*
Wypadek w metrze 27 sierpnia 2011 Dodane 2011-08-27 13.01 , komentarzy 0

Wypadek w metrze, poważne utrudnienia dla pasażerów

Na stacji metra Centrum kobieta wpadła pod pociąg podziemnej kolejki. Ciężko ranna została zabrana do szpitala. Od Ratusza Arsenał do Pola Mokotowskiego pociągi jeździły wahadłowo.

Na stacji metra Centrum kobieta wpadła pod pociąg podziemnej ...

Wypadek w metrze, poważne utrudnienia dl...

Autor: Karolina Eljaszak

- Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.30 na stacji metra Centrum. Kobieta została ciężko ranna, na razie nie wiemy, czy był to nieszczęśliwy wypadek czy próba samobójcza. Nie mamy też informacji, czy kobieta była trzeźwa - informuje nas Robert Szumiata z Komendy Stołecznej Policji.

Ruch w metrze jest poważnie utrudniony. - Na odcinku Ratusz Arsenał - Pole Mokotowskie wagony metra jeżdżą wahadłowo, ale zatrzymują się na centralnej stacji. Na pozostałych fragmentach kursują w dwóch pętlach: od Młocin do Ratusz Arsenał oraz z Kabat do Pola Mokotowskiego - mówi MM-ce Krzysztof Malawko, rzecznik Metra Warszawskiego. Pasażerowie muszę czekać nawet kilkanaście minut na pojawienie się kolejki.

W piatek, 26 sierpnia, stacja Centrum była ewakuowana z powodu telefonu o podłożeniu bomby. Autorem fałszywego alarmu był 26-letni Paweł G. z Ochoty, który został zatrzymany przez policję niespełna 4 godziny po zamknięciu stacji.

aktualizacja, godz. 14.00: ruch metra wraca do normy.

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Masz zdjęcia lub wideo? Prześlij do nas swoją relację na adres redakcja@mmwarszawa.pl lub samodzielnie dodaj artykuł.

X

Miejsce
w rankingu
Karolina Eljaszak

prażynka

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: