*
Dodane 2012-10-15 11.33 , komentarzy 0

Sztuki&Sztuczki – nowy klub w fabryce czekolady już otwarty!

W sobotni wieczór huczną imprezą zainaugurował działalność nowy klub Sztuki i Sztuczki. To zimowa siedziba Cudu nad Wisłą.

Sztuki&Sztuczki - otwarte przed otwarcie...

Autor: Paweł Wegner

Klub mieści się przy ul. Szpitalnej 8, w najniższej kondygnacji budynku dawnej fabryki czekolady Wedla. Właściciele zadbali, by w wystrój tego miejsca jak najpełniej wkomponować elementy podarowane przez architektów i budowniczych kamienicy.

Sam rozkład pomieszczeń klubu jest dość skomplikowany. Jest tu wiele wąskich, przytulnych korytarzy, których ściany z surowej, wyszczerbionej cegły podświetlono różnokolorowymi lampami LED.

Zobacz najbliższe koncerty w Warszawie

Jeśli chodzi o meble, to chyba wszystkie „kanapy” wykonane zostały z palet transportowych, podobnie jak miało to miejsce w Cudzie nad Wisłą. Oprócz kilku okrągłych stolików, ich funkcję pełnią także taborety, które w opinii sporej części gości swą wysokością dużo lepiej pasują do tej roli.

Sobotnią imprezą klub zainaugurował działalność w obecności prawdziwego tłumu gości. Wielu z nich przyszło na koncert zespołu Teresa i Tygrysy. Ciszę przed koncertem wypełniał DJ, serwując zgromadzonym rockowe sety. W trakcie koncertu, który rozpoczął się około północy, sala była wypełniona po brzegi, ciężko było też znaleźć miejsce siedzące. Fakt, że nie było większych kolejek przy barze, uczestnicy imprezy zawdzięczali wyłącznie wprawnej obsłudze.


Najwęższy dom w Polsce, najwęższy dom na świecie


Aero2. Darmowy internet. Poradnik. Gdzie dostać kartę.

Koncerty w Warszawie w 2012 i w 2013. Bilety.

Warszawska Karta Miejska ze zdjęciem. Poradnik. Ceny

dodaj artykuł
dodaj wpis do bloga
dodaj fotoreportaż
dodaj wydarzenie

X

Miejsce
w rankingu
Paweł Wegner

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: