*
Dodane 2011-12-28 20.35 , komentarzy 0

Alternatywny Sylwester w Warszawie? Są ciekawe propozycje...

Noc filmowych bohaterów, spektakl teatralny, albo flash mob na cześć… 2013 roku. Nowy Rok można przywitać mniej tradycyjnie.

Les Misérables w Teatrze Roma

Les Misérables w Teatrze Roma

Autor: Paweł Pyrz/MAKATA - mat. prasowe

Sylwester 2012 zbliża się wielkimi krokami. Jesteś zmęczony tradycyjnymi imprezami w restauracjach, w górach, na domówkach ze znajomymi? Zobacz jak można bawić się inaczej.

Sylwester filmowy


Alternatywnym pomysłem na przywitanie nowego roku 2012 jest zabawa kinomanów. W Pari Pari przy Nowogrodzkiej 31 każdy przebiera się za filmową postać, a dj'e Alex,Olivier i J.J. zagrają filmowe (i nie tylko) hity z lat 60., 70., 80. i 90.

Sylwester w teatrze


Sylwester jest również organizowany w niektórych warszawskich teatrach. Studio Buffo w hali Torwar zaprasza na bal połączony z premierą pierwszego w świecie musicalu w 3D pt. „POLITA”.

Teatr Muzyczny Roma
w Warszawie zaplanował jubileuszową, trzysetną odsłonę spektaklu Les Misérables właśnie na ostatni dzień grudnia, dzięki czemu sylwestrowy wieczór w Romie będzie podwójnym świętem.

Szukasz imprezy sylwestrowej w Warszawie?

Zajrzyj do naszego poradnika Sylwester 2011 w Warszawie: oferty sylwestrowe, kluby, kina, teatry. Sprawdź, gdzie będą najciekawsze imprezy w mieście!

Teatr Syrena zaprasza z kolei do stolicy na Zamach na Sylwestra. Całość rozpocznie się oczywiście lampką powitalnego szampana w teatralnym foyer, potem na scenie pojawi się Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat i niezastąpiona Grupa MoCarta.

Flash mob i świętowanie roku… 2013!


Bardzo interesującą propozycją na spędzenie „Sylwestra” ma… Warszawski Front Abstrakcyjny. Impreza ma charakter tzw. flash mobu. Co ciekawe – zabawa nie odbędzie się w noc sylwestrową, ale 14 stycznia 2012 r. Organizatorzy chcą w ten sposób przywitać rok… 2013 wcześniej, niż inni.

„Podczas gdy większość ludzi wciąż będzie się zastanawiać, czy w 2012 roku nastąpi koniec świata, czy może nie, my już dawno będziemy witać rok 2013. Jak to możliwe? Otóż dziewiąty rok z rzędu zorganizujemy legendarnego, spektakularnego flash moba, podczas którego powitamy nadchodzący rok o 11,5 miesiąca wcześniej niż inni!” – pisze Warszawski Front Abstrakcyjny.

Organizatorzy proszą o przyniesienie czapeczek, baloników, serpentyn, masek, zimnych ogni i transparentów z napisem „2013”. Przez kilkanaście sekund uczestnicy flash moba mają trzymać w górze swoje rekwizyty i krzyczeć… „Niech żyje dwa tysiące trzynasty rok!". Wszystko odbędzie się przed Galerią Centrum (na wysokości ulicy Chmielnej).


Sylwester 2011 w Warszawie: oferty sylwestrowe

Awaryjne lądowanie Boeinga 767 - zobacz wideo

Zamieszki w Warszawie. Bitwa z bandytami

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zobacz przyszłość..

dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenie

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: