*
Dodane 2013-04-25 13.35 , komentarzy 50

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE JĘZYK OBCY ANGIELSKI NIEMIECKI ODPOWIEDZI, ARKUSZE

W tym artykule zamieściliśmy arkusze i odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2013 z języka angielskiego i niemieckiego.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE JĘZYK OBCY ANGIELSKI NIEMIECKI ODPOWIEDZI, ARKUSZE

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - 2013: ...

Autor:

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ANGIELSKI ARKUSZ PODSTAWOWY

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ANGIELSKI TRANSKRYPCJA

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ANGIELSKI ODPOWIEDZI PODSTAWOWY


EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 NIEMIECKI ARKUSZ PODSTAWOWY

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 NIEMIECKI TRANSKRYPCJA








Przed egzaminem gimnazjalnym 2013 sprawdź arkusze i odpowiedzi jego próbnego odpowiednika, który odbył się w listopadzie 2012 r.



POZIOM PODSTAWOWY:

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ANGIELSKI - PODSTAWOWY - ARKUSZ


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ANGIELSKI - PODSTAWOWY  - ODPOWIEDZI


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 NIEMIECKI - PODSTAWOWY - ARKUSZ


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 NIEMIECKI - PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI


POZIOM ROZSZERZONY:

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ANGIELSKI - ROZSZERZONY - ARKUSZ


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 ANGIELSKI - ROZSZERZONY - ODPOWIEDZI


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 NIEMIECKI- ROZSZERZONY - ARKUSZ


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 NIEMIECKI- ROZSZERZONY - ODPOWIEDZI




Źródło: Próbny egzamin gimnazjalny 2013 z języka angielskiego i niemieckiego

X

Miejsce
w rankingu
Sebastian Lucinski

...

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Truskafkowy Gość
~Truskafkowy
Test 2011-12-09 11.56

Szczerze powiedziawszy test był dość hardocorwy.. ;]]
Dodam jeszcze, mail był dość specyficzna formą wypowiedzi.. ;p
Przyglądając sie uczniom, więszkość odłożyła test po 20minutach twierdzą, że zadań nie da się zrobić. ;]]

ola Gość
~ola
test 2011-12-09 11.58

ja chce odpowiedzi

lopo Gość
~lopo
lopo 2011-12-09 12.36

to nie wiem do jakiej wy chodzicie szkoły - specjalnej troski?
U mnie w klasie (gdzie średnia średnich z ocen wynosi 3,7) wszyscy zrobili to po około 30 minutach i WSZYSCY stwierdzili, że był prosty i myśleli, że będzie trudniej. Ja osobiście stwierdzam ze był bardzo prosty , co wy wygadujecie???

menn Gość
~menn
aha 2011-12-09 12.43

Test 2011-12-09 11.56

Szczerze powiedziawszy test był dość hardocorwy.. ;]]
Dodam jeszcze, mail był dość specyficzna formą wypowiedzi.. ;p
Przyglądając sie uczniom, więszkość odłożyła test po 20minutach twierdzą, że zadań nie da się zrobić. ;]]


mail jest najprostszą wypowiedzią w języku angielskim specyficzna wypowiedz o co ci ku**a chodziło, życie jest specyficzne. fajnych masz kolegów . Hardkorowy... powodzenia w życiu człowieku.

Olaa Gość
~Olaa
test 2011-12-09 12.44

Podstawowy był łatwy, ale rozszerzony był trudnawy :D

Natasha. Gość
~Natasha.
test.. 2011-12-09 12.53

Dajcie rozszerzony z angielskiego! :)

testownik Gość
~testownik
easy 2011-12-09 12.54

Prościzna, liczyłem na coś trudnego. Podstawowy to banał, a nad rozszerzonym wystarczyło trochę głowy użyć.
Ale za to przyroda i polski masakra :P

I like English . Gość
~I like English .
igj 2011-12-09 13.02

wszystko było łatwe :) nawet e-mail .

Angela Gość
~Angela
fr. 2011-12-09 13.06

Francuski był trochę trudny, głównie ze słuchu... Ale ogólnie dało się przeżyć ;p

ann Gość
~ann
Banalny 2011-12-09 13.15

Po teście pod koniec drugiej klasy spodziewałam się, że teraz będzie w cholerę trudny. Ale był ze 100 razy prostszy niż wtedy. Nasza nauczycielka anglika powiedziała, że tamten był na poziomie studiów, a nie gimnazjum. Na szczęście ten był banalny ;)

<Klaudia> Gość
~<Klaudia>
ag. 2011-12-09 13.42

Szkoda że to wszyscy czytają jako uczeń powiem że był bardzo trudny naprawdę ukłony dla pani minister ciekawe czy ona takie coś by zrobiła to ma być test gimnazjalny a nie kurwa matura nic tylko dziękować pani naszej drogiej minister...
Aha i tu kieruje słowa no użytkownika lopa no jak uważają ze to było łatwe to może jakie przekręty tam panują!

worthyourattention Gość
~worthyourattention
odpowiedzi 2011-12-09 13.43

kto chce odpowiedzi z ang podst pisac :)

Ja :) Gość
~Ja :)
lol 2011-12-09 13.58

co wy wszyscy wygadujecie, ja nie mialam angielskiego w podstawowce, moglam wiec zdecydowac czy pisac rozszerzony, czy nie. zdecydowalam sie jednak i nie zaluje. oba testu byly banalnie latwe. oby tak bylo na egzaminie wlasciwym.

k7victoria Gość
~k7victoria
egzamin 2011-12-09 14.00

Można przypuszczać, ze test był łatwy czy trudny ale to będzie wiadomo dopiero po ogłoszeniu wyników. Im więcej osób napisze dobrze to znaczy ze test nie byl zbyt trudny... Podstawowy z niemieckiego (bo ten był pisany u mnie w szkole) uważam że po tylu latach nauki można było napisać bez większych problemów. Na rozszerzonym wystarczy ruszyć mózgownicą i nie jest źle... Ogólnie ten egzamin jest "na chłopski rozum" do rozwiązania. Siąść, pomyśleć, bo po to nam Bozia dała tych parę zwojów mózgowych więcej niż kurze i jest to do rozwiązania. Pozdrawiam ;)

klaudia Gość
~klaudia
banał. 2011-12-09 14.03

ag. ja nie wiem co w tym było trudnego ? ;o podstawowy byl na poziomie 6 klasy podstawowki. PROŚCIZNA ! zgadzam sie z lopa . Chodzicie do szkoły specjalnej czy jak ? ;o.

HEHE Gość
~HEHE
Kozak 2011-12-09 14.03

Łatwe dosyć;)

pozdro;) Gość
~pozdro;)
you're slow-witted 2011-12-09 14.05

ludzie co z wami... przecież to było łatwe... może i rozszerzony mógł sprawić trochę trudności ale podstawowy to totalny banał. ag. ty chyba nie wiesz co to matura, jeśli to było dla ciebie tak trudne to się na maturze zesrasz. uwzieliscie sie ze jak nowe to cholernie trudne a ja na podstawowej sie zdziwiłam ze takie łatwe. myslałam też że na rozszerzonym to zadanie z wstawianiem wyrazów w odpowiedniej formie będzie trudne, a to tylko stopniowanie przymiotników i formy przeszłe: jak tego nie umiecie to w ogóle nie powinniście być w gimnazjum a napewno nie w 3 klasie

gość Gość
~gość
płyta 2011-12-09 14.07

a u mnie na podstawowym płyta się zacinała, i nie można było zrozumieć, szkoda że nikt się tym nie zainteresował ;/

huehue Gość
~huehue
płyta 2 2011-12-09 14.19

z kolei u mnie na rozszerzonym :d fakt podstawowy z rekaka taki prosty nad rozszerzonym wystarczylo tylko troche pomyslec

KaroleK Gość
~KaroleK
Pkt 2011-12-09 14.21

37 pkt z podstawy :D !!

Mezosia :) Gość
~Mezosia :)
. 2011-12-09 14.30

Ja bym nie powiedziała, że był łatwy....
Moim zdaniem jeśli ktoś ma taki dar, że potrafi wychwycić szczegóły to <<<SZACUN>> ale np. dla mnie był trudny MAX nie potrafię wyłapać głównych info i poległam... a teksty na rozszerzonym nie do przetłumaczenia ( zwłaszcza jeden) i do tego płyta która na 2 zad poległa...i nauczycielka czytała (choć się starała to płyta nie do zastąpienia : te zmiany głosu, przerwy itp.
SUMUJĄC : matma masakra, historia prosta ale też były podchwytliwe pytania tak jak część przyrodnicza, polski może być natomiast angielski --------( bez komentarza)
JEŚLI KTOŚ MA PODOBNE ZDANIE PISAĆ ;)))

asd Gość
~asd
asd 2011-12-09 15.00

DOBRA NIE PISZCIE JUŻ ŻE BANALNY ITP. BO NAM JESZCZE NA OFICJALNYM DOJE*IĄ TRUDNY!

Czekolada Gość
~Czekolada
egzamin 2011-12-09 15.20

SUMUJĄC : matma masakra, historia prosta ale też były podchwytliwe pytania tak jak część przyrodnicza, polski może być natomiast angielski --------( bez komentarza)
JEŚLI KTOŚ MA PODOBNE ZDANIE PISAĆ ;)))

Czy ja wiem, dla mnie matma była bardzo prosta, a co do części przyrodniczej to jak dla mnie było za mało fizyki i biologii.

Kinga Gość
~Kinga
Angielski podstawowy - 100% heuhuehue 2011-12-09 15.35

ale za to zwaliłam cały polski i przyrodnicze -.-

XX Gość
~XX
Jak dla mnie. 2011-12-09 16.36

Sądzę, że test rozszerzony był trudny.
Jeśli dla kogoś był łatwy - gratuluję wiedzy, ale proszę nie krytykować innych, bo nie wszyscy (w tym ja) mają takie zdolności. Pozdrawiam
16/30 z rozszerzenia
36/40 z podstawy