*
Dodane 2013-03-21 10.25 , komentarzy 23

POLSKA - UKRAINA i POLSKA - SAN MARINO NA STADIONIE NARODOWYM [BILETY]

Znane są już ceny biletów na mecze eliminacji mistrzostw świata 2014 z Ukrainą i San Marino, które odbędą 22 i 26 marca 2013 r.

POLSKA - UKRAINA i POLSKA - SAN MARINO NA STADIONIE NARODOWYM [BILETY]

POLSKA - UKRAINA i POLSKA - SAN MARINO N...

Autor: Dawid Antecki/arch. mm

Aktualizacja:

Nie ma już biletów na mecz POLSKA - UKRAINA na Stadionie Narodowym



SPRAWDŹ CENY BILETÓW »


Informację o „strategii cenowej” sprzedaży biletów na oba spotkania przedstawił właśnie Polski Związek Piłki Nożnej.

– Można dyskutować, czy ceny są wysokie, czy niskie. Moim zdaniem są absolutnie dostępne. Bilet trzeciej kategorii na mecz z San Marino kosztuje 45 złotych. Wierzę, że na obu spotkaniach będziemy mieli komplet. Chodzi się na swoją reprezentację, atrakcyjność rywala jest tylko dodatkiem – podkreśla Zbigniew Boniek, prezez PZPN.

Stadion Narodowy - mapa sektorów i wejść


Pierwsza faza sprzedaży wejściówek na mecze Polska - Ukraina i Polska - San Marino będzie trwała od 1 do 22 lutego. Będą mogli z nich skorzystać posiadacze kart Klubu Kibica RP. Za 220 złotych będą oni mogli kupić pakiet dwóch biletów na oba mecze w kategorii I. Za kategorię II będzie trzeba zapłacić 160 zł, a trzecią 100 zł.

Zobacz też: Polska - Ukraina na Stadionie Narodowym. Tysiące fanów polskiej reprezentacji w Warszawie [zdjęcia]

Ceny biletów na mecze Polska - Ukraina i Polska - San Marino


Faza otwarta, czyli możliwość kupowania biletów normalnych, rozpocznie się 22 lutego. Sprawdź ceny normalnych biletów na mecze Polski z Ukrainą i San Marino.

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Komentarze

Adam Gość
~Adam
Gdzie zaparkować auto? 2013-02-28 13.51

Wszystkim, którzy będą dojeżdżać na mecz samochodem polecam wcześniejszą rezerwację parkingu przez parkomi.pl – doba jest do 4:00 rano - wygodnie i bez stresu z szukaniem miejsca parkingowego przed meczem.

Edyta Gość
~Edyta
Autokary 2013-03-13 20.16

Czy będą organizowane jakieś autokary np. z Lublina na mecz i z powrotem?

kobieta Gość
~kobieta
bilety 2013-03-15 17.58

Gdzie można kupić bilety?

darecki119 Gość
~darecki119
bilety 2013-03-18 09.24

kupbilet.pl

Jaro Gość
~Jaro
Jaro 2013-03-18 20.26

Nie pozwólcie komentować meczu szpakowskiemu ponieważ ponownie przegramy lub najwyżej zremisujemy.

Jaro Gość
~Jaro
Dach przed meczem 2013-03-19 10.50

W Wawie pada śnieg. Czy dach to wytrzyma?
Jeśli otworzą dach z powodu śniegu, to zabierajcie łyżwy i biegówki na wszelki wypadek.

Stepan Gość
~Stepan
Польща-Україна 2013-03-19 11.22

Панове, ми їдемо до вас в Варшаву. Питання до вас - чи ви будете так само реагувати на українців, як на рускіх під час Євро-2012 в Варшаві?

Siema Gość
~Siema
?? 2013-03-19 15.41

ten mecz jest 20 marca czy 22 marca? bo różnie piszą.

Siema POWRACA Gość
~Siema POWRACA
P.S. 2013-03-19 15.44

BŁAGAM POWIEDZCIE!

Emil Gość
~Emil
Sprzedam Bilet 2013-03-19 16.20

sprzedam bilet na ten mecz 26009738 numer gg pisac

Iwo Gość
~Iwo
Sprzedam bilet 2013-03-19 21.32

mecz Polska - Ukraina 22.03.2013, sektor G9, kontakt gg 6969895

Cyryl Gość
~Cyryl
@Stepan - Польща-Україна 2013-03-20 00.13

Nie, co część Rosjan i Polaków robiła na EURO nie odnosi się do Ukraińców. Media rosyjskie opisały to jednostronnie a prawda jest taka, że rosyjscy i polscy kibice zachowywali się normalnie tylko grupy głupich prowokatorów pokazały fałszywy obraz polskiej otwartości na inne kraje.
Przyjeżdżajcie! :)

Mms Gość
~Mms
Bilet 2013-03-20 08.13

Sektor g9. Kontakt GG 46779473

gg Gość
~gg
D2, kat. II 2013-03-20 16.51

gg 8460015

kamil.sw Gość
~kamil.sw
bilet na mecz polska - ukraina szukam 2013-03-21 10.18

kupię bilet na mecz polska - ukraina 3 kategorii lub wymienie sie zwykly na rodzinny. Przyjezdza do mnie niespodziewanie 12 letni brat i chcialem go wziac na mecz . pozdrawiam i prosze o info na kamil.sw@wp.pl lub 663656621

koti Gość
~koti
oby było lepiej 2013-03-21 22.08

Oby zagrali lepiej niż ostatnio w eliminacjach z Ukrainą. Wtedy remis wystarczył do awansu, teraz to może być za mało...

http://sportowybar.pl/3548/przezyjmy-to-jeszcze-raz

NajlepszeTransmisjeHD Gość
~NajlepszeTransmisjeHD
NajlepszeTransmisjeHD 2013-03-22 20.41

http://q.gs/2513926/transmisjahd
CHCESZ OBEJRZEĆ TEN ORAZ INNE MECZE ELIMINACJI W JAKOŚCI HD ? TYLKO U NAS, ZA DARMO !
WYNIKI AKTUALIZOWANE NA ŻYWO WIĘC NIC NIE PRZEGAPISZ!

NajlepszeTransmisjeHD Gość
~NajlepszeTransmisjeHD
NajlepszeTransmisjeHD 2013-03-22 20.48

http://q.gs/2513926/transmisjahd
CHCESZ OBEJRZEĆ TEN ORAZ INNE MECZE ELIMINACJI W JAKOŚCI HD ? TYLKO U NAS, ZA DARMO !
WYNIKI AKTUALIZOWANE NA ŻYWO WIĘC NIC NIE PRZEGAPISZ!

ken Gość
~ken
WALDEMAR UCIEKAJ PLS 2013-03-22 23.47

PEDALY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻADEN TRENER NIE DA RADY!!! Zawodnicy Cię wykończą WALDEK,UCIEKAJ PROSZĘ!!!

maniek Gość
~maniek
Transport na Mecz Z San Marino 2013-03-23 14.58

Witam!
Czy wybiera się ktoś na mecz Polska- San Marino z okolic Lublina poszukuję jednego wolnego miejsca transport w obie strony oczywiście dokładam się na paliwo. Jakby coś proszę pisać mariuszm1984@o2.pl

arek Gość
~arek
gdzie kupic 2013-03-24 10.21

witam mam pytanie? kupie bilet na mecz z san marino na narodowy??????

HAJDUK Gość
~HAJDUK
SPRZEDAM 2013-03-24 21.48

Sprzedam bilet na mecz polska san marino 535086949

mimi Gość
~mimi