*
Wypadek na skrzyżowaniu Puławskiej i Malczewskiego Dodane 2011-05-06 19.40 , komentarzy 19

Tragiczny wypadek na Puławskiej, dwie osoby nie żyją

Dwa samochody zderzyły się w piątek wieczorem, na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Malczewskiego. Zginęła pasażerka jednego z aut, a także pieszy.

Dwa samochody zderzyły się w piątek wieczorem, na skrzyżowaniu ...

Tragiczny wypadek na Puławskiej, dwie os...

Autor: arch. MM

- Do zderzenia doszło ok. godz. 18.20. W skręcającego w lewo opla uderzył mercedes - mówi Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego KSP. - Zginęła pasażerka opla, a jego kierowca trafił do szpitala - dodaje.

Śmierć poniósł także ok. 25 letni mężczyzna. Według wstępnych policyjnych ustaleń, jedno z aut w wyniku wypadku, wpadło na przejście dla pieszych, gdzie doszło do śmiertelnego potrącenia.

Źródło: biuro prasowe KSP

Jeśli byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia na stołecznych drogach, możesz nas o tym poinformować pisząc na adres: redakcja@mmwarszawa.pl lub dzwoniąc pod numer (22) 654 76 08


Zobacz również:
Trasa Lublin - Warszawa zablokowana po wypadku

Pseudokibice Legii i Lecha zdemolowali stadion w Bydgoszczy (wideo)



X

Miejsce
w rankingu
Rafał Babraj

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

rob Gość
~rob
Debil ze wsi w Mercedesie w mieście 2011-05-06 21.50

To nie Opel wymusił pierwszeństwo, tylko kretyn w Mercedesie musiał jechać potwornie szybko. Można to stwierdzić po zniszczeniach.
Niemożliwe, żeby Opel uderzony z prędkością max 50km/h (zakładające że debil w Mercedesie nie chamował) przeleciał tak daleko.
Niestety w takich przypadkach policja zawsze idzie na łatwiznę i oskarża tego, kto powienien ustąpić pierwszeństwa - ale jak to zrobić przy palancie pędzącym co najmniej 100km/h w mieście.
Niestety przygłupowi z Mercedesa upiecze się morderstwo 2 osób. Mam chociaż nadzieję, że sumienie go będzie dręczyć do końca jego dni - które nie będą długie przy tak krótkim rozumku.

kmokej Gość
~kmokej
merc 2011-05-06 22.34

merc nie uszkodzony. byłam tuż po zdarzeniu. straszne. człowiek na ulicy zabity, opel zmasakrowany, koła przednie oberwane od auta. Pieszy zakrwawiony na jezdni. Nie ważne że opel wjechał pewnie niezgodnie z przepisami, merc musiał przy tych zniszczeniach za.....ć min 100. Kiedy nauczymy się nie zabijać autami? Mam szybkie i bezpieczne i za...lam. Ja też mam szybkie i bezpieczne, ale używam mózgu.

bezstronny Gość
~bezstronny
Idiota w Mercedesie na Puławskiej... 2011-05-07 05.02

A może w tym Mercedesie o pojemności 6.3 L to był lokalny bandzior i miał licencję na zabijanie...?

Bezstronny Gość
~Bezstronny
Wypadek 2011.05.06.Puławska/Malczewskiego 2011-05-07 05.49

Co Ty gadasz... To był pewnie majętny i świadomy Gość! ON PEWNIE WIEDZIAŁ CO ROBI... Około 19 to ON tam pewnie jechał tylko 55/h...- no może 59/h !!! No bo takim 6-cio litrowym mercem to po mieście tak się porusza każdy kierowca! Każdy patrol policji tak Ci powie... Oni tylko po najmniejszxej lini oporu jadą... ZNAJĄ DWA KOLORY : CZERWONY I ZIELONY!!! Logiczne myślenie jest im obce i utrudnia Ich pracę... A wystarczy stwierdzić niedostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków drogowych...Kwalifikacja zależy teraz od tego kto za fajerą tego merca siedział i komu płaci...No takim 6-cio litrowym marcem to teraz każdy KOWALSKI jeździ...!

XXX Gość
~XXX
Rzetelność dziennikarska, a smutna rzeczywistość... 2011-05-07 08.57

Szkoda, że nie ma zamieszczonych zdjęć…
Po pierwsze, do autora – Jak coś piszesz redaktorzyno, to pisz rzetelnie!
Po drugie Życie straciły TRZY OSOBY!
W Oplu jechało małżeństwo, które osierociło 19 letniego maturzystę, jedynaka.
Po trzecie na przejściu zginął 25 letni, młody człowiek.
Po czwarte był to Mercedes E 63 AMG (dane techniczne u producenta).
Po piąte, była to te stówka z Mercedes Benz Polska.
Po szóste świadkowie, których wyprzedził określali prędkość na około 150km/h (i chyba tyle miał, ponieważ Policjanci mówili, że licznik … ).
Po siódme, na miejscu pojawili się właściciele samochodu i ojciec i koledzy 27 letniego sprawcy oraz mecenas.
Po dziewiąte pasażer z Mercedesa trafił do szpitala – miał niezapięte pasy.
Po dziesiąte kierowcy nic się nie stało, poza zadrapaniem ręki, co nie przeszkadzało mu przybijać piątki z kolegami…
Gratuluję smykałki dziennikarskiej, bo nawet policjanci mówili nam miejscu, że namierzali już go, ponieważ szalał tak od godziny 12, a wypadek miał miejsce 18:30.
Powodzenia w dalszej pracy dziennikarskiej!

Aro Gość
~Aro
masakra 2011-05-07 13.47

Codziennie widzę na ulicach kompletny brak wyobraźni i rozwagi u kierowców ale wielu z nich jest od niedawna w mieście i chyba nie bardzo dają sobie radę z ruchem w Wawie. W ostatniej chwili zatrzymują się przed pasami, na których przechodzą ludzie z wyraźnym grymasem niezadowolenia, że akurat trafili na czerwone światło...Ten "kark" z Mercedesa powinien dostać dożywocie. Skoro Policja go namierzała tak długo to dlaczego go nie zwinęła wcześniej z ulicy? Czekali na trupy? Testował sobie nowe autko tatusia?

Boss Gość
~Boss
MORDERCA Z MERCEDESA!!! 2011-05-07 14.18

A ten bandzior z mercedesa chodzi po wolności.Czy zeznania świadków nic nie znaczą jak giną 3 osoby????? Mieszkam nie opodal i często widzę jak ul. Puławską się jeżdzi!!! TAM NALEŻY POSTAWIĆ FOTORADAR, A NIE W MIEJSCACH GDZIE PRZYNOSI WYMIERNE KORZYŚCI!!!. Nie było by dziś problemu aby stwierdzić ile ten kark jechał w swym kradzionym mercedesie!!!!

edek Gość
~edek
W Skandynawii dożywotni zakaz 2011-05-07 18.42

Za taki numer kierowca Mercedesa w karajach Skandynawskich straciłby dożywotnio prawo jazdy, poszedł na kilka lat do pierdla i zapłacił olbrzymie odszkodowanie.

Kierowca Gość
~Kierowca
Lewoskręt. Czyja wina? 2011-05-07 21.20

Lewoskręt i wszystko jasne..
Winę przybili kierowcy Opla, twierdząc że to Opel uderzył w Mercedesa.
Dobre sobie.
Z dokumentacji foto oraz z filmiku wynika jasno i dobitnie, ze to Mercedes przype.niczył w Opla.
Czyżby za kierownicą Mercedesa jechał mundurowy? Polityk? Lub inny "uprzywilejowany" że Policja wydała już wyrok?
Po zniszczeniach Opla, widać że Mercedes nie jechał z dozwoloną prędkością.
10 lat temu miałem podobny wypadek na lewoskręcie Aleje Jerozolimskie/Ryżowa.
Wykonywałem manewr lewoskrętu w Ryżową. Widziałem pojazd baaaaardzo daleko i nagle wylądował w noim boku.
WYnik?
Moja wina, ponieważ za kierownicą pojazdu który mnie uderzył siedział mundurowy który nie był na służbie.
Po latach sądowej batalii, odwołań wyrok sądu to WINA OBOPULNA, chociaż miałem ekspertyzę niezależnego biegłego, że winę ponosił kierowca który wbił sie w bok mojego auta.

Gribu Gość
~Gribu
Rządzimy !! 2011-05-08 18.19

Jeszcze wczoraj w TVN Warszawa w zakładce "ulice" był reportarz z miejsca wypadku i foto.W mesiu podróżowali koledzy Mai Sablewskiej.Czy przypadkiem nie jest Jurorką w X-Faktor na TVN ? Jak za starych dobrych czasów !!!!!!
Zabrać aparat twardy dysk i jeszcze nie wiem co !!

YYY Gość
~YYY
Szkoda gadać 2011-05-08 19.20

Nie wiem, ale ktoś kto to pisał nie miał pojęcia o czym pisze...więc po co pisze??? może jedynym trafnym stwierdzeniem jest to iż był wypadek??byłem widziałem XXX ma rację....

Aeon Gość
~Aeon
Kierowca opla zmarł w szpitalu 2011-05-09 14.54

Kierowca opla zmarł w szpitalu :(

szkoda życia Gość
~szkoda życia
Zawziąłem się. 2011-05-09 15.27

Od dziś będę jeżdził zgodnie z ograniczeniami. 50 to 50 i ani kilometra więcej. Zachęcam naśladowców. Pozostałych olewam.

jr Gość
~jr
straszny widok 2011-05-12 13.31

Przejeżdżałam ul. Puławską w momencie, gdy podjechała karetka. Widok straszny, lekarze walczą o życie poszkodowanych. Pierwsza moja myśl: „jak w takim miejscu kierowca Merca mógł rozwinąć taką prędkość” …. tam, co chwila są skrzyżowania z sygnalizacją świetlną, były małe korki, a jednak … rozwinął….. Gdyby nawet (przypuszczając) winę ponosił kierowca Opla to jeśli Mercedes by tak nie pędził skutki tego zderzenia nie byłyby tak drastyczne. Troje ludzi nie wróciło do domu! Jak pomyślę o ich rodzinie, dostać taką nowinę i żyć jak to mówią dalej, niestety dla nich niewykonalne. Może to głupie, ale ciągle o tym myślę, szedł sobie chłopak może z pracy, może do dziewczyny i co? Ktoś odebrał mu życie, porostu od tak w jedną chwilę. Myślmy! samochód to fajna sprawa, ale i bron w nieodpowiednich rekach.

"warszawiak" Gość
~"warszawiak"
Nie debil tylko morderca 2011-05-12 20.07

Tak nazywajmy ludzi, którzy tak jeżdzą...Sąd niech sprawdzi czy jest debilem. Niestety, takich jest pełno na ulicachm szczegolnie Warszawy. Wszyscy "sprytni" są takimi "debilami" i potencjalnymi mordercami. Dożywocie, kara śmierci

kierowca Gość
~kierowca
To By MORDERCA !!! 2011-05-12 20.09

Pomyśl czy Ty nim nie jesteś!!! Jak jeździsz? Pomyśl. Nie bądź bohaterem kelejnego artykułu!!!

Demon Gość
~Demon
Biegli - czytaj IMBECYLE 2011-05-12 20.38

Skąd wy sie urwaliście wszyscy, poczytajcie dokładnie KODEKS RUCHU DROGOWEGO, a potem osądzajcie,a przedewszystkim spójrzcie w lustro i przyznajcie, że jadąc takim samochdem też byście szleli to raz, a dwa kierowca opla nie patrzył w prawo skąd nadjeżdzały samochody,pokonał torowisko i jakby nigdy nic wjechał na skrzyżowanie. Więc o czy to świadczy..............
A po ente co drugi kierowca daje taki popis,tylko ma szczęście i uchodzi z życiem, kończąc mój wywód NIE ZAZDROŚCIE, A BOLI WAS TO ŻE WAS NIE STAĆ NA TAKIE ZABAWKI I DLATEGO OBWINIACIE BOGATSZEGO. Gwarantuje, że każda inna marka uczestnicząc w tym wypadku zakończyłaby tak samo.

ja Gość
~ja
ja 2011-05-12 23.39

mam lepszy wózek. ale debilu jeden mam wyobraźnię. jedź i zabij parę osób. może masz takie same kontakty jak synalek. Każdy kto widział niech jedzie na komendę. może razem coś zrobimy

Michal Gość
~Michal