*
Dodane 2012-04-26 09.00 , komentarzy 14

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - JĘZYK OBCY (poziom podstawowy i rozszerzony - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański) - pytania, odpowiedzi, arkusze, punktacja

Arkusze, pytania i odpowiedzi z języków obcych na egzaminie gimnazjalnym w 2012 roku. Rozwiązania i wyniki z jęz. angielskiego, niemieckiego, francuskiego, itp. na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - ANGIELSKI - ARKUSZ i ODPOWIEDZI - 26.04.2012

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - ANGIELSKI - A...

Autor: CKE

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 ANGIELSKI - ARKUSZ


24 kwietnia 2012 r. - egzamin gimnazjalny 2012 humanistyczny - język polski, historia i WOS
tu znajdziesz: arkusze z pytaniami, odpowiedzi, punktacja »


25 kwietnia 2012 r. - egzamin gimnazjalny 2012
matematyczno-przyrodniczy - matematyka, biologia, chemia, fizyka, geografia
tu znajdziesz: arkusze z pytaniami, odpowiedzi, punktacja »


Udostępnij artykuł na Facebooku

Materiał aktualizowany. By odświeżyć kliknij F5

Bitwa Narodów, czyli Rycerskie Mistrzostwa Świata

Pojechali metrem bez spodni 2012 [zdjęcia]

Foto: Ola Podsiadły została Miss Warszawy 2012

Program imprez: Juwenalia Warszawskie 2012

dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenie

Komentarze

koxu96r Gość
~koxu96r
odpowiedzi dajcie fastem 2011-12-16 10.05

Pisze za godzine powiedzcie co było i dajcie odpowiedzi z gory thx

wwww Gość
~wwww
masakra 2011-12-16 12.45

angol rozszezony to jakas masakra

wwww Gość
~wwww
masakra 2011-12-16 12.45

angol rozszezony to jakas masakra

LatriX Gość
~LatriX
... 2011-12-16 14.05

Podstawy to nawet łatwy natomiast rozszerzony to naprawdę była masakra ! ! !

pola Gość
~pola
prościzna 2011-12-16 17.11

niemiecki był najprostszy,banał

xyz Gość
~xyz
exam 2011-12-16 17.30

angielski podstawowy spoko, ale rozszerzenie.. aż płakać mi się chce;x

Pee Gość
~Pee
Angielski 2011-12-16 18.42

Podstawowy był po prostu banalnie łatwy .. rozszerzenie nie było wcale takie straszne , fakt łatwy też nie był.. ale ja sobie z nim poradziłam. ;)

ONA Gość
~ONA
lol 2011-12-16 20.09

ang podstawowy max
ang rozszerzony 0

załamka Gość
~załamka
lul..... 2011-12-17 09.41

Podstawowy był prosty , ale rozszerzenie to była masakra jak 10 punktów będę mieć to będę heppy ;p

wiolunia Gość
~wiolunia
angielski 2011-12-18 00.10

operon powinien się zastanowić czy egzamin próbny rzeczywiście był porównywalny z arkuszem z CKE. Rozumienie tekstu słuchanego wykroczyło poza podstawę programową gimnazjum a już strona bierna w czasach ciągłych to w ogóle nieporozumienie. Proponuję trochę zniżyć loty.

Agusia Gość
~Agusia
francuski 2012-04-26 12.53

był nawet łatwy podstawowy, cieszę się, że nie pisałam rozszerzonego ;D nie było tak źle ;p

molly Gość
~molly
angielski 2012-04-26 13.15

Podstawowy z angielskiego bardzo prosty podobnie rozszerzony ;)

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
Trwa aktualizacja 2012-04-26 13.32

Arkusze z angielskiego, wraz z odpowiedziami, będą zaraz na stronie

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski