*
Dodane 2014-11-17 21.00

Koncerty w Warszawie w 2014 [zapowiedzi, bilety]

W serwisie znajdziecie zbiór najważniejszych koncertów i festiwali, które w 2014 roku odbędą się w Warszawie.

Koncerty w Warszawie w 2014

Koncerty w Warszawie w 2014

Autor: Eris / archiwum MM Warszawa

Jeśli wiecie, że jakiś koncert odbędzie w Warszawie w 2014 roku, a którego jeszcze nie uwzględniliśmy, dajcie nam znać!

Możecie po prostu dodać zapowiedź w naszym dziale „Dzieje się” lub wysłać nam maila na adres: redakcja@mmwarszawa.pl.

Jeśli chcesz dostawać wszystkie najnowsze informacje o koncertach, sprawdź także nasz serwis specjalny KONCERTY W WARSZAWIE

Polecamy też nasze serwisy specjalne:

Listopad 2014


The Baseballs

 • 17 listopada, Stodoła

The Baseballs niedawno wydali nowy album "Game Day" i za sprawą trasy promującej ten krążek przyjadą do Polski. Zagrają dwa koncerty - w Warszawie i Wrocławiu. 17 listopada niemieckie trio udowodni warszawskiej publice, że rock’n’roll nie traci nic ze swej ponadczasowości.


Kasia Kowalska

 • 18 listopada, Stodoła

Debiutancki krążek Kasi Kowalskiej, "Gemini" ma już 20 lat. Kasia postanowiła to wydarzenie uczcić wyjątkowym koncertem, który będzie miał miejsce w warszawskiej Stodole 18 listopada.


Morrissey

 • 19 listopada, Stodoła

Brytyjczyk przyjedzie do Polski w jesienią. Zagra dwa koncerty - warszawskiej Stodole zobaczymy go 19 listopada, a dwa dni później w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie. "World Peace Is None Of Yor Business" to jego najnowsze dzieło wydane w tym roku, a zarazem kwintesencja osobowości Morrisseya.


Bednarek

 • 23 listopada, Stodoła

23 listopada, Kamil Bednarek wraz z zespołem w składzie: Piotr Piter Bielawski, Piotr Zwierz Stanclik, Radek Szyszkowski, Maciek Pilarz – perkusja wystąpi na scenie klubu Stodoła po praz pierwszy.


Skubas

 • 23 listopada, Basen.

Warszawski koncert odbędzie się za sprawą promocji nowej płyty Skubasa zatytułowanej "Brzask".


Sleep Party People

 • 26 listopada, Basen

Duńczycy w króliczych maskach przyjadą do Warszawy. Zespół będzie promować swoje nadchodzące wydawnictwo - płytę "Floating". Będzie to już trzeci album w ich dorobku.  Sleep Party People powstał w 2008 roku z inicjatywy Briana Batz'a, który jest liderem grupy. Jest to dość tajemniczy zespół, tożsamość czwórki muzyków nie jest znana, a artyści na scenie występują w maskach królików.


Marek Dyjak

 • 28 listopada, Palladium

Najbardziej prawdziwy głos na polskim rynku muzycznym - mówią o nim krytycy muzyczni, Dyjak to Dyjak - mówią przyjaciele, on sam nazywa siebie barowym grajkiem. Marek Dyjak wróci do Warszawy 28 listopada. Wystąpi w klubie Palladium w towarzystwie swoich muzyków.

 


 

Czesław Śpiewa

 • 30 listopada, Stodoła

Czesław Śpiewa wydali właśnie swoją nową płytę "Księga Emigrantów. Tom 1", która poruszające trudny temat życia na obczyźnie. 30 listopada Czesław Śpiewa zagra koncert promujący nowy materiał w klubie Stodoła.


Grudzień 2014


Edyta Bartosiewicz

 • 1 grudnia, Stodoła

Jesienią do sprzedaży trafi dwupłytowy album Edyty Bartosiewicz "Love & more..." zawierający utwory płyty "Love" oraz albumu, na którym znajdą się takie utwory, jak "Opowieść", "Pomyśl o mnie" czy "Niewinność". Koncert w stodole będzie częścią trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo.


LemON

 • 2 grudnia, Stodoła

LemON na przestrzeni ostatnich dwóch lat odniósł niekwestionowany sukces, grając niekomercyjną i wymagającą muzykę. Na swoim koncie mają już platynową płytę - za swój debiutancki album, nagrodę CyberYacha za teledysk, nagrodę Eska Music Award oraz nominację do Fryderyka 2013.


Swans

 • 3 grudnia, Basen

Post-punkowa legenda w grudniu przyjedzie do Warszawy. 3 grudnia wystąpią w warszawskim klubie Basen. Swans lubią zaskakiwać brzmieniem ich znakiem orzpoznawczym jest eksperymentowanie dźwiękami.


Gogol Bordello

 • 4 grudnia, Stodoła

Gypsy Punk znów wypełni Stodołę. W ramach trasy CRACK THE CASE TOUR!, Gogol Bordello zagra 3 koncerty w Polsce - 1 grudnia w gdańskim klubie B90, 2 grudnia w krakowskiej Rotundzie oraz 4 grudnia w warszawskiej Stodole. Ich najnowszy krążek "Pura Vida Conspiracy" ukazał się w 2013 roku.


ZAZ

 • 5 grudnia, Progresja

Fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć ZAZ w Progresja Music Zone podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic. 10 listopada ukaże się nowa płyta o tytule „Paris" i za sprawą promocji tej płyty odwiedzi Warszawę.


Selah Sue

 • 8 grudnia, Proxima

Po dwóch latach Selah Sue wystąpi ponownie w Warszawie. 8 grudnia w Proximie zaprezentuje premierowe nagrania z nowego album, który ukaże się już w lutym 2015.


Lamb

 • 10 grudnia, Basen

Lamb to brytyjski duet wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic  - Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów - Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow, stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Mają swym koncie 5 albumów i wiele kompilacji, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby, Cottonwool czy God Bless.


Nowe Sytuacje

 • 14 grudnia, Stodoła

W zeszłym roku minęło 30 lat od ukazania się legendarnej płyty zespołu Republika ”Nowe Sytuacje”. Album odniósł gigantyczny sukces i odcisnął wyraźne piętno na polskiej muzyce rockowej. 14 grudnia, muzycy z Republiki zaprezentują koncertowe wykonanie albumu 'Nowe Sytuacje" w całości. Na scenie podczas koncertu zobaczymy również w roli wokalistów: Tymona Tymańskiego, Piotra Roguckiego i Jacka "Budynia" Szymkiewicza.


Luty 2015


Ed Sheeran

 • 13 luty, Stodoła

Popularny brytyjski wokalista przyjedzie do Polski pierwszy raz. Ma dopiero 22 lata, ale jego muzyka podbija cały świat. Współpracował m.in. z Eltonem Johnem i Pharrellem Williamsem.


Mark Lanegan

 • 18 luty, Progresja

Muzyk znany z takich zespołów jak Screaming Trees, Queens of the Stone, Age, występuje obecnie z własnym zespołem. W Warszawie pojawi się więc pod szyldem "Mark Lanegan Band". Podczas wizytyw w Polsce zagra dwa koncerty - w Warszawie i Krakowie dzień później.


Marzec 2015

Devin Townsend Project

 • 16 marca, Stodoła

Devin Townsend to muzyk, kompozytor i producent z Kanady. Dzielał w wielu muzycznych projektach. Pod szyldem Devin Townsend Project niedługo ukaże się  długo oczekiwana płyta "Z2" i jak zapowiada: To będzie kawał dobrej muzyki. Koncert w Warszawie jest częścią europejskiej trasy promujacej ten album.


Jeździsz na koncerty? Zobacz też:

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Autor ostatnio dodał: