*
Parada Smerfów w Warszawie Dodane 2011-07-31 10.05 , komentarzy 18

Parada Smerfów w Warszawie. Zobacz zdjęcia!

Barwna i widowiskowa parada Smerfów przeszła ulicami Warszawy.

Wielka Parada Smerfów przeszła ulicami Warszawy

Wielka Parada Smerfów przeszła ulicami W...

Autor: Jarosław Kubak

Dokładnie o godzinie 12.00 ze skweru Twardowskiego (skrzyżowanie Krakowskiego Przedmieścia z ul. Królewską) ruszyła parada Smerfów.

Pod przewodnictwem tancerzy i specjalnej platformy, na której znajdowały się postaci z bajki, pochód ruszył w stronę Placu Zamkowego. Nie zabrakło tez nauki ich specjalnego tańca. W otoczeniu sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników mógł poczuć się jak w prawdziwej bajce.

Rodzinna atmosfera


Nad paradą górowały trzy ogromne dmuchane balony: postacie Papy Smerfa, Smerfetki i Smerfusia. Każdy mógł zrobić sobie zdjęcia z niebieskimi bohaterami stworzonymi przez belgijskiego rysownika Pierre Culliforda „Peso”. Impreza adresowana była zarówno do najmłodszych, jak i starszych, którzy wychowali się na przygodach Smerfów.

Parada Smerfów odbyła się pod patronatem portalu MM Moje Miasto Warszawa i związana jest z zaplanowaną na 19 sierpnia premierą pełnometrażowego filmu „Smerfy”. Podobna impreza odbył się już w Nowym Jorku, Chicago i Madrycie.

Nie tylko w Warszawie...


Oprócz Warszawy, zawita także do Krakowa (31 lipca), Łodzi (3 sierpnia), Katowic (5 sierpnia), Wrocławia (6 sierpnia), Poznania (7 sierpnia) i Trójmiasta (14-15 sierpnia).

Smerfy nie po raz pierwszy będą gościć w Warszawie. 15 czerwca, w rocznicę urodzin twórcy niebieskich postaci, odbył się Światowy Dzień Smerfów oraz udana próba bicia rekordu Guinnessa w największym zgromadzeniu ludzi przebranych za Smerfy.

Zobacz: Smerfy przed Pałacem Kultury. Organizator: rekord pobity! [zdjęcia]

Z kolei w 2008 roku warszawiacy zostali zaproszeni do malowania figurek Smerfów.

X

Miejsce
w rankingu
Jarosław Kubak

Moja strona www: http://kubakphoto.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

sveglio Gość
~sveglio
Galeria zdjęć z Parady Smerfów 2011-07-30 15.24

http://www.worldinoureyes.pl/warszawa.html - moja galeria zdjęć z Parady Smerfów.

Edyta Nowicka Edyta Nowicka
parada 2011-07-30 15.26

Jakoś pogoda mnie zniechęciła do wzięcia udziału... ;)

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
sveglio... 2011-07-30 15.44

Super galeria. Fajne zbliżenia na twarze!!!

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
Edyta... 2011-07-30 15.44

Pogoda zniechęca dzisiaj do wszystkiego :)

awokad0s awokad0s
a TUTAJ znajdziesz... 2011-07-30 18.00

... inną galerię smerfową :))

Michał Ciechomski Michał Ciechomski
parada 2011-07-30 18.41

Genialne ! aż szkoda, że mnie nie było ! a tam pogoda ! czego się nie robi aby poznać smerfetke !

wojtek2010 wojtek2010
@Sebastian 2011-07-30 18.57

a Tobie to tylko jedno w głowie :)
a ja w ramach złej pogody dzisiaj zwiedzałem filtry.

Dorota Gość
~Dorota
Smerfy 2011-07-30 20.36

Nie macie czego żałowć...to była jedna wielka porażka...Parada?Smrada...

uzytkownik.usuniety4 uzytkownik.usuniety4
a mnie dzisiejsza aura zachęciła do rowerowania, 2011-07-30 21.24

zrobiłem 90 km, przemokłem jak foka, zmarzłem i wymazałem się błotem, ale było fajowo, jutro też roweruję

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
wojtek2010 2011-07-30 21.52

...mi zawsze tylko jedno w głowie... :)

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
DJ_Cat 2011-07-30 21.53

Dzięki za kartkę pocztową - trafiła do redakcji :)

uzytkownik.usuniety4 uzytkownik.usuniety4
:-) 2011-07-30 22.14

:-)

Michał Ciechomski Michał Ciechomski
dj ! 2011-07-30 23.44

Jak ci zazdroszczę ! Ja mam felerny rower ! przejechałem 10km to mi dętka poszłoa... 4 w tym tygodniu...

awokad0s awokad0s
tam wyzej nie dopisalem adresu ... 2011-07-31 00.23

... wiec dodaje go nizej :))

http://www.mmwarszawa.pl/blog/entry/274522/Dok%C5%82adnie+w+po%C5%82udnie+Smerfy+ruszy%C5%82y+ulic%C4%85+Kr%C3%B3lewsk%C4%85..html

awokad0s awokad0s
@ ciech007 2011-07-31 00.25

http://www.mmwarszawa.pl/photo/1106206/p%C3%B3%C5%82smerfetki+wr%C4%99cz+wrza%C5%82y+od+nadmiaru+energi

Michał Ciechomski Michał Ciechomski
awo 2011-07-31 09.15

i co to są te smerfetki ?:)

awokad0s awokad0s
te akurat ... 2011-07-31 23.10

... to raczej polsmerfetki ;) ale bardzo wesolutkie i mocno roztanczone :]

uzytkownik.usuniety4 uzytkownik.usuniety4