*
Dodane 2011-12-25 21.56 , komentarzy 89

Wypadek w Regowie Nowym. Audi A6 i nissan stanęły w płomieniach [nowe fakty]

W Regowie Nowym, w gminie Gniewoszów doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją już trzy osoby, m.in. małżeństwo z Warszawy.

W Regowie Nowym, w gminie Gniewoszów doszło do tragicznego ...

Wypadek w Regowie Nowym. Audi A6 i nissa...

Autor: arch. KSP

To obecnie największa tragedia tegorocznych świąt w Polsce. Wypadek miał miejsce na pograniczu województw mazowieckiego i lubelskiego. W gminie Gniewoszów dwa auta stanęły w płomieniach po zderzeniu.

Do wypadku doszło w niedzielę, 25 grudnia, o godzinie 19.35. Zderzyły się samochody nissan i audi A6. Oba auta stanęły w płomieniach.

Dwie osoby zginęły - pasażer z audi i kierowca nissana. Kolejne 4 zostały ciężko ranne. Dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala w Puławach, jedna do szpitala w Dęblinie, a jedna do Kozienic.

Wypadek w Regowie. Aktualizacja, 26 grudnia:
W wypadku w Regowie Nowym zginęli: około 50-letnia mieszkanka Warszawy oraz dwudziestokilkuletni mieszkaniec powiatu kozienickiego. W szpitalu zmarł jeszcze mąż kobiety.

Do zderzenia samochodów doszło na prostym odcinku drogi, na środku jezdni. W tym czasie nie padał deszcz, choć jezdnia była wilgotna (trasa w tym miejscu przebiega niedaleko Wisły).

W chwili, gdy doszło do wypadku, drogą jechało sporo samochodów, bo trasa numer 738 to jedna z dróg prowadzących z okolic Puław do Warszawy.

W samochodzie audi na warszawskich numerach rejestracyjnych jechały 4 osoby – dwie kobiety i dwóch mężczyzn. W nissanie, na kozienickich numerach rejestracyjnych – dwie osoby.

Zginął kierowca nissana i pasażerka audi. Stan pozostałych czterech osób uczestniczących w tragicznym zdarzeniu jest ciężki.

źródło: Dramat na drodze pod Kozienicami: dwoje zabitych, czworo ciężko rannych, echodnia.eu

X

Miejsce
w rankingu
spozamiasta

"Spoza miasta” to nowa kategoria artykułów w mmwarszawa.pl. Będziemy w niej codziennie publikować ciekawe i ważne artykuły nie tylko z Mazowsza, ale również całej Polski.

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

x Gość
~x
ehh 2011-12-25 23.20

straż ochotnicza była bardzo szybko
10 - 15 min później zawodowa
30 min później karetki a po nich policja

imo dofinansowanie na sprzęt i szkolenia pakować w OSP !

X Gość
~X
:( 2011-12-26 00.14

ogromna tragedia.. [*] znałam kierowce nissana..szok! taki młody człowiek..

hr Gość
~hr
:((( 2011-12-26 00.18

Nikt już nie odda życia Dominika ;((

xyz Gość
~xyz
;( 2011-12-26 00.23

Kto zginoł?Prosze napiszcie bo sie nie moge dodzwonic do mojej znajomej !!!!!!!!

ff Gość
~ff
;*] 2011-12-26 00.32

najgorsze,że to była kobieta w ciąży ;(

Michał... Gość
~Michał...
[*] 2011-12-26 00.38

To nie była ciąża to był krwotok wewnętrzny...

gość Gość
~gość
tragedia 2011-12-26 01.11

kto był kierowcą Nissana? napiszcie proszę

ja Gość
~ja
/ 2011-12-26 09.07

a z kad drugi samochod

GOSC Gość
~GOSC
jl 2011-12-26 09.40

a skąd ten kierowca...podajcie jakieś informacje;/;(

jaaaa;( Gość
~jaaaa;(
;( 2011-12-26 10.21

nawet ktos inteligentny nie wie jak ma na nazwisko i zle podal ale coz.. nie macie gdzie gadac i podawac takie dane?;/ ogarnicje sie. ludzie litosci;/

gosc Gość
~gosc
tragedia 2011-12-26 10.26

prostym odcinku? ogarnijcie dziura na dziurze....na ty odcinku było juz kilka wypadków. moze ktos cos z tym zrobii!!!!!!!

ja Gość
~ja
gość 2011-12-26 10.47

2 km OSP w 15 minut to nie tak szybko, widziałem nie raz jak ratują życie, mienie to jest wielka porażka, szkoda pieniędzy na sprzęt którego nie potrafią użyć - a wodę to każdy głupi potrafi lać

strażak Gość
~strażak
strażak 2011-12-26 11.38

gościu, głupi to pisze takie komentarze jak Ty! strażacy OSP robią to charytatywnie, trzeba ich podziwiać że w ogóle w Święta wyjechali, a jeżeli masz prawo jazdy to trzeba było poszkodowanym pomóc bo taki obowiązek ma kierowca, a nie tylko krytykować OSP.

gosc Gość
~gosc
straż , sprzet 2011-12-26 11.56

to po co im ten nowy sprzet ? po co wydawac nasze pieniadze jak nie ma go kto uzyć aby ratowac ludzkie życie ? jesli nie musza wyjeżdzac to sprzed jest im nie potrzebny !!!!! moze gdzies indziej przyda sie innym ...niech oddadza go

MIESZKANKA G Gość
~MIESZKANKA G
[*] 2011-12-26 11.58

zastanówcie się co piszecie ..zginęli ludzie...nikt im juz życia nie wróci..mieszkam w tej miejscowości i wiem że to dla każdego z mieszkańców ogromna tragedia...OSP spisali sie jak mogli najlepiej...a droga w tym miejscu jest naprawdę fatalna i trudno ja nazwać prostą woda tam stoi po każdej ulewie czy roztopach po śniegu...wystarczy niższa temperatura a nikt nie przewidzi co cie na tym odcinku może spotkać...poza tym każdy wie swoje a prawda jest tylko jedna ...szkoda ofiar tego wypadku ..żal dla ich rodzin...kierowcę nissana znali w mojej miejscowości wszyscy ...młody człowiek...i juz go nie ma...PO PROSTU NIKT NIE ZNA DNIA I GODZINY...[*][*]

MIESZKANKA G Gość
~MIESZKANKA G
odpowiedż na straż sprzęt 2011-12-26 12.06

gościu który ostro krytykujesz działania straży...chciałbys to robic za nich...miał byś odwagę?oni przeszli szkolenie a ty nawet języka nie umiesz wyszkolić...szkoda słów...masz coś na sumieniu czy zazdrosny jesteś o to ze ktoś ma więcej odwagi od ciebie i potrafi stawić czoła takiej tragedii...nikt nie jest alfom i omegom...zastanów się co piszesz!!!durniu!!!!

D Gość
~D
mieszkanka;/ 2011-12-26 15.10

Już 3 osoba nie żyje...Ofiara umarła w szpitalu jest to 58 letni mąż Pani, która zginęła na miejscu..Kolejne 3 walczą o życie...Nie wiadomo co dale;(

WĄŻ! Gość
~WĄŻ!
Mieszkaniec 2011-12-26 18.07

Witajcie

Czytałem wyżej, że macie zarzuty co do OSP że dojechała po 15 minutach. Male sprostowanie! Po włączeniu syreny przez PSP w Kozieniach syrena trwa automatycznie 100 sekund. Po tym czasie wyjechały 2 samochody z remizy, syrena przestała alarmować a 2 samochody z OSP już były w drodze. Dojechali na miejsce podejrzewam, że ok. po 2 -3 minutach gdyż pieszo spod straży szedłem ok.5 min. Kobieta nie była w ciąży, była po 50 i po prostu przy kości do tego obrażenia wewnętrzne swoje zrobiły. Po co sprzęt? Do kurwy nędzy gdyby Was to spotkało byscie się dowiedzieli do czego ten sprzęt. Sprzęt w tej jednostce jest na najwyższym poziomie. Nie jedna jednostka może tylko pozazdrościć.


Cieszy mnie jedna rzecz, że mieszkańcy Gniewoszowa staneli na wysokości zadania i starają się zniwelować zarzuty co do naszej jednostki.

Popieram przedmówce, ciekawy jestem czy każdy jest tak odważny przez kabel i stanął by na wysokości zadania i podszedł by do płonącWego samochodu widząc przez szybe ofiary - czy udzielił bym pomocy czy zdębiał?

Tylko dla kumatych!


Pozdrawiam chłopaków z OSP - DOBRA ROBOTA

gość Gość
~gość
wypadek 2011-12-26 19.25

OSP wyjechało jak szybko się da,skończyła wyć srena a 2 samochody wyjechały z remizy tylko pozazdrościć takiej sprawności... Kierowca nissana to kolega chłopaków i zarówno członek OSP Gniewoszów ... Ci którzy mówią że sprzęt im nie jest potrzebny na pewno nie chciał się znaleźć w sytuacji gdy potrzebowali by pomocy a przyjechała by OSP bez sprzętu i co wtedy??? Przepraszamy czekaj na zawodówkę oddaloną o 25 km?? Zastanówcie sie co piszecie...

student Gość
~student
wypadek 2011-12-26 20.15

ja powiem tak mlodemu nie powinno dac sie wsiadac do autka i tyle

asd Gość
~asd
Przypadek czy nie? 2011-12-26 20.25

Większość wypadków to nie wina samochodu, a brak wyobraźni kierowców i choć jest mi przykro to niestety ktoś ponosi odpowiedzialność za takie rzeczy... niestety to nie jest los czy karma, to głupota i brawura.

rtg Gość
~rtg
wypadkii 2011-12-26 22.07

znam gniewoszów prosze powiedzcie dokładnie gdzie to sie stało czy to było koło składnicy węgla czy bliżej w stronę rąda

GOŚĆ Gość
~GOŚĆ
WYPADEK 2011-12-26 22.13

Byłam od samego początku na miejscu wypadku i widzialam jak strażacy nieudolnie próbowali przeprowadzić reanimację kobiety, która umarła, robili to na fotelu bez żadnego usztywnienia a z tego co wiem masaż serca przeprowadza się na twardym podłożu!!!a tutaj był to fotel samochodowy , który podczas reanimacji chodził wraz z ciałem tej kobiety, masakra po prostu, nikt nie potrafił ich wyciągnąc z tych samochodów, lać wodę to może i oni potrafią ale z ratowaniem ludzkiego życia to jest trochę inaczej.

ona :( Gość
~ona :(
Byłeś od samego początku i nie udzieliłeś pomocy? 2011-12-26 22.43

Byłeś na miejscu od samego początku i tylko patrzyłeś? Dlaczego Ty nie pomagałeś poszkodowanym!? Może Twój masaż serca by jej pomógł w końcu teorię masz w jednym paluszku - prawda?
Byłeś zwykłym gapiem szukającym sensacji, a teraz siedząc w domu po wszystkim krytykujesz grając eksperta - wstyd. Nie masz prawa krytykować - sam się nie popisałeś...

KTOŚ Z GNIEWOSZOWA Gość
~KTOŚ Z GNIEWOSZOWA
w odpowiedzi na wypowiedź WYPADEK 2011-12-26 22.49

lać wodę ...ha ha ha strażakiem to ty przedmówco nie będziesz a reanimacje przeprowadza sie w każdym możliwym miejscu...czasami obrażenia jakie mogła doznać osoba poszkodowana wykluczają takie działania więc skoro sie na tym nie znasz to sie nie wypowiadaj!!!poza tym skoro tam byłeś znawco od samego poczatku to dlaczego sam nie pomogłeś skoro taki oczytany w tym jesteś?łatwo się mówi prawda!!!!