*
Dodane 2013-04-24 15.05 , komentarzy 46

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE MATEMATYKA - MATEMATYCZNO PRZYRODNICZY ODPOWIEDZI ARKUSZE

W tym artykule zamieścimy arkusze i odpowiedzi do egzaminu gimnazjalnego 2013 z części matematyczno-przyrodniczej.

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 CKE MATEMATYKA - MATEMATYCZNO PRZYRODNICZY ODPOWIEDZI ARKUSZE

Próbny egzamin gimnazjalny 2011 - 2012: ...

Autor: echo dnia

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 MATEMATYKA ARKUSZ

 

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 MATEMATYKA ODPOWIEDZI

 

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 PRZYRODNICZY ARKUSZ

 

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 PRZYRODNICZY ODPOWIEDZI





Arkusze i odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2013 z matematyki pojawią się w tym artykule po zakończeniu egzaminu.



PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012 - 2013: JĘZYK ANGIELSKI, NIEMIECKI [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]



Poniżej znajdziecie linki do akruszy z próbnego egzaminu gimnazjalnego 2013 matematyczno-przyrodniczego. Do tego czasu pod linkami znajdzie arkusze i odpowiedzi z poprzedniego roku. Zostaną one podmienione na te, które odbędą się 14 listopada 2012 r.

Próbny egzamin gimnazjalny 2013: część przyrodnicza - listopad 2012 [arkusze, testy, pytania]


Próbny egzamin gimnazjalny 2013: część przyrodnicza - listopad 2012 [odpowiedzi, rozwiązania]


Udostępnij artykuł na Facebooku

Próbny egzamin gimnazjalny 2013: matematyka - listopad 2012  [arkusze, testy, pytania]


Próbny egzamin gimnazjalny 2013: matematyka - listopad 2012 [odpowiedzi, rozwiązania]





Zobacz również:

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 HISTORIA i WOS – ARKUSZE



PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013 HISTORIA i WOS – ODPOWIEDZI



Próbny egzamin gimnazjalny 2013 - język polski - PYTANIA, ARKUSZE



Próbny egzamin gimnazjalny 2013 - język polski - ODPOWIEDZI

Komentarze

Asar Gość
~Asar
Apel 2011-12-08 13.18

Dziękujemy jakże kochanemu ministerstwu jak i kochanej komisji egzaminacyjnej za tak proste pytania!! W tym momencie chętnie użyłbym wulgaryzmow ale bylby to komentarz nie na poziomie, ktorego od nas tak wymagacie. Ciekaw jestem czy kochana Pani minister zaliyczalby ten test w 25 % :)

pauula Gość
~pauula
hej 2011-12-08 13.19

trudniejszych testów to się nie dało wymyślic?; /////////////////

wxtrra Gość
~wxtrra
:( 2011-12-08 13.20

Dziękujemy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej za wspaniałe testy, żyć nie umierać..
na odp. nie patrze bo się tylko wkurzeee :(

pirtas Gość
~pirtas
ojejku 2011-12-08 13.21

Jak zwykle 100% poprawnych odpowiedzi nie będzie ale większosć będzie właśnica:)

pirtas Gość
~pirtas
poprawka 2011-12-08 13.23

właściwa*

gimnazjalistka Gość
~gimnazjalistka
proste 2011-12-08 13.33

testy były baredzo proste oby takie były te w kwietniu ;)

Gimnazjalistka Gość
~Gimnazjalistka
matematyka 2011-12-08 13.46

test z matematyki to porażka : o

XYZ Gość
~XYZ
opinia 2011-12-08 14.01

nie wiem czy kogokolwiek interesuje opinia zwykłej uczennicy, ale mam kilka zarzutow wcale nie z zasady "nadawania" na mozliwości (czesto nieznane) ministerstwa... uwazam, ze testy nie są bardzo trudne, choć miałam z nimi kilka trudnosci..., jak wiemy egzaminy sa dla ludzi i da sie je rozwiazac, lecz wiedza wpajana naszemu rocznikowi nie rozni sie z wiedza zdobyta przez uczniow o rok starszych, co jednak nasi koledzy i kolezancy obecnie uczacy sie w klasach pierwszych LO (jak pamietamy) zaskoczeni byli kilkoma pytaniami historycznymi, ktore pojawily sie na ich egzaminie humanistycznym ukierunkowanym głównie na przedmiot jakim jest język polski, my natomiast nie mielismy wyjscia - napisalismy osobny test z historii i wos-u, ktorego zadania nie nalezaly do banalnych (lecz byly do rozwiazania) mysle tez, ze dzisiejszy test z nauk przyrodniczych wymagal od nas wiedzy, a nie tylko umiejetnosci (co w mediach slyszymy na okraglo) :) mam nadzieje, ze miesiace dzielace nas od egzaminu pozwala na nadrobeinie zaleglosci oraz ewentualne zmiany w waznych (dla nas) arkuszach egzaminacyjnych... wspomne tez, ze najwiekszym problemem jest przerwa, ktore wg mnie jest zbedna... wiem dobrze, ze dla niektorych jest to po prostu przerwa na papieroska, co nie wplywa dobrze na umysl a na pewno nie nalezy do celów istnienia tej przerwy...

ktos Gość
~ktos
hmm 2011-12-08 14.07

testy prosciutkie
dzis sprawdzila dyrektor ja osobiscie 20/26

gość Gość
~gość
egzamin 2011-12-08 14.31

co to miał być za egzamin !!najtrudniejsza matma ostatnie 3 zadania nie do rozwiązania koszmar.!!!

, Gość
~,
omg! 2011-12-08 14.41

14/26 pięknie -,-

uczennica Gość
~uczennica
trudny egzamin 2011-12-08 14.42

Z części przyrodniczej 15/26.
Totalna porażka. A matematyke boję sie nawet sprawdzać;/

jam Gość
~jam
matma lepiej niz przyroda:O 2011-12-08 14.54

:p matma 14/20(zamkniete) przyr. 17/26:) sukces?

aandie Gość
~aandie
totalna porażka! 2011-12-08 14.54

uważam że matematyka i przyrodnicze były baaaardzo trudne. z przyrodniczych mam 17/26 :/

Lipniczanin :D Gość
~Lipniczanin :D
matma nawet nawet 2011-12-08 14.58

matma oprócz ostatnich 3 zadań to spoko 18/20, ale te trzy ostatnie to MASAKRA, wszystko źle. część przyrodnicza to tak może połowa punktów będzie ale to ledwo, dużo chemii :/

Nightmare Gość
~Nightmare
Wątpliwości 2011-12-08 15.11

Pytania z biologii odnoszące się do tekstu o neandertalczyku było nieprecyzyjne i dwuznaczne. Oprócz poprawnej odpowiedzi A, za taką można też uznać również C. Kod genetyczny człowieka różni się od tego, który posiadał neandertalczyk. CKE znów się popisała... (tak jak przed rokiem zaistniał problem z treścią hymnu i niedokładnym poleceniem).

nieznany Gość
~nieznany
okropne 2011-12-08 15.39

maskakra. trudne ... mega tylko 19/24

kozak Gość
~kozak
macie peszka 2011-12-08 15.41

ludzie macie peszka
ja pisalem testy o 12:00

i wszystkie zadanke mialem przerobione

tylko otawrte troche nie wyszly ale i tak bede mial nie wiecej jak 3 punkty straty

rybcia Gość
~rybcia
teścior 2011-12-08 15.43

ile było maks pkt z matmy i z przyrodniczego

BoJaWiem Gość
~BoJaWiem
Beznadzieja 2011-12-08 16.03

Już nie wspomnę jak matma poszła i jakieś poj***** pytania !

guzik Gość
~guzik
GIT 2011-12-08 16.07

Matma ogolnie bardzo latwa oprocz tego 22 zadania pare glupich bledow zrobilem ale bedzie ok przyrodnicze juz ciezej a polski proscizna zobaczymy co z angielskim bedzie.

maskra Gość
~maskra
maskra 2011-12-08 16.20

jak będzie 5 pkt do będzie super!!!!!!!!!!!!1

uczennica Gość
~uczennica
;// 2011-12-08 17.48

matma koszmar jakis !!!!!!

ja Gość
~ja
YYY?! 2011-12-08 18.50

my dopiero będziemy pisać test próbny ale jeśli ten test będzie podobny do tego to już widzę mój wynik

anka Gość
~anka