*
Dodane 2014-10-22 19.00 , komentarzy 12

Weekend za darmo: imprezy, rozrywka, sport i wydarzenia w Warszawie [wstęp wolny]

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych wydarzeń w Warszawie, w których w ten weekend możecie wziąć udział zupełnie za darmo.

Weekend za darmo: imprezy, rozrywka, sport i wydarzenia w Warszawie [wstęp wolny]

Weekend za darmo: imprezy, rozrywka, spo...

Autor: arch. mm

Przed nami weekend obfitujący w wiele atrakcji, W naszych innych informatorach znajdziecie zapowiedzi wszystkich imprez. Tutaj skupiamy się na tych, na które wstęp jest darmowy.

Zerknijcie także na nasze inne serwisy z propozycjami spędzania wolnego czasu:

Warszawa: wybrane wydarzenia za darmo:


Wystawa „Pamięć Polski” ukazuje 11 bezcennych dokumentów i utworów szczególnie istotnych dla polskiej kultury, narodowej tożsamości i pamięci historycznej, przechowywanych w zbiorach 9 instytucji z Warszawy, Krakowa, Gniezna, Poznania i Wrocławia.

Piknik rodzinny „odWAŻ SIĘ być zdrowym na NARODOWYM!” opanuje Stadion Narodowy 25 października. Impreza ma na celu promocję zdrowego stylu życia wśród dzieci.

Jeśli jesteście zainteresowani bezpłatnym treningiem Boot Camp, to wpadnijcie na Pole Mokotowskie 25 października. Trenerzy, zależnie od stopnia zaawansowania uczestników, poprowadzą tradycyjny trening Boot Camp, wersję light dla osób, które miały dłuższą przerwę od sportu lub hard dla zwolenników solidnego wycisku, którzy mogą pochwalić się dobrą kondycją.

Grupa Warszawa Szyje zaprasza na spotkanie dla wszystkich amatorów domowego szycia na maszynie. Uczestnicy będą mogli się poznać, powymieniać doświadczeniami i radami, zaprezentować swoje dzieła podczas finałowego pokazu mody. Ci, którzy jeszcze nie szyli a chcą się nauczyć, mogą wziąć udział w darmowych warsztatach.

W sobotę i niedzielę 25 i 26 października odbędą się imprezy związane z oficjalnym otwarciem nowej instytucji kultury w Warszawie.

- Pod koniec października w Warszawie odbędzie się pierwszy Weekend Weganizmu. Po sześciu edycjach cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem Tygodnia Weganizmu (który w 2014 roku trwał już 9 dni) Stowarzyszenie Empatia zdecydowało się zorganizować dwudniową imprezę poświęconą tematyce praw zwierząt i weganizmu - stwierdzają organizatorzy wydarzenia.

Stołeczne kino Iluzjon zaprasza wszystkich miłośników filmów na wąskiej taśmie do oglądania i dyskusji o amatorskich produkcjach sprzed lat. 26 października odbędzie się druga edycja Home Movie Day. Tym razem głównym tematem wydarzenia będą filmy z podróży: materiały kręcone na początku XX wieku przez etnografów i badaczy Antarktyki podczas brytyjskiej ekspedycji na biegun południowy („The Great White Silence”), czy współczesne filmy ze znacznie bliższych stron (projekty realizowane w ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej).

Tegoroczna edycja Warsaw Photo Days przebiegnie pod hasłem szeroko rozumianej Identyfikacji. Festiwal ma być miejscem spotkań i prezentacji różnorodnych form fotografii, zarówno z perspektywy historycznej, jak i działań współczesnych. Program podzielony jest na wydarzenia główne, Slideluck Warsaw I oraz wydarzenia towarzyszące. W programie głównym zaprezentowane zostaną trzy wystawy zbiorowe -„Rozpoznanie“, „Sygnatura”, - „Miejsce Naznaczone" - podczas których pokazane zostaną wyjątkowe fotografie wybitnych polskich artystów.

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Komentarze

min Gość
~min
jeep 2013-09-26 12.38

wow

Ela Gość
~Ela
Walka z rakiem 2013-10-05 15.51

Witam
05.10.2013 na Podzamczu jest piknik związany z propagowaniem wiedzy o raku , walce z nim. Pogoda piękna, scena, koncert Ani Wyszkoni i tylko mało osób. Pewnie brak wiadomości o tej imprezie w mediach jest powodem. Szkoda, bo informujecie i promujecie np. zakupy w Arkadii, a nie pożyteczne akcje.
Pozdrawiam

kabanos Gość
~kabanos
miszcz 2014-01-24 22.15

leszcze przestancie z ta nachalna reklama lokalizatoro i innego szmelcu. to nie miejsce na gnoj.

no Gość
~no
no 2014-05-15 09.48

a juwenalia Politechniki Warszawskiej?

zenon Gość
~zenon
świetnie 2014-05-28 22.38

Mam nadzieję, że pogoda dopisze ;)
---
zalajkowane.pl

legalnie Gość
~legalnie
iphone za 50zł na aukcjach 2014-06-19 12.45

bezcenyminimalnej.pl

ARMAND Gość
~ARMAND
Woodstock to spęd naćpanego "bydła" ! 2014-07-31 16.36

,

zenon Gość
~zenon
IQ 2014-08-13 21.21

A koncert Imagination Quartet w Cudzie nad Wisłą w niedzielę??

Weterynarz Gość
~Weterynarz
PEDAŁY ! Tylko knur na knura skacze . 2014-09-17 21.14

.

Weterynarz Gość
~Weterynarz
Lesby - tylko świnia świni du.pę ślini !!! 2014-09-17 21.15

,

Mar Gość
~Mar
Zbiórka krwi 2014-09-18 13.00

A ja zapraszam na zbiórkę krwi w Brwinowie :)
cowmiescie.pl/wydarzenia/zbiorka-krwi-w-brwinowie/

Gosia Gość
~Gosia
Transmisja meczu Polska vs Rosja 2014-09-18 17.10

Niestety polsat zakodował transmisje z Mistrzostw świata w siatkówce, zmuszając nas tym samym do płacenia wysokich stawek , naszczęscie jest dostępna DARMOWA relacja meczu Polska vs Rosja na tnij.org/f59omvf

Dodaj swój komentarz: