*
Dodane 2011-04-13 10.18 , komentarzy 28

Sprawdzian szóstoklasisty 2011: klucz punktowania dopiero w przyszłym tygodniu

Aktualizacja, 21 kwietnia 2011: klucz punktowania do sprawdzianu szóstoklasisty 2011 jest już w tym artykule. Zapraszamy do przeglądania.

Sprawdzian szóstoklasisty 2011: klucz punktowania dopiero w przyszłym tygodniu

Sprawdzian szóstoklasisty 2011: klucz pu...

Autor: stock.xchng

Informację potwierdziła nam Centralna Komisja Egzaminacyjna. Klucz do sprawdzianu szóstoklasisty 2011 pojawi się dopiero w poniedziałek 18 kwietnia lub dzień później.

– Mamy taką zasadę, że najpierw sami korzystamy z narzędzi do sprawdzania, a dopiero potem je publikujemy – wyjaśnia Adam Brożek z wydziału sprawdzianów dla uczniów szkół podstawowych w CKE.

Uczniowie, którzy w komentarzach na mmwarszawa.pl pytali o klucz punktowania, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Klucz zamieścimy na naszej stronie, jak tylko będzie dostępny.

Aktualizacja, 21 kwietnia 2011:

Klucz punktowania jest już dostępny. Możesz go przeglądać w ramce poniżej lub ściągnąć klikając na ten link.




Zobacz również:
SPRAWDZIAN TEST SZÓSTOKLASISTY WYNIKI ODPOWIEDZI 2011: pytania, testy, arkusze, wyniki [test sprawdzian szóstoklasisty 2011]


Komentarze

Anu$$$ka:* Gość
~Anu$$$ka:*
Co tak Późno ???? 2011-04-14 13.12

Szkoda , że nie da się wcześniej :(

Nerwuska Gość
~Nerwuska
No i co??? 2011-04-18 14.28

Kiedy to będzie???

Karu$$ Gość
~Karu$$
no co to ma byc! 2011-04-18 15.16

no przeciez jest 18 kwietnia a klucza nie ma!

złośnica ;* Gość
~złośnica ;*
złaa ! xd ;* 2011-04-18 16.11

no i gdzie ten klucz ? !

??? Gość
~???
Gdzie klucz? 2011-04-19 10.53

nie wolno tak traktować dzieci. Wiarygodność to podstawa.

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
Klucz dopiero... w środę 2011-04-19 12.15

Rozmawiałem dzisiaj (czyli we wtorek 19 kwietnia) z Centralną Komisją Egzaminacyjną. Powiedzieli, że klucze będą dopiero w środę 20 kwietnia. Czyli o dzień później, niż wcześniej zapowiadali.

zdenerwowana;[ Gość
~zdenerwowana;[
dosc! 2011-04-19 18.14

Ciągle przekładają terminy.Bez sensu on nas wszyscy oczekują wszystkiego na czas,a tu są obietnice i nikt sie z nich nie wywiązuje.

Uczennica Gość
~Uczennica
TO CO WY Z NAMI ROBICIE JEST KARYGODNE !!!!! 2011-04-19 18.47

Oby jeszcze był w środe ,bo przypominam panu , że klucz miał być już dawno temu . To jest niesprawiedliwe bo jak napisała "zdenerwowana" od nas wszyscy oczekujecie a sami się nie wywiążecie ze swoich obowiazków, to hańba żeby tak traktować ludzi!!! P.S to co trzeba zrobić żeby głupi komentarz dodac jest żenujące . Panie sebastianie rozumiem że są to zabezpieczenia ale tych japońskich liter nie da się odczytać na obrazku, bez przesady !!!!

grzesiek Gość
~grzesiek
bez napinki 2011-04-20 01.25

Przecież to chyba nie od nich na tej stronie zależy kiedy będzie klucz, nie? Jak będzie to podadzą, bez napinki bo to nic nie zmieni

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
Klucz... 2011-04-20 08.35

Dziękuję za komentarze - przychylne i nieprzychylne. Co do obrazków przy komentarzach zgadzam się, że są czasem trudne do odczytania. Ale jeśli ktoś ma problem, to niech je przeładowuje aż w końcu trafi na taki, który odczyta bez problemu. Co do klucza. Czekamy na niego. Jak tylko będziemy mieli - opublikujemy. Ale tutaj musimy czekać na CKE, bo tylko oni mają klucz.

kamyl Gość
~kamyl
klucz 2011-04-20 09.34

a jest szansa żebyście sie dowiedzieli kiedy CKE udostępni klucz

kamyl Gość
~kamyl
klucz 2011-04-20 09.36

Przepraszam już przeczytałem że klucz ma być 20 kwietnia, tylko o której o 20-ego juz mamy a kluc nie ma nadal.

kamyk Gość
~kamyk
kluc 2011-04-20 09.39

w moim komentarzu wkradł się błąd :
tylko o której będzie ten klucz bo 20 jest dzisiaj , a klucza jak nie ma, tak nie ma nadal

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
klucz... 2011-04-20 09.47

Godziny podać nie mogę. Sam mam związane ręce, bo muszę czekać na odpowiedź od CKE. Dzwoniłem do nich około godz. 9.30. Nie odbierali telefonu...

zdenerwowana98 Gość
~zdenerwowana98
gdzie ten klucz? 2011-04-20 12.54

no i gdzie jest ten klucz punktowania ?...

Złośnica ! ;**** Gość
~Złośnica ! ;****
Długo jeszcze ? 2011-04-20 12.56

Czy wy nas przetrzymujecie tak specjalnie by nam komisja egzaminacyjna sama w prost przez wychowawce podała wyniki ? czyli ok 27 maja ! ? Ile to może jeszcze trwać -,- ;/

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
Klucz... 2011-04-20 13.58

Nikt nikogo nie przetrzymuje. To kiedy pojawi się klucz zależy od CKE. Czekamy na ich decyzję. Nie możemy jej przyśpieszyć. Z rozmowy, którą dzisiaj przeprowadziłem w CKE (o godz. 13.50) wynika, że decyzja co do opublikowania klucza jeszcze nie zapadła. Więc równie dobrze może on się dzisiaj jeszcze nie pojawić.

kamyk Gość
~kamyk
klucz 2011-04-20 17.00

dziękuję Panie Sebastianie za informację na temat tego nieszczęsnego klucza. Pozostało nam tylko cierpliwie czekać. A cierpliwość to bardzo cenna cecha. Życzę miłego dnia.

Myszol ! xd Gość
~Myszol ! xd
Ja myśle 2011-04-20 18.41

Ja myśle że bęziemy tak czekać tak jak żłośnica pisze .. aż do 27 maja -,-

Myszol ! xd Gość
~Myszol ! xd
Ja myślę (poprawa xd ) 2011-04-20 18.43

Będziemy *

kogielwogiel Gość
~kogielwogiel
TO NIE FER 2011-04-21 07.26

mówiliście że klucz będzie 20 dzisiaj jest 21 a klucza nie ma. O co chodzi? to kiedy będzie ten klucz??? :(((((

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
JEST JUŻ KLUCZ!!! :) 2011-04-21 14.09

W końcu! CKE udostępniło klucz, a my udostępniamy go teraz wam :)

sdssd Gość
~sdssd
hhs 2011-04-21 15.51

ale bledy w tym kluczu...pd liedy te krawedzie to 80 cm ?

zdenerwowana . Gość
~zdenerwowana .
dlaczego? 2011-04-21 17.43

dlaczego ten klucz sie nie otwiera?

Sebastian Lucinski Sebastian Lucinski
Problemy z otwarciem 2011-04-21 19.05

Arkusz-klucz fizycznie znajduje się na serwerach CKE. Zbyt dużo osób próbuje go otworzyć i serwer CKE jest przeciążony. Proponuję uzbroić się w cierpliwość...