*
Przedwyborcza akcja Warszawskiej Masy Krytycznej i Fundacji Mama Dodane 2011-01-31 20.31 , komentarzy 29

"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" [konkurs]

Argov Sherry zdradza, jak stać się kobietą odważną, z pazurem i ubóstwianą przez mężczyzn. A robi to z humorem i wiedzą. Mamy dla Was zestawy książek.

"Zołza jest silną kobietą, która czerpie swą siłę ze zdolności do samodzielnego myślenia i to w świecie, który wciąż uczy kobiety sztuki samowyrzeczeń. Ta kobieta nie żyje według narzuconych standardów, bo ma własne.

To kobieta, która sama ustala reguły gry, jest pewna siebie i ma poczucie wolności. I to poczucie, mam nadzieję, wyniosą kobiety z lektury tej książki.

Kobieta, która ma pozytywne relacje z mężczyznami, posiada pewne niezwykle subtelne przymioty: poczucie humoru i jakąś aurę wokół siebie, którą mężczyźni postrzegają jako komunikat: Ja tu trzymam ster". Taka kobieta dzięki przytomności umysłu robi to, co jest dla niej najlepsze, i swoją postawą mówi: ,Ja nie muszę tu być. Jestem tu z wyboru".

Kobiety zołzy, tak kochane przez mężczyzn, nie przejmują się byle czym i owszem, mają pazurki, a mężczyźni wprost za tym przepadają. Ale szczególnie wyróżnia je to, że nie muszą się na nic silić, że niczego nie udają; one mają to coś w sobie."

ze wstępu do książki "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy"



"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Sherry Argov


Tytułowa zołza jest superbabką, a nie jędzą czy wrednym babsztylem. To kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje. Zna swoją wartość. Mówi, co myśli i robi, co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku.

POZNAJ 100 ZASAD ATRAKCYJNOSCI!
• Ceń się wysoko, a on uwierzy, że jesteś wygraną na loterii.
• Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo.
• Kiedy jest ta niezaprzeczalna iskra, nie ma mowy o konkurencji.
• Mężczyźni nie reagują na słowa. Reagują na brak kontaktu.
• Związek, w którym nadmiernie się starasz, prawdopodobnie jest do niczego.
Kiedy coś jest dobre, wydaje się łatwe i nie czujesz się tym umęczona.
• Najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest godność.

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka. Ten zabawny poradnik, odkrywający tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże was ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do wspaniałej miłości. SHERRY ARGOV, autorka bestsellerowych poradników Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy, wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki, wydane w ponad 30 językach we wszystkich częściach świata, doczekały się uznanej przez krytyków adaptacji teatralnej. Publikowano je w ponad 50 magazynach, włączając „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” i „People”.



"Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" Sherry Argov


Pełna zadziorności książka, która sprawi, że kobiety będą się czuły bardziej pewne siebie (…) Mężczyźni naprawdę nie lecą na kobiety miłe. Lecą na interesujące!
Publishers Weekly

Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to poradnik śmiały i zabawny. Sherry Argov wyjaśnia kobietom, jak z przygodnego związku stworzyć głęboki i trwały. Bez cackania się, ze szczerością i zadziornością wyjaśnia, dlaczego bycie miłą do bólu niekoniecznie sprawi, że facet będzie bardziej oddany. Albowiem kobietą, jakiej on pragnie, jest zołza.

Autorka przytacza autentyczne rozmowy z mężczyznami, którzy bez cienia skrępowania udzielają drobiazgowych odpowiedzi na takie oto pytania:
• W jaki sposób mężczyźni manipulują związkiem, chcąc go utrzymać na niezobowiązującej stopie?
• Czy mężczyźni świadomie sterują emocjami kobiet?
• Jak ona może go przekonać, że zaangażowanie w związek było jego pomysłem?
• W jaki sposób kobieta może sprowokować oświadczyny, nie mówiąc słowa o małżeństwie?

Bez względu na to, czy jesteś singielką, mężatką, świeżo po rozstaniu, czy po prostu masz dość rodzinki, która radzi ci złowić męża, „bo czas leci”, Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy to nieodzowny poradnik, który pokaże ci, jak tryskać pewnością siebie, zdobyć jego serce i otrzymać miłość oraz szacunek, na jakie zasługujesz.

„Sherry Argov namawia kobiety, by rozwijały w sobie poczucie niezależności”.
Playboy

Sherry Argov, autorka bestsellerowych poradników Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy, wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych. Jej książki, wydane w ponad 30 językach na wszystkich kontynentach, doczekały się wysoko ocenionej przez krytyków adaptacji teatralnej. Publikowano je w ponad 50 magazynach, włączając „Cosmopolitan”, „Elle”, „Glamour”, „Esquire” i „People”.


UWAGA! KONKURS*


Mamy dla Was dwa zestawy, składające się z książek "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i "Dlaczego mężczyźni poślubiają" wydawnictwa G+J Gruner+Jahr. By zdobyć jeden z nich, w komentarzu pod artykułem wpisz dowcip o kobietach i mężczyznach. A raczej różnicach między obojgiem płci. Najzabawniejsze komentarze zostaną nagrodzone książkami.

Konkurs trwa do 1 lutego 2011 (włącznie). Listę zwycięzców opublikujemy następnego dnia pod artykułem. Pamiętaj, by dodać komentarz jako zalogowany użytkownik portalu.

* UWAGA: Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych użytkowników. Przed wpisaniem komentarza należy się zalogować. Każdy użytkownik może wpisać tylko jeden komentarz konkursowy. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrody w konkursie otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji MM Warszawa.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem / współpracownikiem firmy Media Regionalne Sp. z o.o. (wydawca MM Warszawa) lub podmiotów od niej zależnych.

Konkurs rozwiązany. Dziękujemy za świetne żarty. Najbardziej rozbawiły nas wpisy użytkowniczek Aggy i aniafilaber, które otrzymują nagrody. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór książek do redakcji MM Warszawa przy ul. Łuckiej 2/4/6 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 18.00.

X

Miejsce
w rankingu
Karolina Eljaszak

prażynka

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

aniescieruk aniescieruk
Pamiętniki 2011-01-11 09.40

JEJ pamiętnik:

"Sobota wieczorem, wydał mi się trochę dziwny.
Umówiliśmy się na drinka w barze. Ponieważ całe popołudnie z
koleżankami byłam na zakupach, myślałam, że może to moja
wina...dotarłam trochę z opóźnieniem; ale on nic nie
powiedział. Żadnego komentarza. Rozmowa była jakaś spięta, więc
ja proponowałam pójść w inne miejsce, bardziej spokojne,
intymne. W drodze do ładnej restauracji on dalej był dziwny. Był
jakby nieobecny. Próbowałam go rozbawić, i zaczęłam się
zastanawiać czy to moja wina czy nie! Pytałam czy coś nie tak
zrobiłam, on powiedział że nie mam z tym nic wspólnego, ale jego
odpowiedź nie była przekonująca. Później w drodze do domu
objęłam go i powiedziałam że go bardzo kocham ale on dał mi
tylko zimny pocałunek bez żadnego słowa. Nie wiem jak tłumaczyć
jego zachowanie, nic nie powiedział... nie powiedział że mnie
kocha... bardzo się tym martwię! W końcu byliśmy w domu; w
tamtej chwili byłam pewna że on chciał mnie zostawić; próbowałam
z nim rozmawiać, ale on włączył telewizor i oglądał coś
zanurzony w myślach, chcąc jakby powiedzieć że wszystko się
skończyło. W końcu poddałam się i poszłam spać. Ale dziesięć
minut później, niespodziewanie on też przyszedł do łóżka, i o
dziwo oddał moje pieszczoty, i kochaliśmy się, mimo że cały czas
był jakiś zimny, jakby daleko ode mnie. Próbowałam rozmawiać
znowu o naszej sytuacji, o jego zachowaniu, ale on już spał.
Zaczęłam płakać, i płakałam całą noc aż zasnęłam. Jestem pewna
że on myśli o innej, moje życie jest takie trudne."

JEGO pamiętnik

"Legia przegrała... ale przynajmniej był sex !"

kasia.k3 kasia.k3
różnice. jakie różnice? 2011-01-11 13.54

- Czym się różni mężczyzna od kobiety?
- Zasadniczo niczym. Z tyłu to samo, a z przodu też wszystko pasuje.

nata Gość
~nata
Adam i Ewa 2011-01-11 14.45

Bóg stworzył mężczyznę i powiedział: "Pierwsze śliwki robaczywki."
Nastepnie stworzył kobietę i rzekł: "Trening czyni mistrza."

sgoha28 sgoha28
Konkurs 2011-01-11 17.35

- Powiedz mi, kochanie, za co Ty mnie tak kochasz: za piękną buzię, czy za rewelacyjną figurę? - pyta żona
- Za poczucie humoru - odparł mąż.

Gosienka Gosienka
Dowcip o różnicach między kobietą a mężczyzną ;) 2011-01-11 20.18

Dowcip o różnicach między kobietą a mężczyzną ;)

Mężczyzna odkrył broń, wynalazł polowanie,
Kobieta odkryła polowanie, wynalazła futra.
Mężczyzna odkrył kolory, wynalazł malowanie.
Kobieta odkryła malowanie, wynalazła makijaż.
Mężczyzna odkrył mowę, wynalazł konwersację,
Kobieta odkryła konwersację, wynalazła plotkę.
Mężczyzna odkrył rolnictwo, wynalazł jedzenie,
Kobieta odkryła jedzenie, wynalazła dietę.
Mężczyzna odkrył przyjaźń, wynalazł miłość,
Kobieta odkryła miłość, wynalazła małżeństwo.
Mężczyzna odkrył kobietę, wynalazł sex,
Kobieta odkryła sex, wynalazła ból głowy.
Mężczyzna odkrył handel, wynalazł pieniądze,
Kobieta odkryła pieniądze . . . i to zrujnowało mężczyznę.

cosmo Gość
~cosmo
z igły widły :) 2011-01-11 20.34

KIEDY ONA SKALECZY SIĘ W PALEC:
1. Myśli "au"
2. Wkłada palec do buzi by krew nie nakapała na dywan.
3. Drugą ręką sięga po plaster. Przykleja.
4,. Idzie dalej.

KIEDY ON SIĘ SKALECZY.
1. Wrzeszczy k...
2. Odsuwa rękę jak najdalej, bo nie może znieść widoku krwi.
3. Woła o pomoc
4, W tym czasie tworzy się na dywanie kałuża krwi
5, Musi usiąść bo nagle dziwnie się poczuł ( w tym czasie nadchodzi ona)
6, Łamiącym głosem wyjaśnia że o mały włos nie stracił ręki
7, Odmawia przyklejenia plastra bo na taką ranę jest stanowczo za mały
8, Potajemnie sprawdza w " Encyklopedii zdrowia" ile krwi może stracić dorosły człowiek.
( W tym czasie ona leci do apteki po większy plaster)
9, Z mężna miną znosi naklejanie plastra.
10, Prosi o duży stek na kolację aby przyspieszyć tworzenie się czerwonych ciałek krwi
11, Ostrożnie kładzie nogi na stoliku, w tym czasie ona smaży stek
12, Stwierdza, ze przydałoby się kilka piw by uśmierzyć ból
13, Odkleja plaster by sprawdzić czy rana jeszcze krwawi w tym czasie ona jedzie na stację po piwo
14, Tak długo kombinuje przy plastrze, ze rana znów zaczęła krwawić
15, Zarzuca jej, ze nie umie opatrzyć rany
16, Wzdycha i jęczy gdy ona odkleja stary a nakleja nowy plaster
17, W nocy kilka razy wstaje do łazienki sprawdzić czy nie wdąłło się zakażenie
18, Z tego powodu następnego dnia jest rozdrażniony i zmęczony
19, W pracy kradnie potajemnie temblak z apteczki
20, Prosi miłą koleżankę o zabandażowanie i napawa się jej współczuciem
21, Podniesiony na duchu idzie wieczorem z kolegami na piwo i na pytanie : " co się stało"? Odpowiada: " DROBIAZG, NIE MA O CZYM MÓWIĆ"

cosmo cosmo
z igły widły :) 2011-01-11 20.43

KIEDY ONA SKALECZY SIĘ W PALEC:
1. Myśli "au"
2. Wkłada palec do buzi by krew nie nakapała na dywan.
3. Drugą ręką sięga po plaster. Przykleja.
4,. Idzie dalej.

KIEDY ON SIĘ SKALECZY.
1. Wrzeszczy k...
2. Odsuwa rękę jak najdalej, bo nie może znieść widoku krwi.
3. Woła o pomoc
4, W tym czasie tworzy się na dywanie kałuża krwi
5, Musi usiąść bo nagle dziwnie się poczuł ( w tym czasie nadchodzi ona)
6, Łamiącym głosem wyjaśnia że o mały włos nie stracił ręki
7, Odmawia przyklejenia plastra bo na taką ranę jest stanowczo za mały
8, Potajemnie sprawdza w " Encyklopedii zdrowia" ile krwi może stracić dorosły człowiek.
( W tym czasie ona leci do apteki po większy plaster)
9, Z mężna miną znosi naklejanie plastra.
10, Prosi o duży stek na kolację aby przyspieszyć tworzenie się czerwonych ciałek krwi
11, Ostrożnie kładzie nogi na stoliku, w tym czasie ona smaży stek
12, Stwierdza, ze przydałoby się kilka piw by uśmierzyć ból
13, Odkleja plaster by sprawdzić czy rana jeszcze krwawi w tym czasie ona jedzie na stację po piwo
14, Tak długo kombinuje przy plastrze, ze rana znów zaczęła krwawić
15, Zarzuca jej, ze nie umie opatrzyć rany
16, Wzdycha i jęczy gdy ona odkleja stary a nakleja nowy plaster
17, W nocy kilka razy wstaje do łazienki sprawdzić czy nie wdało się zakażenie
18, Z tego powodu następnego dnia jest rozdrażniony i zmęczony
19, W pracy kradnie potajemnie temblak z apteczki
20, Prosi miłą koleżankę o zabandażowanie i napawa się jej współczuciem
21, Podniesiony na duchu idzie wieczorem z kolegami na piwo i na pytanie : " co się stało"? Odpowiada: " DROBIAZG, NIE MA O CZYM MÓWIĆ"

arkakrug arkakrug
Wkurzony facet 2011-01-13 21.05

Stoi wkurzony na maksa facet w łazience i wyrywa sobie garściami włosy łonowe, rzucając nimi na lewo i prawo. Nagle wchodzi do łazienki jego kobieta:
- Kochanie co ty robisz?!!
Facet na to:
- Nie chce ch*j stać, to nie będzie leżał na miękkim!

joanna.ml joanna.ml
Mężczyźni kontra kobiety 2011-01-14 09.07

Kobiety w kapeluszach wyglądają dobrze, mężczyźni idiotycznie.

Kobiety kochają szczeniaki. Mężczyźni mówią, że kochają szczeniaki, lecz w rzeczywistości ich nienawidzą dlatego że kobiety je kochają.

Mężczyźni są próżni - sprawdzają swój wygląd w lustrze.
Kobiety są śmieszne - przeglądają się w każdej lśniącej powierzchni i nie ważne czy jest to lustro, łyżka, wystawa sklepowa, toster, czy łysina przygodnego pana.

Kobieta wie wszystko o swoich dzieciach. Wie o wizytach u dentysty, o meczach, o miłostkach i najlepszych przyjaciołach, o ulubionym jedzeniu, o marzeniach i nadziejach.
Mężczyźni wiedzą jak ich dzieci mają na imię.

Niektórzy mężczyźni dobrze wyglądają z wąsami. Niestety żadna kobieta nie wygląda dobrze w wąsach.

Ślub kobietom kojarzy się z ceremonią, mężczyznom z wieczorem kawalerskim

Aggy Aggy
Stworzenie 2011-01-14 13.45

Bóg rozdał juz prawie wszystkei cechy Adamowi i Ewie. Zostały mu tylko dwie. Pyta więc: kto z was chce sikac na stojąco? Adam sie wyrywa..
-JA!! Ja chcę!!!
Na co Bóg:
-Ok, Tobie Ewo zostaje wielokrotny orgazm!

gosc Gość
~gosc
pytanie 2011-01-14 15.34

czy nagrody są wysyłane pocztą?

aniafilaber aniafilaber
Wiek kobiet i mężczyzn :) 2011-01-15 00.00

Wiek mężczyzn:

0 - 20 lat - mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny.
20-30 lat - mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny.
30-40 lat - mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny.
40-50 lat - mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić.
50-60 lat - mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować.
60- ... lat - wypada zmienić markę.

Wiek kobiet:

0 - 20 lat - kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta.
20-30 lat - kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna.
30-40 lat - kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała.
40-50 lat - kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna.
50-60 lat - kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedza gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.

Nuti Nuti
Ojciec, córka i zięć... 2011-01-16 12.47

Ojciec pyta się córki:
- Kiedy wreszcie znajdziesz sobie męża?
- Nie potrzebny mi mąż. Mam wibrator.
Pewnego dnia córka wróciwszy z pracy, widzi na stole skaczący wibrator i z oburzeniem pyta się ojca:
- Tato co Ty u licha robisz?
- Piję z zięciem!!

Monaona Gość
~Monaona
CZYTANIE TO PODSTAWA 2011-01-23 19.24

Trzeba codziennie dzieciom bajki, polecam www.nasze-bajki.pl można za darmo czytać, bardziej ambitni mogą nawet pisać. Przyzwyczajajmy dzieci do czytania, nie oglądania telewizji ale czytania bajek. Dodatkowo mamy szansę na tak ważne, aktywne spędzenie z dzieckiem czasu. Przeczytać dziecku jedną bajkę dziennie - to tak niewiele, a jednak tak wiele! Czytajmy i zachęcajmy innych.

123miki 123miki
Gdy mężczyzna rozmawia z kobietą... 2011-01-24 06.18


Co mówi Co myśli
Chce mi się spać. Chce mi się spać.
Jestem zmęczony. Jestem zmęczony.
Chcesz pójść do kina? Kiedy pójdziemy do łóżka?
Może byś do mnie wpadła? Kiedy pójdziemy do łóżka?
Może pójdziemy razem do restauracji? Kiedy pójdziemy do łóżka?
Mogę do ciebie zadzwonić? Kiedy pójdziemy do łóżka?
Zatańczymy? Kiedy pójdziemy do łóżka?
Nudzi mi się. A może poszlibyśmy do łóżka?
Kocham cię. A może poszlibyśmy do łóżka?
Ja też cię kocham. No skoro już to powiedziałem, to może wreszcie poszlibyśmy do łóżka?
Ładna sukienka. Niezły biust.
Jesteś spięta. Zrobię ci masaż. Chcę cię popieścić.
Tak, niezła fryzura. Przedtem było lepiej.
Tak, niezła fryzura. I za to zapłaciłaś 150 PLN.
(W czasie zakupów) Ta jest niezła. Weź wreszcie którąś z tych cholernych sukienek i wracajmy wreszcie do domu.

rudago rudago
konkurs 2011-01-25 08.38

Mężczyzna rozpoczyna życie rozpustą, przechodzi przez miłość i kończy małżeństwem, kobieta odwrotnie.

rudago rudago
konkurs 2011-01-25 08.42

Kobiety żądają od mężczyzn pamięci. Mężczyźni pragną zapomnienia.

wiedżma Gość
~wiedżma
Miłość i strach 2011-01-30 10.45

to uczucia,które determinują nasze życie,a wszystkie inne tylko są ich pochodnymi.Nie pomogą poradniki,przewodniki,zalecenia jeśli My same nie będziemy kochać.A tak naprawdę wszystkie parametry t.j.wzrost,ubiór,kolor oczu itp.przestają się liczyć kiedy kochasz.MIŁOŚĆ rodzi MIŁOŚĆ, trochę jak w banku trzeba dać,aby dostać.

ania076 ania076
Sklep z mężami 2011-01-30 20.49

Kobieta wybrała się do sklepu z mężami. Przy wejściu dowiedziała się, jakie są zasady: im wyższe piętro, tym lepszy towar, ale z wyższych pięter nie można schodzić na niższe.
Na pierwszym piętrze zobaczyła napis: „Mężczyźni na tym piętrze pracują.”
„Zaczyna się całkiem nieźle” pomyślała i pojechała na drugie piętro.
Tu z kolei powitał ją napis: „Mężczyźni na tym piętrze pracują i lubią dzieci.”
„Coraz lepiej.” pomyślała i pojechała na piętro trzecie.
Napis na piętrze trzecim: „Mężczyźni na tym piętrze pracują, lubią dzieci i są przystojni.”
„Jest dobrze. Zobaczymy, co będzie wyżej…” Pojechała dalej.
Na czwartym piętrze przywitał ją napis: „Mężczyźni na tym piętrze pracują, lubią dzieci, są przystojni i są bardzo dobrymi kochankami.”
Kobieta wahała się, czy może pozostać na tym piętrze, jednak pojechała jeszcze wyżej.
Na piątym piętrze przeczytała: „Mężczyźni na tym piętrze pracują, lubią dzieci, są przystojni, są bardzo dobrymi kochankami i pomagają w pracach domowych.”
„Jeżeli tu jest taki towar, to ciekawe, co będzie na najwyższym piętrze…” pomyślała i z niecierpliwością pojechała na szóste piętro.
Na ostatnim piętrzę był napis: „Na tym piętrze już nic nie ma. Powstało ono tylko po to, by pokazać, że Wam, kobietom, dogodzić nie można!”

mada.dl10 mada.dl10
Plaża nudystów 2011-01-30 23.11

Plaża nudystów, opala się dwóch kolegów, wtem jeden mówi do drugiego

- Krzychu widzisz tą dziewczynę, co za idealna figura, muszę jakoś do niej podejść...zastanawia się, zastanawia jakby do niej podejść, co powiedzieć ....aż wreszcie zdobywa się na odwagę, podchodzi i mówi: "Pani mi się podoba"

Na co ona: "Wiem, widzę"

Piotrek1982 Piotrek1982
Niespodzianki małżeńskie 2011-01-30 23.27

Kowalski wraca do domu z pracy, ma już usiąść przed telewizorem, ale słyszy charakterystyczne odgłosy dobiegające zza ściany od sąsiada.
- Ten sąsiad zaczyna mnie już wpieniać! Idę mu powiedzieć, żeby ciszej pukał te swoje panienki!
- Mama chciała mu to samo powiedzieć z godzinę temu - mówi Jasio.
- I co, powiedziała? - pyta ojciec.
- Nie wiem, jeszcze nie wróciła...

Olgachna Olgachna
Różnice między kobietami i mężczyznami. 2011-01-31 13.37

Solidarność Kobieca
Żona wraca nad ranem do domu.Chuch alkocholowy, włosy w nieładzie. Stojacy w drzwiach mąż pyta:
M -> Gdzie byłaś?
Ż ->Gdzie byłam, koniecznie chcesz wiedzieć gdzie byłam? U Kryski byłam, haftowałam całą noc poduszkę dla Ciebie ty bydlaku, nie wierzysz zadzwoń.
Mąż bez wahania łapie za telefon dzwoni do Kryski i pyta.
M -> Kryska czy moja żona była dziś u Ciebie przez cała noc?
Na to Krycha: Wiesz Stefan Gośka jest moja przyjaciółką ale i Ty jesteś moim przyjacielem więc muszę powiedzieć Ci prawdę Twoja żona Cie zdradza!! Chcesz poznać szczegóły? Przyjdź do mnie z butelką wina.

I ta sama sytuacja
Maż wraca nad ranem do domu. Chuch alkoholowy, włosy (jak ma) w nieładzie i żona mówi.
Ż -> Nic mnie to obchodzi, jestem już spakowana nic mnie to obchodzi ale chcę wiedzieć gdzie byłeś bydlaku?
M -> Gdzie byłem koniecznie chcesz wiedzieć gdzie bylem? U Ryśka byłem w brydża graliśmy cała noc nie wierzysz zadzwoń.
Ona bez namysłów łapie za telefon i dzwoni.
Ż -> Rysiek czy mój mąż był dzisiaj u Ciebie i garaliście w brydża?
R: Był, był siedzi i gra.

magic magic
:) 2011-02-01 22.10

Gdy kobieta podchodzi do szafy i mówi: "Nie mam co na siebie włożyć", ma na myśli: "Nie mam nic nowego do włożenia". Kiedy do szafy podchodzi mężczyzna i mówi: "Nie mam co na siebie włożyć" w rzeczywistości chce powiedzieć: "Nie mam nic czystego do włożenia".
------------------------------------------------------------------------------------------
Gdy kobieta wychodzi z łazienki, zadaje pytanie: "Jak wyglądam?" Gdy wychodzi mężczyzna, mówi: "Nie wchodziłbym tam na twoim miejscu".

cukiereczek4 cukiereczek4
Dobrana para 2011-02-01 23.46

Prawdziwy macho ożenił się z bardzo atrakcyjną kobietą. Oznajmia jej:
- Kochanie, wychodzę z domu, kiedy chcę, gdzie chcę i z kim chcę. Wracam o której chcę. Takie są moje zasady. Czy akceptujesz je?
- Tak, bez problemu. Ja też mam jedną: codziennie o godzinie 20 będę kochać się z mężczyzną. Niezależnie, czy ty będziesz w domu, czy nie.

polka16 polka16
Piłka nożna 2011-02-01 23.53

Dlaczego kobiety nie grają w piłkę nożną?
Bo niemożliwe byłoby znaleźć 11 kobiet, które chciałyby ubrać się tak samo.