*
WIANKI NAD WISŁĄ 2011 Dodane 2011-06-02 12.32 , komentarzy 20

WIANKI 2011 W WARSZAWIE [PROGRAM, ARTYŚCI]

Wianki nad Wisłą po rocznej przerwie wracają na Podzamcze 25 czerwca. Program: Kelis, Sunrise, Monika Brodka i Wilki, a na koniec pokaz sztucznych ogni.

Autor: materiały prasowe


Wianki nad Wisłą [zdjęcia i relacja]



Wianki nad Wisłą zapowiadają się w tym roku wyjątkowo ciekawie. Zanim jednak na scenie zobaczymy artystów, wcześniej na Podzamczu, w pobliżu parku fontann, odbędzie się piknik rodzinny oraz gra miejska.

Warszawiacy, którzy wezmą w niej udział będą musieli stawić czoła różnym demonom, aby zdobyć wianki dla Sawy, uwolnić ją z rąk Peruna i doprowadzić do spotkania z Warsem. Po drodze spotkają wiele słowiańskich bóstw oraz innych fantastycznych postaci, które o godz. 18, podczas happeningu świętojańskiego puszczą razem z mieszkańcami stolicy wianki do Wisły.

Wianki 2011 w Warszawie - program


Koncerty rozpoczną się o godz. 20.00. Na scenie zobaczymy zarówno polskich artystów takich jak Wilki oraz Monika Brodka, ale także gości z zagranicy. Przed warszawską publicznością wystąpią Kelis oraz Sunrise Avenue.

O godz. 24, tradycyjnie już odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

  • 14.00 - rozpoczęcie
  • 14.00 - 19.00 piknik i gra miejska
  • 18.00 - happening świętojański
  • 20.00 - 24.00 - koncerty
  • 24.00 - pokaz sztucznych ogni / widowisko pirotechniczne

Wianki nad Wisłą - 25 czerwca 2011 r., Podzamcze.


Sunrise Avenue - Hollywood HillsKelis - Trick Me


Zobacz również:
Warszawa: Wianki 2010 z dala od Wisły [zdjęcia]




X

Miejsce
w rankingu
Rafał Babraj

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

a Gość
~a
do poprawy 2011-06-07 20.01

podpisy Wam się pomyliły pod teledyskami

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
Racja... 2011-06-07 20.03

wszystko przez ten komputerowy wirus.. grypy :) Dzięki za info!

boleczek Gość
~boleczek
kto organizatorem? 2011-06-09 16.25

kto jest organizatorem tej imprezy?

kajka Gość
~kajka
bilety 2011-06-18 22.50

a jakieś bilety? są czy nie? ;d

Anka Gość
~Anka
Odp 2011-06-19 22.11

Organizatorem jest miasto. Miasto ew. ma jakies firmy ktore patronuja nad tym lub sponsorują. Biletów nie ma żadnych... Najbardziej lubie chwile przed pokazem sztucznych ogni... tysiace osob na promenadzie Wiślanej z piwkiem :):):)

Kalina Gość
~Kalina
Jakiś program 2011-06-22 13.18

By się przydał, bardziej szczegółowy - co, o której. Na stronie miasta nie mogę znaleźć. Ghr.

Olka Gość
~Olka
wianki 2011-06-22 14.37

wykonawcy na warszawskich wiankach super zastanawia mnie tylko te obsesyjne pokazy sztucznych ogni. Rok w rok to samo przy każdej nadarzającej się okazji. Co w tym fajnego. Czy naprawdę nie można zrobić bardziej "ambitnego' zakończenia. Cierpią zwierzęta i środowisko z powodu tego oklepanego, wyeksploatowanego do granic możliwości wydarzenia.

boeing Gość
~boeing
Gdzie scena 2011-06-22 18.46

Czy ktoś wie dokładnie gdzie będzie stała scena

dsg Gość
~dsg
gdzie scena 2011-06-23 15.14

scena już stoi przy fontannach

artek Gość
~artek
xyz 2011-06-24 18.08

Czy ktoś z was znalazł szczegółowy plan koncertów?

rukdsjgrfjdh Gość
~rukdsjgrfjdh
hkjsfrfc 2011-06-24 18.51

wie ktoś o której bedzie monika brodka i kelis?

roks Gość
~roks
program koncertów 2011-06-24 21.25

ktoś wie w jakiej kolejności będą występować? Może ktoś podlinkuje program jeśli takowy się znajduje?

Maryla z Warszawy Gość
~Maryla z Warszawy
nic ciekawego 2011-06-24 23.14

na wiankach byłam 2 lata temu i wył jakiś zespół a mnie chodzi by zaprosić np Cliver Boys mieli 23.03 20 to lecie Edytę Górniak Patrycję Markowską Basię Trzetrzelewską Zakopower Ryszarda Rynkowskiego Krzysztofa Krawczyka Karambę Papa Di dawne Dance Kombi jakiś kabaret może być i Baśka kanaret Napad bo Ci : Kelis, Sunrise, Monika Brodka i Wilki, mnie nudzą

Warszawianka Gość
~Warszawianka
Nudza cie???!!! 2011-06-25 10.22

To ile Ty masz lat?! 60 ?:/ przy Kombi, Krawczyku i calej reszcie moi dziadkowie sie bawia.

Misiek Gość
~Misiek
hahah 2011-06-25 16.31

hahaha podoba mi się ostatni wpis :-)

a. Gość
~a.
ważne że już jest ok 2011-06-25 19.15

Sebastianie L. - ogólnie to nic się złego nie stało, miło że mój komentarz został zauważony. Dobrej zabawy i pogodyyyy na Wiankach... ;-)

kate Gość
~kate
Jak sie bawić to sie bawić...mi tam muzyka w tańcu nie przeszkadza 2011-06-25 19.54

Ludzie cieszcie sie z tego co macie...bo jak sie nie ma co sie lubi to się lubi co sie ma...

Pio Gość
~Pio
pfffff 2011-06-25 19.56

piargolicie że lipa a te fajerwerki to chyba jedyna atrakcja a kellys fajna babeczka...

fff Gość
~fff
Jest gdzie zaparkować 2011-06-25 21.26

?

dyrus Gość
~dyrus
gosc 2011-06-25 21.29

o ktorej graja wilki orginalny zespol dla mnie?