*
Dodane 2013-03-05 12.45 , komentarzy 3

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA i KLAS PIERWSZYCH WARSZAWA 2013 [REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI]

7 marca ruszają elektroniczne zapisy do przedszkoli i klas pierwszych szkół podstawowych na terenie Warszawy. Dowiedz się, jak zapisać swoje dziecko.

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA i KLAS PIERWSZYCH WARSZAWA 2013 [REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI]

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA i KLAS PIERWSZYCH ...

Autor: stock.xchng

Zapisy do przedszkoli i klas pierwszych będą się odbywać w sposób elektroniczny. Na stronie internetowej przygotowanej przez ratusz od 7 będzie dostępny specjalny formularz zapisowy. Formularz będzie aktywny do 22 marca do godz. 15.00, rodzice będą mieli dwa tygodnie na to, aby zapisać swoje dziecko do przedszkola lub pierwszej klasy szkoły podstawowej.

Przed zapisem dziecka rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach. Ostatecznie to dyrektorzy tych placówek zdecydują o przyjęciu danego dziecka. Warto wypełnić formularz starannie, bo dane w nim zawarte będą potem weryfikowane.

Rodzice będą musieli spełnić określone warunki, które szczegółowo rozpisane są na stronie wydziału edukacji stołecznego ratusza. Podobnie, jak w latach ubiegłych, dodatkowe punkty decydujące o przyjęciu dostaną dzieci matek lub ojców samotnie je wychowujących. Warto wiedzieć też o tym, że dodatkowe punkty w placówkach położonych w konkretnej dzielnicy mogą dostać rodzice, którzy płacą w tych dzielnicach podatki i rozliczają się z tamtejszym Urzędem Skarbowym.

Wyniki rekrutacji mają być znane w kwietniu.

Zerknij na najchętniej czytane materiały


Koncerty w WarszawieAero 2: darmowy internetPolska - UkrainaNowa warszawa

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Komentarze

Asia Gość
~Asia
tequesta 2013-05-23 15.48

moja córka chodzi do prywatnego przedszkola na Marinie Mokotów - Tequesta, to już jej drugi rok w tym miejscu, bardzo przyjemna atmosfera, także polecam rodzicom z tej części miasta

Przedszkola w Warszawie Gość
~Przedszkola w Warszawie
Zapisy do przedszkola 2013-10-18 11.18

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego malucha zapraszam do sprawdzenia portalu gdzie jest wiele warszawskich przedszkoli zapisy do przedszkola

SaraKa Gość
~SaraKa
dodatkowo 2014-11-28 12.50

Mój syn dodatkowo rozwija swoje umiejętności w Inteligentnej Planecie na Wilanowie, są to warsztaty z programowania dopasowane dla takich dzieciaczków :)

Dodaj swój komentarz: