*
Dodane 2014-02-15 12.00 , komentarzy 8

MAPA STADIONU NARODOWEGO. WEJŚCIA I SEKTORY

MECZ POLSKA - SZKOCJA 5 marca 2014 r. Sprawdź położenie sektorów na Stadionie Narodowym!

MAPA STADIONU NARODOWEGO. WEJŚCIA I SEKTORY

MAPA STADIONU NARODOWEGO. WEJŚCIA I SEKT...

Autor: www.stadionnarodowy.org.pl

Artykuł był aktualizowany.

Mecz Polska - Szkocja
odbędzie sie 5 marca 2014 r. (godz. 20.45) na Stadionie Narodowmy w Warszawie. Poniżej znajdziecie mapę Stadionu Narodowego wraz z jego sektorami.

POLSKA - SZKOCJA NA STADIONIE NARODOWYM [BILETY]




Stadion Narodowy - mapa:


Mapa Stadionu Narodowego - sektory, bramki, miejsca [większa wersja]


Komentarze

zeg.49 Gość
~zeg.49
SEKTORY 2012-05-16 20.00

Sektory i miejsca oznaczone na bilecie na mecz EURO nie zgadzają się z oznaczeniami przedstawionymi w artykule??? o co tu chodzi???!!!Czy na mecze euro będą inne sektory?

daro Gość
~daro
sektor A4 2012-05-16 22.28

taki właśnie posiadam na narodowym gdzie on jest???

Kibic Gość
~Kibic
APARAT FOTOGRAFICZNY 2012-06-05 21.30

Czy na stadion mogę wejść z aparatem fotograficznym?

Steward Gość
~Steward
Aparaty kamery 2012-06-06 18.25

Na stadion można będzie wnosić aparaty cyfrowe nieprofesjonalne tj. bez wielkiej lufy. Kompakty, hybrydy, nawet lustrzanki są dozwolone o ile nie posiadają zaawansowanej optyki. Niestety znaczenie ma tu subiektywna ocena stewarda. Co ciekawe wnosić można będzie także niewielkie kamery cyfrowe.

Damian Gość
~Damian
Miejsce D1 2012-06-10 21.00

Czy miejsce D1 jest od strony gdzie wychodzą piłkarze na murawę stadionu narodowego????

bongod Gość
~bongod
g21 rząd 34 czy coś będę widział?? 2012-06-11 20.13

jak w temacie czy będę wyraznie wszystko widział czy to daleko strasznie?? proszę o odpowiedz

ek Gość
~ek
4 bilety na finał Euro-2012 w Kijowie 2012-06-25 19.17

4 билеты для окончательного евро 2012 года в Киеве
4 Tickets for Final Euro-2012 in Kijev 3st.-Cat1,1st.-Cat
4 Eintrittskarten für das Finale der Euro 2012 in Kiew, 3 Stück-CAT1, 1 Stck Cat2-Tickets für bare Münze
Contakt tel.601764761
4 bilety na finał Euro-2012 w Kijowie 3szt.-Cat1,1szt.-Cat2 bilety w cenie nominalnej
Tickets in nominal price!
Bilety sprzedaje po cenie za jaką je kupiłem.
AUKCJA NIE NARUSZA art. 133 § 1 Kodeksu Wykroczeń, jak również nie narusza regulaminu , została podana cena nominalna.

Agnezzy Agnezzy
sprawdzają to? 2013-09-18 12.44

macają po kieszeniach, sprawdzają plecaki? czy naprawdę jest kontrola przy wejściu? ktoś był???? :)