*
Dodane 2011-07-08 16.50 , komentarzy 2

Tragiczny wypadek na Białołęce. Policja szuka świadków

Po zderzeniu volkswagena z mercedesem, jedno z aut potrąciło dwoje pieszych. Mężczyzna nie żyje, a w sprawie pojawia się wiele niejasności.

Tragiczny wypadek na Białołęce

Autor: KSP

Do wypadku doszło o godz. 8.28 na skrzyżowaniu Mehoffera z Modlińską na Białołęce. Zderzyły się tam volkswagen z mercedesem.

Po zderzeniu mercedes przejechał jeszcze około 100 metrów i potrącił dwójkę pieszych: 65- i 66-latka. Policjanci z ruchu drogowego, którzy przejeżdżali tamtędy natychmiast udzielili pomocy rannym mężczyznom. Jedna z osób w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Kilka godzin później okazało się, że starszy z mężczyzn zmarł.

Podczas akcji ratunkowej kierowca mercedesa uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci rozpoczęli pościg. Po kilku godzinach mężczyzna sam zgłosił się na komisariat.

Obaj uczestnicy zdarzenia zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Obaj nie byli pod jego wpływem. W sprawie pojawia się wiele niejasności. Na razie nie wiadomo, kto ponosi odpowiedzialność za spowodowanie wypadku. Policja liczy, że pomogą w tym świadkowie wypadku, których prosi o kontakt pod nr tel. 22 603-75-55 lub 22 603-76-85.

Jeśli byłeś świadkiem zdarzenia - wypadku, pożaru i in. - możesz nas o tym poinformować pisząc na adres: redakcja@mmwarszawa.pl lub dzwoniąc pod numer (22) 654 76 08.Zobacz również:
Wypadek na rondzie Waszyngtona [zdjęcia]
Groźny wypadek karetki na Wołoskiej

Komentarze

g Gość
~g
Podczas akcji ratunkowej kierowca mercedesa uciekł z miejsca zdarzenia........Policja poszukuje natomiast kierowcy mercedesa, który pieszo oddalił się z miejsca wypadku. 2011-07-08 19.28

To w końcu zgłosił się, czy jest poszukiwany?

Karolina Eljaszak Karolina Eljaszak
@g 2011-07-08 20.04

dzięki za uwagę, jedno zdanie zawieruszyło się podczas aktualizacji informacji. Kierowca mercedesa zgłosił się na policję, ale wcześniej był poszukiwany.

Dodaj swój komentarz: