*
Dodane 2014-04-10 08.00 , komentarzy 20

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY 2014 OPERON ODPOWIEDZI

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY 2014 WYDAWNICTWA OPERON już 10 kwietnia.

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY 2014 OPERON ODPOWIEDZI

Sprawdzian trzecioklasisty 2012 Operon. ...

Autor: arch. mm

10 kwietnia 2014 r. o godzinie 9.00 rozpocznie się Test Trzecioklasisty z OPERONEM 2014. Sprawdzian ma sprawdzić podsumować pierwszy trzy lata nauki w szkole podstawowej.

Porównanie tych wyników z późniejszym sprawdzianem szóstoklasisty ma pokazać, jaką wiedzą uczeń dysponuje.

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTÓW 2014 OPERON - arkusze matematyka

SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTÓW 2014 OPERON - odpowiedzi matematyka - kliknij, by zobaczyć



Poniżej znajdziecie odpowiedzi do testów trzecioklasisty z 2013 r.



TEST TRZECIOKLASISTY 2013 - JĘZYK POLSKI - ARKUSZ


TEST TRZECIOKLASISTY 2013 - MATEMATYKA - ARKUSZ


TEST TRZECIOKLASISTY 2013 - JĘZYK POLSKI - ODPOWIEDZI (pytania zamknięte)

 

TEST TRZECIOKLASISTY 2013 - MATEMATYKA - ODPOWIEDZI (pytania zamknięte)

 


Klucz odpowiedzi do testu z języka polskiego

 

Klucz odpowiedzi do testu z matematyki

 

 


Komentarze

KKK :) Gość
~KKK :)
:) 2012-04-02 15.44

To było zbyt banalne! pierwszoklasista by to zrobił!

S.S. Gość
~S.S.
S.S. 2012-05-22 14.25

Pod warunkiem że zna ułamki dziesiętne i dodawać powyżej 100 nie umiejąc liczyć ipisać .Poznaj program nauczania wzakresie średnim .Pomyśl i pisz komentarze

ola Gość
~ola
m.m 2012-05-22 18.49

Ja pisałam ten test i uważam, że był za krótki! Myślałam, że będzie coś ze środowiska. Oprucz zadania z dwiema niewiadomymi test był łatwy!!!! Poczekam jednak na wyniki.

Nauczyciel i rodzic Gość
~Nauczyciel i rodzic
"banalny test trzecioklasisty" 2012-05-24 22.43

Test miał na celu "umożliwienie szkołom otrzymania dodatkowych informacji o poziomie wiadomości i umiejętności posiadanych przez ich uczniów kończących klasę trzecią oraz materiałów mogących stać się podstawą do refleksji nad sposobem funkcjonowania szkoły i sposobami doskonalenia jej codziennej praktyki". Test ten skłonił mnie faktycznie do refleksji, ale nie nad poziomem trzecioklasistów , raczej nad poziomem osoby ,która go tworzyła.Interesuje mnie co za" Inteligent" stworzył ten test. Najpierw powinien zapoznać się z nową podstawą programową, a nie popisywać się wiedzą na poziomie klasy czwartej i piątej. Niestety wszystko to za przyzwoleniem wielkiej pani minister i za nasze pieniądze. Jestem nauczycielem a zarazem rodzicem trzecioklasisty i na pewno orientuję się lepiej w programie niż "wielki" autor tego haniebnego dla całego ministerstwa edukacji testu.

Nauczycielka Gość
~Nauczycielka
Gratulacje dla Ministra Oświaty 2012-05-28 06.53

Ani twórcy testu, ani Pani Minister nie znają podstawy programowej. Ułamki dziesiętne i list oficjalny - GRATULUJĘ pomysłów!

mama Gość
~mama
dziękuję za sprawdzenie potencjału mojego dziecka 2012-05-28 22.15

mimo obaw moje dziecko napisało test na "szóstkę"

Gściuwa Gość
~Gściuwa
TO SĄ CYRKI 2012-05-28 23.06

Ten kto tworzył taki test dla trzecioklasistów - widocznie nie zna podstawy programowej, i co najgorsze nawet jej nie przeczytał. Naraził uczniów na stres! A przecież na tym etapie edukacyjnym nie można stresować dzieci. Oj Pani MINISTER coś tu nie gra w tym systemie!

mamuśka Gość
~mamuśka
GRATULACJE DLA GENIUSZA ! 2012-05-28 23.18

Gratuluję dla mamy tak zdolnego dziecka! Nie wierzę,że jest więcej takich szczęśliwych mam! Może wcześniej dziecku rozwiązał tata lub mama, a potem to tylko była formalność w obecności rówieśników- wszystko możliwe w tym kraju! Takie przekręty też się zdarzają.

mama trzecioklasistki Gość
~mama trzecioklasistki
mama trzecioklasistki 2012-05-29 15.10

Nie wiem o czym mówicie, moja córka w zasadzie też nie miała problemów z rozwiązaniem. Nie wiem czy zdała na piątkę, czy szóstkę, ponieważ nie wiem jak były oceniane pytania opisowe.

a Gość
~a
pomyłka 2012-06-05 21.50

Mój syn po napisaniu testu stwierdził, że nie warto było się do niego uczyć i przygotowywać, ponieważ zadania były zupełnie inne niż te które rozwiązywali w szkole. I to jest najcelniejsze choć niestety smutne podsumowanie testu. Szkoda, że już na tym etapie dzieci sprowokowane zostały do myślenia, że nie opłaca się uczyć.
Aby uciąć niepotrzebne komentarze, chciałabym dodać że syn jest wzorowym uczniem.

aniuczka62 aniuczka62
wlasnie 2012-06-06 17.38

mój brat też właśnie pisał w tym roku egzamin, mówił ze strasznie trudny był. dlatego obawiam się o niego...

natalia r. Gość
~natalia r.
Komentarz 2012-06-25 20.16

nie ma nic co hce znależć

BOLO Gość
~BOLO
gówno prawda 2013-03-11 15.17

kazali zapłacić 6.19zł i lipa nic nie mozna pobrać KTOŚ NABIJA SOBIE KASĘ JAK ZWYKLE ZŁODZIEJSTWO

bolo Gość
~bolo
TEST 2013-03-11 15.24

KAMILKU ILE MASZ Z TEGO

NN Gość
~NN
test 2013-03-19 19.43

witajcie. moja córka jak reszta klasy napisała kiepsko powietcie co jest powodem /

mama Gość
~mama
test 2013-03-19 22.04

OPERON zawsze byl banalnym testem... poczekajcie na końcowy test z OBUTA ... nie jeden dorosły zastanawia sie... nawet KANGUREK sie przy nim chowa

martynka i wika najlepsze przyjaciółki Gość
~martynka i wika najlepsze przyjaciółki
nie ma testów 2013-04-14 14.49

pomózci mi znaleźć strone z testami bo bardzio mi to potrzebne.
Ja sie przygotowuje do testów a niewiem jakie one będę i jakie bedą zadania.
Pomocy,pomocy licze na was.

wiki Gość
~wiki
teest 2013-04-14 17.34

jak zawsze nudny

biber Gość
~biber