*
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 MATEMATYKA PRZYRODNICZY ARKUSZE ODPOWIEDZI Dodane 2013-12-12 10.00 , komentarzy 54

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 MATEMATYKA PRZYRODNICZY ARKUSZE ODPOWIEDZI

Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013-2014 matematyczno-przyrodniczy już 11 grudnia 2013 r. W tym artykule zamieścimy odpowiedzi.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 MATEMATYKA PRZYRODNICZY ARKUSZE ODPOWIEDZI

Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2011

Autor: stock.xchng

Artykuł był aktualizowany

MATEMATYKA OPERON PRÓBNY EGZAMIN - ODPOWIEDZI


PRZYRODNICZY OPERON PRÓBNY EGZAMIN - ODPOWIEDZI



Egzamin gimnazjalny Operonu odbęzie się 11 grudnia 2013 r. Stat o godz. 9.00. Czas trwania: 150 min.


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 JĘZYK POLSKI HISTORIA WOS ARKUSZE ODPOWIEDZI



Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013 z przedmiotów przyrodniczych rozpocznie się 13 grudnia 2012 r. o godz. 9.00. Najpierw odbędzie się test z historii i wiedzy o społeczeństwie. Uczniowie będą go pisać godzinę. Z kole po nim odbędzie się egzamin z matematyki. Potrwa 90 minut.

Zobacz również:
Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013 – język polski i WOS [pytania i odpowiedzi]


W tym artykule będziemy zamieszczać nieoficjalne odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2013.

OPERON - MATEMATYKA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 - grudzień 2012 - ODPOWIEDZI


Odpowiedzi pochodzą ze strony www.gk24.pl

OPERON - PRZYRODA - PRÓBNY EGAMIN GIMNAZJALNY 2013 - grudzień 2012 - ODPOWIEDZI


Odśwież artykuł »

 


 

OPERON - MATEMATYKA - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - grudzień 2011 -  [ARKUSZE, TESTY, PYTANIA]


Sugerowane odpowiedzi dzięki uprzejmości Gimnazjum nr 9 im. Noblistów Polskich w Koszalinie.

Zadanie 1 B

Zadanie 2 A

Zadanie 3 B

Zadanie 4 D

Zadanie 5
5.1 Prawdą jest, że najbardziej deszczowym miesiącem jest maj.
5.2 Prawdą jest, że mediana opadów dla trzeciego kwartału wynosi 53 mm.
5.3 Fałszywe jest stwierdzenie, że średnie miesięczne opady od czerwca do sierpnia wynoszą 58 mm.
5.4 Fałszywe jest stwierdzenie, że różnica opadów między najbardziej i najmniej deszczowym miesiącem wynosi 7 mm.

Zadanie 6 Koszt podróży do Paryża rodziny Kowalskich składającej się z dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci wynosi 2769 zł

Obliczenia: 2 x 658 + 2 x 495 + 343 +120 = 2769.

Zadanie 7 C

Zadanie 8 Uzupełnianie luki w zdaniach:
8.1 ORY, BVA.
8.2 20%
8.3 20 razy

Zadanie 9 Statuetka wieży kosztowała 3,5 euro, a piramida 3 euro. Statuetka szklanej piramidy w przybliżeniu kosztowała 13 zł.

Obliczenia:

x - cena statuetki wieży
y – cena statuetki piramidy

4x + 2 y= 20 ---------> 4x + 2 x 3 = 20
2x + 4y = 19/ x(-2) 4x = 20 - 6
4x = 14/ :4
4x +2y = 20 x= 3,5
-4x – 8y = -38

-6y = -18/ : (-3)
y = 3

3 x 3,95 zł = 12, 825 zł = 13 zł

Reszta odpowiedzi na: Próbny egzamin gimnazjalny 2012 z OPERON-em. Matematyka ODPOWIEDZI FILM, gk24.pl

Zobacz również:
Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2011 – angielski, niemiecki, francuski, rosyjski
Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2011 – język polski i WOS

X

Miejsce
w rankingu
Sebastian Lucinski

...

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Uczen Samobójca Gość
~Uczen Samobójca
123 2011-12-14 20.36

wie ktoś co będzie ?

crit Gość
~crit
matematyka 2011-12-15 10.43

No ja juz po matmie.. Zadania otwarte byly trudne. Z otwartych zrobilem tylko 9

... Gość
~...
idiota 2011-12-15 11.38

zadan otwartych bylo 7 wiec nie wiem jak mogles zrobic 9 baranie

gość Gość
~gość
dobre 2011-12-15 11.46

hahaha <9> haha

kinga Gość
~kinga
ja nie mogę 2011-12-15 11.47

sam jesteś idiota bo chodziło mu pewnie o to, że zrobił tylko dziewiąte, a nie dziewięć ! ogólnie matma to był banał :) przyrodnicze, to troche geo nie ogarnęłam, ale biola najłatwiejsza. ;p

jojko Gość
~jojko
egzamin 2011-12-15 11.48

nie wiecie kiedy będzie dostępny na necie ??? i gdzie

crit Gość
~crit
przeczytaj i pomyśl... 2011-12-15 12.12

Chodzilo mi o to ze z zadan otwartych zrobilem tylko dziewiate... Nie bd Ci wrzcal bo szkoda mi mojego czasu na cos takiego... Tak jak w tytule zanim cos napiszesz: przeczytaj i pomyśl.
Jak dla mnie matma nie byla latwa, ale to pewnie dlatego ze ja matmy wgl nie czaje

lolek976 Gość
~lolek976
dajcie odpowiedzi 2011-12-15 12.17

Ja za pare minut pisze matme dajcie jakies odpowiedzi prosze

Zrezygnowana Gość
~Zrezygnowana
egzamin 2011 2011-12-15 12.32

Co ja pisze....
Ten egzamin to była matura !
moja mama jest zdruzgotana !

malborO Gość
~malborO
lol 2011-12-15 13.03

matma i fizyka banalna ... :/ gorzej geo bio i chem :///

nikita808 Gość
~nikita808
Masakra.... 2011-12-15 13.45

matma trudna, z części przyrodniczej w naszej szkole połowy nie przerobiliśmy, to już mój 4 próbny egzamin i z każdego mamy oceny na czerwono.;/

xoxo Gość
~xoxo
xoxo 2011-12-15 14.41

wie ktoś może mniej wiecej jakies powinny być odpowiedzi do dzisiejszych zadan?

ewo~ Gość
~ewo~
promień 45stopni 2011-12-15 15.11

tam gdzie było zadanie z tym slupem czy czyms co mialo 23metry. odpowiedz B. 23m poniewaz cien pada pod katem 45stopni i tworzy trójkąt tak jakby z tego slupa i wychodzi ze jest nim trojkat rownoramienny o katach 90 45 i 45 .
Jesli macie pytania lub chcielibyscie podystkutowac na temat zadan piszcie na nr. gg 28205402! :]

asa Gość
~asa
matma' 2011-12-15 15.16

odp 3.5 euro wieża eiffla
3 euro piramida
900 pi m kwadratowych pole wyspy
4 pi m odległość miedzy ławkami
rok 1989
XD

ewo~ Gość
~ewo~
zadanie z rondem. 2011-12-15 15.16

chodzi tu o to zeby dowiedziec sie jaki promien ma wysepka rona , nastepnie wykonac obliczenie P=pi*r2
srednica calego ronda wynosi 120m wiec promien wynosi 1/2srednicy czyli 60m. 60m nalezy odjac od 30m ktore były zaznaczone na rysunki i wychodzi ze promien ma 30m dlugosci.
P=pi*30m2 P= pi *900m(kwadratowych)
pi- 3.14 cm = 0.0314m
900x0.0314 = 9x3.14=28.26m^2 :)
odp. pole wyspy ronda wynosi 28.26m^2

masakra Gość
~masakra
masakra 2011-12-15 15.23

beznadziejne te zadnia tyle w temacie

asa Gość
~asa
matma' 2011-12-15 15.25

ale nie było napisane że trzba wyciągnąc pi wiec może zostać wynik w pi thx

asa Gość
~asa
matma 2011-12-15 15.33

a wie moze ktoś jak zrobić ostatnie zadanie bo nie umiałem?

Tomaszek Gość
~Tomaszek
Ostatnie zadanie-matma 2011-12-15 15.37

No właśnie,bo mi w ostatnim jakieś kosmiczne działania powychodziły xD I jeszcze powie mi ktoś,jaka ma być odpowiedz w tym zadaniu o podróży do Paryża?Bo tam była podana cena biletu w tą i z powrotem,a trzeba było obliczyć "koszt podróży do Paryża",więc sam już nie wiem...

Emilkaa Gość
~Emilkaa
Drugi idiota 2011-12-15 15.37

Ty sam jesteś baranem. ' .... ' chodzi mu o to, że zrobił zadanie dziewiąte a nie dziewięć zadań ; /

monika Gość
~monika
przyrodnicze 2011-12-15 15.39

A jak chodzi o przyrodnicze pamiętacie mozę coś !? Ja mam odpowiedzi tylko do matmy :(

ostatnie zadanie Gość
~ostatnie zadanie
mądra 2011-12-15 15.47

Mi poszlo swietnie, chyba bede miała ful punktów ale nie jestem pewna ostatniego zadania, mi wyszło w ostatnim 49 cali a wam ?

Harry Gość
~Harry
Proste 2011-12-15 15.50

Bardzo prosty test !

Harry Gość
~Harry
Proste 2011-12-15 15.51

Mi także wyszło 49 cali :)

no czesc Gość
~no czesc
klaudia 2011-12-15 16.04

a macie z przyrodniczego( chemia gegrafoa fizyka i biologia)?