*
Dodane 2013-12-31 16.00 , komentarzy 59

SYLWESTER MIEJSKI W WARSZAWIE 2013/2014. Na błoniach Stadionu Narodowego wystąpi John Newman

Wiemy już, jak będzie wyglądał Sylwester miejski w Warszawie. Stołeczny ratusz zdradził miejsce imprezy i artystów, którzy wystąpią na scenie.

SYLWESTER W WARSZAWIE 2013/2014. Na błoniach Stadionu Narodowego. John Newman, Afromental, Big Cyc, T.Love, Poparzeni Kawą Trzy

Wizualizacja sceny na Sylwestra koło Sta...

Autor: arch. mm

Na Stadionie Narodowym odbyła się we wtorek konferencja, na której ratusz przedstawił informacje dotyczące miejskiego Sylwestra w Warszawie.

SYLWESTER MIEJSKI W WARSZAWIE 2013/2014. Na błoniach Stadionu Narodowego. Wystąpi John Newman!

Sylwester w Warszawie odbędzie się w tym roku na błoniach Stadionu Narodowego. Od środy rozpocznie się zabudowa tego terenu.

Zobacz również: KOMUNIKACJA MIEJSKA W SYLWESTRA W WARSZAWIE

Powstanie tam m.in. „strefa ciepła”, gdzie warszawiacy będą mogli ogrzać się w czasie trwania imprezy. Zorganizowana będzie także dodatkowa komunikacja na przyjazd i odjazd z miejskiego Sylwestra.

O północy Warszawa powita Nowy Rok fajerwerkami. Pokaz ma trwać 13 minut. Jak zapowiada stołeczny ratusz - będzie to największe show sztucznych ogni w historii organizowania miejskiego Sylwestra.

Gwiazdy na miejskim Sylwestrze 2013/2014 w Warszawie


Gwiazdami Sylwestra w Warszawie 2013/2014 będą w tym roku John Newman, Afromental, Big Cyc, T.Love, Poparzeni Kawą Trzy.

John Newman to brytyjski topowy piosenkarz i muzyk. Jest znany m.in. z singla „Love Me Again”:



SYLWESTER MIEJSKI PRZY STADIONIE NARODOWYM - MAPA:


Sylwester miejski przy Stadionie Narodowym - mapa

DOJAZD, POWRÓT Z SYLWESTRA PRZY STADIONIE NARODOWYM:




SPRAWDŹ INNE IMPREZY SYLWESTROWE W WARSZAWIE:



WIĘCEJ IMPREZ NA SYLWESTRA 2013/2014 W WARSZAWIE...


X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Komentarze

gość Gość
~gość
PORAŻKA!! Dlaczego nie w centrum tylko w krzakach obok stadionu? 2013-12-10 14.53

Lokalizacja beznadziejna!!!

Adam Gość
~Adam
Doładowanie telefonu 2013-12-10 16.05

Cześć Wszystkim

Znalazłem nową stronke z doładowaniami telefonu za-darmo.
Pamiętajcie tylko jeden numer = jedno doładowania.

LINK - http://tiny.pl/qgfg1







Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
LINK - http://elokalizacja.com.pl/8pso

Dawid Gość
~Dawid
Wiadomośći 2013-12-10 17.26

http://retrix.pl/Gazeta.pl


Wiadomości z ostatniej chwili. Sprawdź to !

actwdssd Gość
~actwdssd
Dlaczego nie koło PKiNu? 2013-12-10 17.56

Dlaczego nie koło PKiNu? Bo miasto sprzedało działkę?! A może ktoś chce półlegalnie dofinansować stadion, ile będzie kosztowało wynajęcie gruntu?

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-12-10 19.49

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

Searcher Gość
~Searcher
PILNE!!! 2013-12-11 10.11

Poszukuję nazwy kleju którym Arłukowicz jest przyklejony do KORYTA !!! w tvn24 NIESTETY NIE PODALI NAZWY z powodu kryptoreklamy :(((

Mała Gość
~Mała
HANKA SIĘ ZEMŚCIŁA 2013-12-11 10.55

Za referendum w sprawie odwołania. Inne miasta tj np Kraków - ma 17 wokalistów/zespołów ! a my ? CZTERY.... no tak stolica POlski .

prażanka Gość
~prażanka
szału nie ma! 2013-12-11 14.26

ale jak za friko to można się przespacerować. Zapowiadająca się nieciekawie impreza może okazać się bombowa. Sprawdzę to!

julita Gość
~julita
życzenia sylwestrowe 2013-12-12 09.08

Nowy Rok http://wwww.ezyczenianoworoczne.pl

Skierniewiczanin Gość
~Skierniewiczanin
Szkoda że nie pl. Konstytucji 2013-12-12 17.25

Bardzo lubiłem sylwestrową moc przebojów co roku uczestniczyłem na niej ale na pl. Konstytucji mam nadzieje, że tutaj też będzie dobrze choć osobiście wolałbym pl. Konstytucji tam była magia ludzie byli pozytywnie do siebie nastawieni miejmy nadzieje że tam też będą. Sprawdzę to w tym roku.

Skierniewiczanin Gość
~Skierniewiczanin
Oby pociąg jechał. 2013-12-12 17.27

Mam nadzieje że pociągi będą do Skierniewic ze Stadionu !!!

Hanna G Gość
~Hanna G
Trzeba było nie próbować.... 2013-12-12 17.40

Odwoływać mnie ze stołka prezydenta to bym imprezy nie przeniosła.

Hanna G Gość
~Hanna G
Możecie to zawdzieczyć radnym... 2013-12-12 17.42

... i nikomu innemu oni tak zrobili i jest jak jest !!!

Łukasz Gość
~Łukasz
lokalizator 2013-12-12 20.51

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby.

Polecam Łukasz.

Link: http://lokalize.pl/galp

Gość Gość
~Gość
Bez przesady. 2013-12-13 10.09

Bardzo dobrze, że impreza będzie na błoniach - jest tam więcej miejsca niż na pl. Konstytucji a sama organizacja nie będzie tak uciążliwa jak do tej pory ( zamykanie ulic, płoty uniemożliwiające przejście nawet mieszkańcom pobliskich kamienic, wstrzymywanie ruchu itp.)
Sylwester na pl. Konstytucji odbywał się na "prośbę" Polsatu, "bo tłum między budynkami lepiej wygląda w telewizji".
A po za tym nie dramatyzujmy - Stadion Narodowy to nie obrzeża miasta, można tam spokojnie dojechać.

kac POnoworoczny Gość
~kac POnoworoczny
new rok show za publiczne pieniądze 2013-12-13 14.54

czyli okradanie państwa przez urzędników z naszych podatków,kilka dni PO imprezie zapomnicie o wszystkim a odsetki od 6 miliardów rosnącego długu miasta spłacać będą wasi rodzice w POnoworocznych POdwyżkach opłat,rachunków,,ech -zamiast te środki przeznaczyć na niezbędne inwestycje ,czy -w zaistniałej sytuacji zaciskać pasa jak to robią pozostałe miasta...

Sandra Gość
~Sandra
LUDZIE LUDZIE CUDA W TEJ BUDZIE ! 2013-12-13 15.57

Pomożemy Ci wyśledzić każdego! Wystarczy numer telefonu poszukiwanej osoby,
a już po chwili będziemy mieli jej położenie dokładnie oznaczone na mapie.
Szybko i co najważniejsze w 100% anonimowo. Polecam Sandra ( http://lokalize.pl/v/xozh )

monia Gość
~monia
Darmowe doładowanie do końca roku! 2013-12-13 21.49

W ramach projektu "darmowe doładowanie" który jest organizowany przez polski związek telefonii jest możliwość doładowania swojego telefonu (1 numer 1 doładowanie) na stronie http://skrocony.pl/omame6

... Gość
~...
blonia to porazka.... 2013-12-15 18.27

stadion nierentowny a wiec trzeba go wspomoc. Szkoda ze HGW mysli tylko o swoich kolesiach a nie o mieszkancach. Najlepszy Sylwester byl pod PKiN. Dobrze, ze chociaz orkiestra Owsiaka zostala pod palacem.

misz Gość
~misz
Impreza Sylwestrowa 2013-12-15 23.50

Kto lubi Sylwestra pod gołym niebem w zimie? No ciekawe, ja tam na takie coś się nie piszę. Nie ma to jak sylwester w klubie, dlatego ja ze swoimi znajomymi idę do KluboKawiarni na Czackiego :) Już bilety kupiliśmy! Bardzo fajna oferta, a do tego klub, który dobrze znamy i w którym często balujemy :) To będzie niezapomniana noc!

._. Gość
~._.
John Newman! aaaa!*.* 2013-12-16 08.48

Aaaaa! Jejciu,John Newman!*.* w koncu miasto zrobilo jakies postepy..ogarneli dupy i zorganizuja super sylwestra, z taką bwiazdą! Brawoo! ;>

gosc Gość
~gosc
john newman, a to niespodzianka 2013-12-16 12.51

nareszczie w warszawie jest szansa ze nie bedzie wiochy jak co roku

el Gość
~el
NIEBEZPIECZNY SYLWESTER 2013-12-17 16.27

kto wyraził zgodę na organizację imprezy na placu wysypanym kamieniami? mając doświadczenie z licznymi grupami przestępczymi i zadymami z pijanymi wandalami, miasto powinno zapewnić bezpieczeństwo.
na sylwestrze 2013/2014 w Warszawie każdy nachlany wandal będzie mógł podnieść kamień z ziemi - a jest ich tam mnóstwo i będzie śmiało mógł rzucać w tłum lub w scenę....
kto pójdzie tam z dzieckiem?

brawo!

J-23 Gość
~J-23
"Stypa na Bloniach"... 2013-12-18 00.57

Co tutaj komentować??? T.Lave ....!!! I tylko ....>>>> nic więcej... Nawet nie Pomyśle, Posłuchać!!!! DNOoooooo....

4t Gość
~4t
John Newman! 2013-12-18 03.58

Szkoda, że mnie tam nie będzie, bardzo lubię piosenki Johna Newmana. Chociaż czasami na żywo beczy jak koza, ciekawe czy tak będzie i tym razem :D Wreszcie ktoś kogo rzeczywiście słucham zamiast tych samych twarzy "polskiej sceny muzycznej," chociaż oczywiście tu też muszą być. Ale już wolę Big Cyc i T.Love od wielu innych, w końcu to muzyka mojego dzieciństwa i mam do nich sentyment.