*
Dodane 2014-11-24 20.00

Koncerty w Warszawie w 2014 [zapowiedzi, bilety]

W serwisie znajdziecie zbiór najważniejszych koncertów i festiwali, które w 2014 roku odbędą się w Warszawie.

Koncerty w Warszawie w 2014

Koncerty w Warszawie w 2014

Autor: Eris / archiwum MM Warszawa

Jeśli wiecie, że jakiś koncert odbędzie w Warszawie w 2014 roku, a którego jeszcze nie uwzględniliśmy, dajcie nam znać!

Możecie po prostu dodać zapowiedź w naszym dziale „Dzieje się” lub wysłać nam maila na adres: redakcja@mmwarszawa.pl.

Jeśli chcesz dostawać wszystkie najnowsze informacje o koncertach, sprawdź także nasz serwis specjalny KONCERTY W WARSZAWIE

Polecamy też nasze serwisy specjalne:

Listopad 2014Sleep Party People

 • 26 listopada, Basen

Duńczycy w króliczych maskach przyjadą do Warszawy. Zespół będzie promować swoje nadchodzące wydawnictwo - płytę "Floating". Będzie to już trzeci album w ich dorobku.  Sleep Party People powstał w 2008 roku z inicjatywy Briana Batz'a, który jest liderem grupy. Jest to dość tajemniczy zespół, tożsamość czwórki muzyków nie jest znana, a artyści na scenie występują w maskach królików.


COMA

 • 27 i 28 listopada, Stodoła

Coma, po raz kolejny zawita do warszawskiej Stodoły w trakcie jesiennej trasy koncertowej. Wystąpią dwukrotnie, bo 27 i 28 listopada.


Rival Sons

 • 28 listopada, Proxima

Rival Sons to grupa znana przede wszystkim z wyśmienitych, pełnych energii koncertów. Na czele stoi charyzmatyczny Jay Buchanan, właściciel silnego wokalu, który swoim zachowaniem na scenie potrafi mocno rozkręcić publikę. W czerwcu ukazał się ich najnowszy album “Great Western Valkyrie” który jest pretekstem do wizyty w naszym kraju.


Marek Dyjak

 • 28 listopada, Palladium

Najbardziej prawdziwy głos na polskim rynku muzycznym - mówią o nim krytycy muzyczni, Dyjak to Dyjak - mówią przyjaciele, on sam nazywa siebie barowym grajkiem. Marek Dyjak wróci do Warszawy 28 listopada. Wystąpi w klubie Palladium w towarzystwie swoich muzyków.

 


 

T.Love

 • 29 listopada, Stodoła

W tym roku mija 20 lat od wydania legendarnej płyty T.Love "Prymityw". 29 listopada zespól będzie świętował ten jubileusz na deskach klubu Stodoła. Gościnnie skład zespołu wzbogaci Kasia Nosowska oraz Fisz.


Czesław Śpiewa

 • 30 listopada, Stodoła

Czesław Śpiewa wydali właśnie swoją nową płytę "Księga Emigrantów. Tom 1", która poruszające trudny temat życia na obczyźnie. 30 listopada Czesław Śpiewa zagra koncert promujący nowy materiał w klubie Stodoła.


Grudzień 2014


Edyta Bartosiewicz

 • 1 grudnia, Stodoła

Jesienią do sprzedaży trafi dwupłytowy album Edyty Bartosiewicz "Love & more..." zawierający utwory płyty "Love" oraz albumu, na którym znajdą się takie utwory, jak "Opowieść", "Pomyśl o mnie" czy "Niewinność". Koncert w stodole będzie częścią trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo.


LemON

 • 2 grudnia, Stodoła

LemON na przestrzeni ostatnich dwóch lat odniósł niekwestionowany sukces, grając niekomercyjną i wymagającą muzykę. Na swoim koncie mają już platynową płytę - za swój debiutancki album, nagrodę CyberYacha za teledysk, nagrodę Eska Music Award oraz nominację do Fryderyka 2013.


Swans

 • 3 grudnia, Basen

Post-punkowa legenda w grudniu przyjedzie do Warszawy. 3 grudnia wystąpią w warszawskim klubie Basen. Swans lubią zaskakiwać brzmieniem ich znakiem orzpoznawczym jest eksperymentowanie dźwiękami.


Gogol Bordello

 • 4 grudnia, Stodoła

Gypsy Punk znów wypełni Stodołę. W ramach trasy CRACK THE CASE TOUR!, Gogol Bordello zagra 3 koncerty w Polsce - 1 grudnia w gdańskim klubie B90, 2 grudnia w krakowskiej Rotundzie oraz 4 grudnia w warszawskiej Stodole. Ich najnowszy krążek "Pura Vida Conspiracy" ukazał się w 2013 roku.


ZAZ

 • 5 grudnia, Progresja

Fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć ZAZ w Progresja Music Zone podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic. 10 listopada ukaże się nowa płyta o tytule „Paris" i za sprawą promocji tej płyty odwiedzi Warszawę.


Selah Sue

 • 8 grudnia, Proxima

Po dwóch latach Selah Sue wystąpi ponownie w Warszawie. 8 grudnia w Proximie zaprezentuje premierowe nagrania z nowego album, który ukaże się już w lutym 2015.


Lamb

 • 10 grudnia, Basen

Lamb to brytyjski duet wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic  - Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów - Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow, stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Mają swym koncie 5 albumów i wiele kompilacji, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby, Cottonwool czy God Bless.


Nowe Sytuacje

 • 14 grudnia, Stodoła

W zeszłym roku minęło 30 lat od ukazania się legendarnej płyty zespołu Republika ”Nowe Sytuacje”. Album odniósł gigantyczny sukces i odcisnął wyraźne piętno na polskiej muzyce rockowej. 14 grudnia, muzycy z Republiki zaprezentują koncertowe wykonanie albumu 'Nowe Sytuacje" w całości. Na scenie podczas koncertu zobaczymy również w roli wokalistów: Tymona Tymańskiego, Piotra Roguckiego i Jacka "Budynia" Szymkiewicza.


Luty 2015


Grzegoż Hyży

 • 08 luty, Stodoła

Wokalista brał udział w trzeciej edycji programu X-Factor, gdzie zajął drugie miejsce. Album "Z całych sił" jest dowodem na to, że Hyży wykorzystał swoją szansę i dziś jest ceniony za swój wokal, wyjątkową sceniczną wrażliwość.

 


 

Ed Sheeran

 • 13 luty, Stodoła

Popularny brytyjski wokalista przyjedzie do Polski pierwszy raz. Ma dopiero 22 lata, ale jego muzyka podbija cały świat. Współpracował m.in. z Eltonem Johnem i Pharrellem Williamsem.


Mark Lanegan

 • 18 luty, Progresja

Muzyk znany z takich zespołów jak Screaming Trees, Queens of the Stone, Age, występuje obecnie z własnym zespołem. W Warszawie pojawi się więc pod szyldem "Mark Lanegan Band". Podczas wizytyw w Polsce zagra dwa koncerty - w Warszawie i Krakowie dzień później.


Marzec 2015

Devin Townsend Project

 • 16 marca, Stodoła

Devin Townsend to muzyk, kompozytor i producent z Kanady. Dzielał w wielu muzycznych projektach. Pod szyldem Devin Townsend Project niedługo ukaże się  długo oczekiwana płyta "Z2" i jak zapowiada: To będzie kawał dobrej muzyki. Koncert w Warszawie jest częścią europejskiej trasy promujacej ten album.


Garou

 • 28 marca, Hala Torwar

Na marzec 2015 roku, kanadyjski artysta zaplanował długą wizytę w Polsce. Autor "Gitan", "Seul" czy "Revien" zagra aż szesć koncertów. 29 marca zobaczymy go na Hali Torwar w Warszawie.


Jeździsz na koncerty? Zobacz też:

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl