ciele. - Ich wiedza i otwartość w doskonały sposób pozwalają zaspokoić ciekawość zwiedzających, odpowiedzieć na nurtujące ich pytania oraz fachowo opisać prezentowane eksponaty - podkreśla Petr Suchanek, dyrektor produkcji wystawy.

BILETY NA BODIES REVEALED:


Ceny biletów indywidualnych (od poniedziałku do piątku):
Dorośli - 50 zł
Studenci / Seniorzy powyżej 65 lat - 40 zł
Dzieci (6-15 lat) - 35 zł
Bilet rodzinny (2 dorosłych i 3 dzieci) - 125 zł
Osoby niepełnosprawne 35 zł

Ceny biletów indywidualnych (weekend):
Dorośli - 60 zł
Studenci / Seniorzy powyżej 65 lat - 50 zł
Dzieci (6-15 lat) - 40 zł
Bilet rodzinny (2 dorosłych i 3 dzieci) - 145 zł
Osoby niepełnosprawne 40 zł

Ceny biletów grupowych (tylko poniedziałek-piątek):
Szkoły - minimum 10 uczestników (opiekun za darmo) - 30 zł
Dorośli - minimum 10 uczestników - 40 zł

Więcej informacji na Bodies Revealed Warsaw.

X

Miejsce
w rankingu
Ewelina Wojcik

seeitsounds.blogspot.com

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Super Gość
~Super
Idealne dla rodzinki 2014-02-12 12.20

Nie ma to jak nabyć bilet rodzinny na pokaz rozczłonkowanych azjatów.

Luka Gość
~Luka
Miłego oglądania 2014-02-25 12.08

uśmierconych chińskich więźniów politycznych.

Przecież można zrobić to samo z wykorzystaniem tworzyw sztucznych. Tak więc nie chodzi o naukę anatomii, a o szokowanie.

Gratulacje. Milego rodzinnego oglądania.

bezrobotny Gość
~bezrobotny
dziękujemy 2014-03-11 15.11

"fajna"cena za bilet-bardzo "przystępna"...na rodzinny weekend.....
Dlaczego bezrobotni nie maja wejscia za darmo??Wykluczeni ze społeczeństwa?

niemcy niemcy
EH 2014-03-11 20.12

Ceny zaporowe niestety 4-osobowa rodzinka ca 200 zeta no no ;/

a Gość
~a
do bezrobotnego 2014-03-13 10.19

nie maja za darmo bo w tym czasie maja szukac roboty a nie zbierac profity od panstwa. jestescie obciazeniem to czemu jeszczew rozrywki gratis ?

emerytka Gość
~emerytka
ZA DROGO! 2014-03-15 01.56

"Senior"-40 zł?Z emertury? Drugi raz ta wystawa mnie ominie!Bo ZA DROGO! Rewaloryzacji w tym roku dostałam ..12,78 gr! A.."po 65 roku życia"-to ja już mogę nie żyć,lub być w takim stanie,że mnie to już nie bedzie interesować! Lub..sama będę materiałem na taki eksponat! ZA DROGO! A wystawa-potrzebna! Mimo kretynków,wypowiadających swoje głupie uwagi..

stanley Gość
~stanley
biedaki 2014-03-30 11.44

biedaki do roboty lenie jak drogo.

Polip Gość
~Polip
hahaha 2014-03-31 13.54

biedne cebulaczki, do roboty pasożytnicze stado wyrywające sobie ochłapy z ust, aż mi sie was szkoda robi jak patrze na takie stado plebsu i nierobów

trebor Gość
~trebor
chyba was po.... 2014-04-04 18.18

50 zł dla 16 latka , który nie pracuje? Chyba przegięcie

Mindosie Gość
~Mindosie
Nie polecam 2014-04-17 22.03

Cena biletów nie jest aż tak straszna. Jeżeli wystawa jest naprawdę interesująca bilety muszą swoje kosztować. Ja z ciekawości odwiedziłam wystawę, jednak jestem mocno rozczarowana tym co ujrzałam. Nie dość że eksponatów było dość niewiele, to widać było że są już przestarzałe, no i mało ciekawie przedstawione jak dla przeciętnego widza. Z tego co pamiętam bardziej interesujące miałam w szkolnych gablotach. A informacje podane przy nich to nic więcej jak opis który każdy może znaleźć w google bądź też w podręczniku od biologii. Poszłam podekscytowana jednak wyszłam zawiedziona, bo te 50 zł mogłam lepiej wykorzystać, chociażby na seans w kinie ;)

Gacek Gość
~Gacek
Wielkie rozczarowanie 2014-04-18 18.04

Ta wystawa to najprawdopodobniej marne pozostałości po "Bodies The Exhibition" sprzed kilku lat , która była pokazywana między innymi w Blue City.
Mało eksponatów, nieciekawie wykonane - nie widać szczegółów, nieudolnie pomalowane , znacznie gorsze od innych prezentowanych na tego typu wystawach. Wielokrotnie powtarzające się te same tematy np. noga czy ręka.
Nie polecam , szkoda pieniędzy.

Kat~~ Gość
~Kat~~
Godne polecenia 2014-04-30 11.09

Byłam z mężem i wywarło na nas ogromne wrażenie. Zrobię prezent dzieciom i zafunduję im bilety na dzień dziecka. Polecam
A co do protestujących to żyjemy w takich czasach, że gdybym chciała posadzić marchewkę przed swoim blokiem to też znajdzie się ktoś to przyjdzie zaistnieć.