*
Dodane 2014-03-30 14.40 , komentarzy 0

Chris Norman wystąpi w Warszawie

30 marca wokalista zespołu Smokie zaśpiewa w Sali Kongresowej swoje największy hity "Midnight Lady", "Stumblin In" czy "Living Next Door To Alice".

Chris Norman Sala Kongresowa

Autor:


Chris Norman, Sala Kongresowa, 30 marca


Urodzony w 1950 roku brytyjski wokalista znany z zespołu Smokie, przyjeżdża do Warszawy z trasą promującą jego najnowszym album "There And Back". Zespół Smokie wydał swój debiutancki album w 1975 roku (wtedy jeszcze jako Smokey), w szczytowym momencie popularności zespołu, który przypadał na 1978 rok, Chris Norman postanowił wydać swój pierwszy solowy singiel, piosenkę "Stumblin' In" nagraną wraz z Suzi Quatro, utwór rok później dotarł do 4 miejsca w USA.

W 1986 postanowił odejść z zespołu na dobre i z pomocą producenta Dietera Bohlena nagrał solowy album "Some Hearts Are Diamonds" na którym m.in. znalazł się utwór "Midnight Lady" do którego singiel rozszedł się w samych niemczech w prawie milionowym nakładzie. To umocniło pozycję Normana na niemieckim rynku i to właśnie tam następne albumy sprzedawały się najlepiej.

Po ponad 40 latach w branży muzycznej, Chris Norman wciąż koncertuje i wydaje dobrze sprzedające się płyty. 30 marca w Sali Kongresowej nie zabraknie przebojów Smokie (Living Next Door To Alice, Needles and Pins, I'll Meet You At Midnight), piosenek z najnowszego albumu, oraz największego solowego hitu Normana "Midnight Lady".

Bilety

99zł - 259zł

Wejściówki do kupienia w kasach Sali Kongresowej, EMPiKach i na eventim.pl.X

Miejsce
w rankingu
Mikołaj Kaczorowski

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: