*
Dodane 2013-01-16 09.13 , komentarzy 10

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Żelaznej i al. Solidarności w Warszawie [zdjęcia]

15 stycznia ok. godz. 20.40 w Warszawie doszło do poważnego wypadku.

15 stycznia ok. godz. 20.40 w Warszawie doszło do poważnego ...

Wypadek na skrzyżowaniu ul. Żelaznej i a...

Autor: Artur Laudy z Komendy Miejskiej Policji w Warszawie

- W wypadku brały udział dwa samochody osobowe - informuje Artur Laudy z Komendy Miejskiej Policji w Warszawie. - Kierująca toyotą nie mogła samodzielnie opuścić pojazdu dlatego strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego musieli uwolnić poszkodowaną i przekazać zespołowi karetki.

Kobieta trafiła do szpitala. Kierowca subaru został przebadany na miejscu, jego stan nie wymagał przewiezienia do szpitala. policja ustala przyczyny wypadku.


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

X

Miejsce
w rankingu
LucynaJadowska

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ja Gość
~ja
zmien pracę :( 2013-01-16 11.37

w Warszawie nie ma takiego skrzyżowania.

Wawka Gość
~Wawka
W jakim mieście jest to skrzyzowanie? 2013-01-16 11.39

Czy artykuły o Warszawie muszą pisać osoby które w tym mieście nigdy nie były?Naprawdę nie macie nikogo kto tutaj mieszka i ma przynajmniej podstawową wiedzę o GŁÓWNYCH ulicach stolicy?

Wawa Gość
~Wawa
W jakim mieście jest to skrzyzowanie? 2013-01-16 11.43

Czy artykuły o Warszawie musi pisać osoba która tutaj nie mieszka?Czy naprawdę nie macie kogoś z Warszawy kto zna przynajmniej GŁÓWNE ulice stolicy?

letylda letylda
... 2013-01-16 12.12

Wypadek miał miejsce na rogu Żelaznej i Al. Solidarności, co możemy łatwo odczytać ze zdjęć...

Adwokat gryzipórków Gość
~Adwokat gryzipórków
... 2013-01-16 12.18

Ale nie... to przecież zwykła literówka a raczej ciąg literówek... no co ?? pomylić się każdy może.. xD

Alchemia Gość
~Alchemia
o boże 2013-01-16 12.43

Już dla świętego spokoju redakcja mogłaby poprawić ten okropny błąd świadczący o nieznajomości głównych ulic Warszawy. Ale to najwyraźniej jacyś masochiści którzy lubią jak internauci wieszają na nich psy. Albo nie czytają komentarzy na własnym portalu...

nie słoik Gość
~nie słoik
literówka 2013-01-16 12.49

chyba al. Solidarności! czy nikt nie robi korekt artykułów w internecie? błąd na błędzie, czasy gdzie same gamonie dostają zatrudnienie..

LucynaJadowska LucynaJadowska
Dziękujemy za zawrócenie uwagi 2013-01-16 12.59

Dziękujemy za zwrócenie uwagi i przepraszamy za błąd.

Waw Gość
~Waw
błąd 2013-01-16 21.17

kolejny przrkład tępego słoika na dorobku w warszawie

Waw Gość
~Waw