*
Castingi do "Top Model. Zostań modelką" Dodane 2011-07-07 08.44 , komentarzy 0

"Top Model". Casting w Warszawie

Casting do popularnego programu "Top Model" w czwartek w Warszawie. O miejsce w programie najpiękniejsze dziewczyny walczą na Torwarze.

"Top Model. Zostań modelką". Ruszają cas...

Autor: Szymek Krusz, arch. mmtrojmiasto.pl

Top Model Casting WarszawaTop Model. Casting w Warszawie [zdjęcia]
Casting do programu Top Model w Warszawie przyciągnął tłumy pięknych kobiet.

Producenci programu czekają na dziewczyny, które marzą o karierze modelki, są w wieku 18 - 27 lat, mierzą co najmniej 170 cm wzrostu i są fotogeniczne. Ale dziewczyny w rozmiarze "plus", o oryginalnej urodzie, których oczy są "hypnotajzing" również są mile widziane. Początek o godzinie 9.00 w Hali Torwar.

Top Model 2 - casting w Warszawie


Uczestniczki, które pomyślnie przejdą castingi, zmierzą się z wymagającymi zadaniami takimi jak: poruszanie się po wybiegu, praca przed kamerą czy techniki autoprezentacji. A wszystko to pod okiem doświadczonego jury, w którym zasiądą: Joanna Krupa, Karolina Korwin Piotrowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński.

Zmagania dziewczyn, które będę rywalizowały o kontrakt z międzynarodową agencją modelek, firmą kosmetyczną oraz sesję okładkową w magazynie lifestylowym, telewidzowie zobaczą jesienią w stacji TVN. 13 finalistek zamieszka w luksusowym domu pod okiem kamer. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona w głosowaniu SMS-owym.

Polecą iskry!


Pierwszą edycję polskiej wersji programu "Top Model" wygrała Paulina Papierska. Tym razem producent programu Rinke Rooyens zapowiada więcej emocji. - Będziemy chcieli, aby konkurencja między dziewczynami była od samego początku większa. Więcej czasu poświęcimy na castingi i tak dobierzemy dziewczyny pod względem charakterów, żeby w domu Top Model leciały iskry - obiecuje Rooyens.

Żeby wziąć udział w jednym jedynie trzech polskich castingów do drugiej edycji "Top Model. Zostań Modelką" należy najpierw wysłać zgłoszenie online. Formularz zgłoszeniowy można odnaleźć na tej stronie.Zobacz również:
Warszawski casting do Ellite Model Look [zdjęcia]
Warszawa: casting do You Can Dance [zdjęcia + wywiad]

X

Miejsce
w rankingu
Karolina Eljaszak

prażynka

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: