*
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 JĘZYK POLSKI HISTORIA WOS ARKUSZE ODPOWIEDZI Dodane 2013-12-11 13.30 , komentarzy 171

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 JĘZYK POLSKI HISTORIA WOS ARKUSZE ODPOWIEDZI

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 z języka polskiego, historii i WOS odbędzie się we wtorek 10 grudnia 2013 r.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 JĘZYK POLSKI HISTORIA WOS ARKUSZE ODPOWIEDZI

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2...

Autor: stock.xchng

Artykuł był aktualizowany

W tym artykule zamieścimy ODPOWIEDZI Z PRÓNEGO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO OPERONU 2013/2014 z JĘZYKA POLSKIEGO, HISTORII i WOS.


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 JĘZYK POLSKI ODPOWIEDZI

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 HISTORIA i WOS ODPOWIEDZI




Egzamin gimnazjalny Operonu odbęzie się 10 grudnia 2013 r. Stat o godz. 9.00. Czas trwania: 150 min.

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2013 2014 MATEMATYKA PRZYRODNICZY ARKUSZE ODPOWIEDZI




Wcześniejsze informacje:

JĘZYK POLSKI - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2012 - GRUDZIEŃ 2012 - ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA


HISTORIA I WOS - PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON 2012 - GRUDZIEŃ 2012 - ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA


Linki będę aktywne, kiedy odpowiedzi zostaną udostępnione.


Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013 z języka polskiego
i wiedzy o społeczeństwie rozpocznie się 12 grudnia 2012 r. o godz. 9.00. Najpierw od testu z historii i wiedzy o społeczeństwie. Uczniowie pisali go godzinę. Z kolei po nim odbędzie się egzamin z języka polskiego. Potrwa 90 minut.

W tym artykule będziemy zamieszczać nieoficjalne odpowiedzi do próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2013.

Odśwież artykuł »


13 grudnia uczniowie napiszą egzamin z części przyrodniczej i matematyki. 14 grudnia poświęcony będzie językom obcym.

Zobacz również:
Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013 – matematyka, matematyczno-przyrodniczy [pytania i odpowiedzi]

Komentarze

teść Gość
~teść
polski 2011-12-14 12.27

Rozprawka była straszna.

Rexl Gość
~Rexl
polski 2011-12-14 12.30

Rozprawka była łatwiejsza niż z CKE. Nie była taka straszna :D

Dani . Gość
~Dani .
poolaak . 2011-12-14 12.39

Myślałam że będzie o wiele gorzej mówiąc szczeże .
Zobaczymy jak wyniiki będą jak komu poszło ;)

Rei Gość
~Rei
polski... 2011-12-14 12.46

powinno być liryka dramat i epika?

Ma Gość
~Ma
... 2011-12-14 12.55

Rozprawka była bardzo fajna :)

D5 gim 3 Suw Gość
~D5 gim 3 Suw
hista i wos 2011-12-14 13.09

do bani egzamin nic nie wiedziałam bo nic nie pamiętam a do tego czego sie teraz uczymy było 1 moze 2 pytania!!!!!!!!!!!!!!

sobek Gość
~sobek
polski 2011-12-14 13.13

wg mnie to: 1.epika 2.dramat 3.liryka

d Gość
~d
:;; 2011-12-14 13.14

Trudne były dzisiejsze egzaminy z histori i wos-u,polskiego.Najgorszy temat w rozprawce..

EE. Gość
~EE.
;p 2011-12-14 13.32

wiecie moze gdzie sa odpowidzi do tych testow? bo nigdzie nie moge znalezc a chcialabym zobaczyc jak mniej wiecej napisalam ...

rok Gość
~rok
;p 2011-12-14 13.33

są odpowiedzi już? :D i miało być epika , dramat, liryka : )

... Gość
~...
łuu:/ 2011-12-14 13.34

historia i wos to nawet, nawet ale polski?wgl co to bylo!!!;/

EE. Gość
~EE.
;p 2011-12-14 13.36

a jak byla ta mapa z historii i trzeba bylo zaznaczyc o co tam walczyli i byly odpowiedzi ze o pomorze o warmie i jakies jeszcze to co mialo byc?

rok Gość
~rok
;d 2011-12-14 13.38

Pomorze Gdańskie chyba..

fiszkon Hłudno Gość
~fiszkon Hłudno
link 2011-12-14 13.42

Dajcie linka z odpowiedziami prosze

Dźwąng Gość
~Dźwąng
historia 2011-12-14 13.46

Na obrazku był meczet
W stylu gotyckim była ilustracja B
Styl romański to była odpowiedź A(kamienne mury, grube, małe otwory okienne)
Pierwszym władcą, który przyjął chrzest był Mieszko I
Misjonarze z Czech
Wojna co do mapki toczyła się w latach 1409-1411
Oblężenie Malborka się nie udało.
Co do mapki to Polska odzyskała ziemie dobrzyńską.
Albrecht Hohenzollern był wnukiem Kazimierza Jagiellończyka.
Złożył hołd lenny Zygmuntowi Staremu

Rei Gość
~Rei
:D 2011-12-14 13.48

warmia... tak mi się wydaję :P

nie ma jeszcze odp

EE. Gość
~EE.
;p 2011-12-14 13.55

ma juz ktos link z odpowiedziami ???

xoxo Gość
~xoxo
... 2011-12-14 13.58

historia i wos całkiem, całkiem
polski nie był trudny, ba, nawet łatwy powiedziałabym
teraz pozostaje czekać na odpowiedzi i porównać z wrażeniami :)

magda@ Gość
~magda@
Jutro 2011-12-14 14.11

ciekawe co jutro nam dadzą

crit Gość
~crit
..... 2011-12-14 14.14

Z polskiego wydaje sie mi ze lepiej poszla mi rozprawka niz zadania zamkniete :(

,,, Gość
~,,,
wynik 2011-12-14 14.16

moim zdaniem powinno być epika ,dramat ,liryka ;D

MrOzU Gość
~MrOzU
... 2011-12-14 14.17

taki o było... historia nie za bardzo
mi nie za bardzo poszło :(

jtj Gość
~jtj
ujjyjyj 2011-12-14 14.18

masakra ... ; /

crit Gość
~crit
... 2011-12-14 14.20

Tak powinno byc: epika, dramat, epika.
P.S A teksty poboczne to te pisane cienką i pochylona czcionką?

crit Gość
~crit
... 2011-12-14 14.21

Sorki: epika, dramat, liryka*