*
Dodane 2012-11-11 17.15 , komentarzy 18

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2012 W WARSZAWIE. Starcia chuliganów z policją, są ranni [zdjęcia]

11 listopada ok. godz. 16 w centrum Warszawy ruszył Marsz Niepodległości. Grupa zadymiarzy zaatakowała policję. Zobacz zdjęcia.

11 listopada ok. godz. 16 w centrum Warszawy wyruszył Marsz ...

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2012 W WARSZAWIE [z...

Autor: MM Warszawa

Udostępnij artykuł na Facebooku

Manifestanci wyruszyli z przeszło godzinnym opóźnieniem z ronda Dmowskiego i kierowali się w stronę pomnika Dmowskiego. Hasło Marszu Niepodległości to "Odzyskajmy Polskę".

Niestety przy Marszałkowskiej doszło do starć z policją. Zamaskowani chuligani zaczęli rzucać w mundurowych ławkami, kamieniami, kostką brukową i koszami na śmieci. Pojawiły się też race i petardy. Dwie osoby zostały ranne. Marsz po kilkudziesięciu metrach został zablokowany.

- Policja została zaatakowana przez zamaskowanych chuliganów - informuje Mariusz Sokołowski, rzecznik Komendy Głównej Policji. - Ranni zostali policjant i policjantka.

Zaatakowany został również dziennikarz MM Warszawa, któremu wyrwano aparat.

- Ktoś wyrwał mi aparat i rzucił nim w policję - relacjonuje Kamil Fejfer. - Widziałem, jak jeden z dziennikarzy został pobity. Sporo osób pojawiło się na marszu w kaskach i maskach gazowych. To wyglądało jak wojna.

Po 50 minutach marsz ponownie ruszył. Policji udało się opanować burdy. Manifestanci skandują hasła: "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę" czy "Zamiast liści będą wisieć komuniści". Manifestacja zmierza w kierunku pomnika Dmowskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI 2012 W WARSZAWIE

Galeria aktualizowana. Kliknij f5, żeby odświeżyć stronę



Manifestację organizuje Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. W zeszłym roku w wzięło w nim udział, według różnych szacunków, od 12 do 25 tys. osób. Wydarzenia popierają środowiska kibicowskie, narodowe, kombatanckie i katolickie.




Zobacz również:
MARSZ PRZECIWKO FASZYZMOWI POROZUMIENIE 11 LISTOPADA - 2012 [zdjęcia]
MARSZ RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ 11.11.2012 [zdjęcia]
BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2012 [zdjęcia uczestników]

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Komentarze

re Gość
~re
do bydła jawnie ataującego powinno się strzelać 2012-11-11 18.27

ale decydentom brak jaj na takie - oczekiwane - rozwiązenia

Polak Gość
~Polak
Chyba nie wiesz co to Polska! 2012-11-11 18.43

Bydło zasiada na wysokich stanowiskach i okrada nas wszystkich! Zapomnieli o prawdziwej Polsce, o tej Polsce o którą walczyli nasi przodkowie!

POLSKA DLA POLAKÓW Gość
~POLSKA DLA POLAKÓW
Jedyny prawdziwy marsz! 2012-11-11 19.19

RUSKIE KŁAMSTWO!!

Pomorzanin Gość
~Pomorzanin
Bzdury 2012-11-11 21.29

Ludzie żal. Patrzeć na to co sie dzieje. PiSiory robią z nas kretynów. Rząd nie jest lepszy. Ale mając wybór... kaczorowo a to co jest zostaję przy PO...

UGH Gość
~UGH
TENDENCYJNY ARTYKUl 2012-11-11 21.55

BRAWO
WPISUJECIE SIE W SMIECIOWY NURT TVN'O-PODOBNY

POKAZUJECIE TYLKO BURDE A NIE PIEKNY MARSZ I TYSIACE LUDZI NA NIM

JAKBY WAM NIE STARCZYLO DZIENNIKARSKIEJ WNIKLIWOSCI I ODPOWIEDZIALNOSC ZEBY ZALACZYC ZDJECIE GDZIE POLICJANT JEST PRZEBRANY ZA CHULIGANA
I TACY WLASNIE PROWOKUJA ZAJSCIA !!

JAK MOZNA TAK BEZCZELNIE KLAMAC !!

TO NIE JEST TVN
TO JUZ NIE TELEWIZJA
TU JEST INTERNET - NAS NIE OSZUKACIE !!

k. Gość
~k.
policyjni prowokatorzy 2012-11-11 23.31

"Wiele osób widziało, jak policyjni prowokatorzy się przebierali (sciagali hełmy i kamizelki, by po chwili rzucać petardami w tłum "po cywilnemu")."- www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zm0ooEXIYAc

eriop Gość
~eriop
policyjna prowokacja 2012-11-12 01.38

Przebrani za kibicow uderzaja na prewencje która tylko czeka by wejsc klubem i rozbić marsz. Są zdjęcia i filmiki na których widać kamizelki pod kartkami i koszulki policja

Jarek Gość
~Jarek
Ohydna prowokacja policji - byłem i widziałem 2012-11-12 03.07

Jak mogli rzucać koszami na śmieci jak kosze zostały wyjęte wcześniej przez służby porządkowe. Kłamiecie. Komuna Wróciła. Musimy walczyć.

Miętus Gość
~Miętus
Potwierdzam to była prowokacja 2012-11-12 07.32

Milicja pałowała manifestantów nie patrząc na płeć i wiek. Poszukajcie zdjęć i filmików w necie mmwarszawa.pl to chłam.

jojo741 Gość
~jojo741
Wystarczyło być, wystarczy poszperać... 2012-11-12 08.43

Ci, jak ich nazywacie chuligani wcześniej stali i gaworzyli z polcją. Pod dresami mieli służbowe ciuchy z napisem "policja".
Ci panowie podpalili oponę i rzucili nią w tłum. Aby dodać pikanteri resort wybrał poliglotów bo starali się w pewnym momencie mówić po niemiecku.

Dorota Gość
~Dorota
Obciążyć kosztami organizatorów marszu 2012-11-12 09.40

Skoro to marsz legalny powinno się obciążyć kosztami organizatorów. Niby dlaczego ja mam płacić podatki za naprawę szkód wywołanych przez legalne marsze organizowane przez chuligaństwo. A jak nie to rozproszyć marsz armatkami wodnymi i gazem. Nie dajmy się paranoji.

Mario Gość
~Mario
POlicyjna prowokacja 2012-11-12 09.56

Oto dowody:
http://dziadekwojtek.nowyekran.pl/post/79551,policyjni-prowokatorzy

Wandea Gość
~Wandea
Nie będę płacić na tvp1,tvp2 i tvp(dez)info 2012-11-12 19.41

Najlepszych synów narodu atakują urbanoidzi

luk Gość
~luk
po jakiego ciu... 2012-11-12 19.45

Fajny marsz tylko co on miał na celu...?! Dla mnie pojebany pomysł, skąd tacy ludzie się biorą??? Jakaś bojówka to są ciule i tylko początek wielkiej piramidy mafijnej!!! Gdyby nie policja to tego przejścia by nie było!!!

Loles Gość
~Loles
OMG odwet :D 2012-11-13 15.59

niech się nie zdziwią jak za rok z granatami poprzychodzą ludzie bo jak paczyłem na te filmiki to to jak jakaś wojna wygląda ;p

/L\ Gość
~/L\
tvn 2012-11-15 08.46

Nie oglądajcie tvnu !

Zbyszek Gość
~Zbyszek
Jak to było naprawde policja zaatakowała Marsz Niepodległości 2012-11-15 12.40

http://www.youtube.com/watch?v=qatLtdkOAso&feature=channel&list=UL

Jan Kowalski Gość
~Jan Kowalski
Szkoda, że ten portal jest taki żydokomunistyczny. 2012-11-22 15.16

Warszawa jest przecież stolicą wszystkich Polaków i wy powinniście umieć zachować się kulturalnie i nie obrażać Prawdziwych Polaków. Zarówno tytuł jak i artykuł są kłamliwe i realizują żydokomunistyczna propagandę. W tej chwili wszyscy prowokatorzy zostali rozpracowani przez internautów i udowodniono,że ci tzw. "chuligani", o których wyżej piszecie, to są poprzebierani policjanci.