*
Dodane 2014-12-22 20.00

Koncerty w Warszawie w 2014/2015 [zapowiedzi, bilety]

W serwisie znajdziecie zbiór najważniejszych koncertów i festiwali, które w 2014/2015 roku odbędą się w Warszawie.

Koncerty w Warszawie w 2014

Koncerty w Warszawie w 2014

Autor: Eris / archiwum MM Warszawa

Jeśli wiecie, że jakiś koncert odbędzie w Warszawie w 2015 roku, a którego jeszcze nie uwzględniliśmy, dajcie nam znać!

Możecie po prostu dodać zapowiedź w naszym dziale „Dzieje się” lub wysłać nam maila na adres: redakcja@mmwarszawa.pl.

Jeśli chcesz dostawać wszystkie najnowsze informacje o koncertach, sprawdź także nasz serwis specjalny KONCERTY W WARSZAWIE

Polecamy też nasze serwisy specjalne:

Grudzień 2014


SYLWESTER MIEJSKI W WARSZAWIE 2014/2015. Dash Berlin, Jason Derulo gwiazdami koncertu przy Narodowym

Znamy już gwiazdy, jakie wystąpią 31 grudnia na miejskim Sylwestrze w Warszawie.

Styczeń 2015


Marcelina

 • 21 stycznia, Open Stage, Stodoła.

W październiku 2013 roku Marcelina wydała drugi album "Wschody/Zachody". Autorska płyta zawiera 10 utworów i bonus track. I ten właśnie krążek artystka promować będzie podczas jesiennej trasy, w ramach której wystąpi w klubie Stodoła. Koncert początkowo planowany na 6 listopada, został przeniosiony n 21 stycznia 2015.

 


 

Epica

 • 23 stycznia, Progresja
Holenderska formacja symfoniczno-metalowa przyjedzie do Warszawy 23 stycznia. Koncert będzie częścią obszernej trasy The European Enigma. Gośćmi specjalnymi będą brytyjscy heavy metalowcy z Dragonforce i Diablo Boulevard.

Sabaton

 • 23 stycznia, Torwar

Szwedzi przyjadą do Polski w styczniu by zagrac mini halową trasę. Zaplanowano cztery koncerty, 23 stycznia Sabaton wystąpi na warszawskim Torwarze. Wizyta szwedzkiej kapeli w Polsce poświęcona będzie promocji wydanego w 2014 roku krążka "Heroes".


Gerard Way

 • 30 stycznia, Palladium.

Lider popularnego, już nieistniejącego zespołu My Chemical Romance, rozpoczął solową karierę. 30 stycznia zagra w Warszawie swój pierwszy koncert. Artysta przyjedzie do Polski promować swój pierwszy solowy album – „Hesitant Alien”.


Luty 2015


Grzegoż Hyży

 • 08 luty, Stodoła

Wokalista brał udział w trzeciej edycji programu X-Factor, gdzie zajął drugie miejsce. Album "Z całych sił" jest dowodem na to, że Hyży wykorzystał swoją szansę i dziś jest ceniony za swój wokal, wyjątkową sceniczną wrażliwość.


Ed Sheeran

 • 13 luty, Stodoła

Popularny brytyjski wokalista przyjedzie do Polski pierwszy raz. Ma dopiero 22 lata, ale jego muzyka podbija cały świat. Współpracował m.in. z Eltonem Johnem i Pharrellem Williamsem.


Mark Lanegan

 • 18 luty, Progresja

Muzyk znany z takich zespołów jak Screaming Trees, Queens of the Stone, Age, występuje obecnie z własnym zespołem. W Warszawie pojawi się więc pod szyldem "Mark Lanegan Band". Podczas wizytyw w Polsce zagra dwa koncerty - w Warszawie i Krakowie dzień później.


The Black Keys

 • 21 luty 2015, Torwar

Rockowo-bluesowy duet z Ohio początkowo miał wystąpić w Łodzi. Koncert został przeniesiony i ostatecznie koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze. Zespół istnieje od 2001 roku i na swoim koncei ma już 11 płyt). Album "Turn Blue" wydany został w maju tym roku.


Macy Grey

 • 25 luty, Stodoła

W październiku 2014 roku ukazał się ósmy studyjny album Macy Gray The Way. To m.in. piosenki z tego krążka będziemy mogli posłuchać na koncercie, który odbędzie się 25 lutego 2015 r. w klubie Stodoła w Warszawie.


Marzec 2015

Asaf Avidan

 • 14 marca, Stodoła

Izraelski muzyk o bezdyskusyjnym talencie i hipnotycznym głosie, który przysporzył mu miliony fanów na całym świecie, przyjedzie do Polski w marcu. 14 marca wystąpi w Stodole w ramach trasy Gold Shadow Tour, promującej najnowszy album o tym samym tytule.


Devin Townsend Project

 • 16 marca, Stodoła

Devin Townsend to muzyk, kompozytor i producent z Kanady. Dzielał w wielu muzycznych projektach. Pod szyldem Devin Townsend Project niedługo ukaże się  długo oczekiwana płyta "Z2" i jak zapowiada: To będzie kawał dobrej muzyki. Koncert w Warszawie jest częścią europejskiej trasy promujacej ten album.


WhoMadeWho

 • 27 marca, Basen

Duńczycy grający wybuchową mieszankę electro-popowych melodii, rock’n rollowego „attitude” i tanecznej energii, przyjadą do Polski na trzy koncerty. 27 marca zagrają w Warszawie!


Garou

 • 28 marca, Hala Torwar

Na marzec 2015 roku, kanadyjski artysta zaplanował długą wizytę w Polsce. Autor "Gitan", "Seul" czy "Revien" zagra aż szesć koncertów. 29 marca zobaczymy go na Hali Torwar w Warszawie.


Kwiecień 2015


Anastacia

 • 18 kwietnia, Stodoła
Amerykańska wokalistka przyjedzie po raz pierwszy do Polski. Koncert odbędzie się 18 kwietnia 2015 roku w warszawskiej Stodole. Anastacia będzie promować najnowszą płytę "Resurrection", która trafiła do sklepów w tym roku.

Charlie Winston

 • 26 kwietnia, Proxima

Charlie Winston, brytyjski artysta folkowy, tekściarz i wokalista, na co dzień mieszkający w Paryż, wróci do Polski za sprawą nowego krążka "Curio City", który ukaże się na poczatku 2015 roku. Zagra w Polsce dwa koncerty - w Warszawie 26 kwietnia.


Lipiec 2015

AC/DC

 • 25 lipca, Stadion Narodowy
AC/DC W WARSZAWIE. Koncert australijskiej grupy odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 25 lipca 2015 roku.


Jeździsz na koncerty? Zobacz też:

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Autor ostatnio dodał: