*
Dodane 2011-12-03 22.55 , komentarzy 3

Choinka rozbłysła na placu Zamkowym [zdjęcia]

Fajerwerki, świąteczne lampki, kolędy, gigantyczna choinka i Święty Mikołaj. Taki był klimat podczas włączenia iluminacji wielkiego drzewka.

Fajerwerki, świąteczne lampki, kolędy, gigantyczna choinka i ...

Tłumy warszawiaków na pl. Zamkowym. Choi...

Autor: Kamil Fejfer

Tłumy warszawiaków pojawiły się w sobotę wieczorem na Trakcie Królewskim. Już na Nowym Świecie przeciskali się, żeby zdążyć na rozświetlenie choinki i koncerty gwiazd. Światełka na 27. metrowym drzewku zostały odpalone około godziny 18.00.

Zobacz zdjęcia z zapalenia choinki »


Inauguracji dokonał sam Święty Mikołaj, który zbliżył się latającymi saniami do choinki. Później były fajerwerki i rozświetlenie tysięcy lampek znajdujących się na bożonarodzeniowym drzewku. Warszawiacy znajdujący się na placu oszaleli. Podniosły się okrzyki entuzjazmu i bito brawa.

Cały plac Zamkowy był po brzegi wypełniony ludźmi. Trudno było się przecisnąć. Najwięcej było rodzin z dziećmi, dla których rozświetlenie tak wielkiej choinki i spotkanie z Mikołajem było dużą atrakcją.

Przed punktem kulminacyjnym można było posłuchać muzyki, m.in. zespołu Trebunie Tutki. Na głodnych czekały popcorn, przekąski i możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć.


Plebiscyt "7 z Garażu". Trwa głosowanie

Awaryjne lądowanie Boeinga 767 - zobacz wideo

Zamieszki w Warszawie. Bitwa z bandytami

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Zobacz przyszłość..

dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenie

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

maciejkaplan maciejkaplan
9 2011-12-03 23.34

kapitalne

f Gość
~f
Enej?? Chyba autor zartuje 2011-12-04 00.19

"Przed punktem kulminacyjnym można było posłuchać muzyki, m.in. zespołu Enej. Na głodnych czekały popcorn, przekąski i możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć." - ciekawe, z jakim zespolem pomylił autor Enej. Trebunie Tutki? ;)

nana Gość
~nana
O_o - bardzo ubogi zasób słownictwa 2011-12-07 10.55

W 3 kolejnych zdaniach 4 razy pojawia się czasownik "być". Nawet uczniowie podstawówki potrafią lepiej pisać niż Pan Kamil Fejfer.

"Cały plac Zamkowy był po brzegi wypełniony ludźmi. Trudno było się przecisnąć. Najwięcej było rodzin z dziećmi, dla których rozświetlenie tak wielkiej choinki i spotkanie z Mikołajem było dużą atrakcją."

Gratuluję dziennikarzy.

Dodaj swój komentarz: