*
PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY OPERON - JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI - ODPOWIEDZI Dodane 2012-12-14 12.00 , komentarzy 30

Próbny egzamin gimnazjalny Operon 2013: język angielski i niemiecki - arkusze, odpowiedzi, rozwiązania

W piątek, 14 grudnia, uczniowie ze szkół piszą próbne egzaminy gimnazjalne z języków obcych. Sprawdź odpowiedzi z języka angielskiego i niemieckiego.

Matura próbna Operon 2011: jezyk angielski

Matura próbna Operon 2011: jezyk angiels...

Autor: stock.xchng

PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY - OPERON 2012 - JĘZYK ANGIELSKI - POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY - OPERON 2012 - JĘZYK ANGIELSKI - POZIOM ROZSZERZONY - ODPOWIEDZI


PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY - OPERON 2012 - JĘZYK NIEMIECKI - ODPOWIEDZI


Linki będą aktywne, kiedy pojawią się odpowiedzi

Trzeciego dnia próbnych egzaminów gimnazjalnych z Operonem uczniowie przystąpili do testu z wybranego przez siebie języka obcego. Egzamin zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym rozpoczął się o godz. 9. Najpopularniejszymi językami obcymi wybieranymi na maturze są język angielski i niemiecki.

Komentarze

!!!!!!!!! Gość
~!!!!!!!!!
on a gzdzie? 2011-11-22 11.34

patrzylem wczoraj, przedwcczoraj, tydzien temu , odpowiedzi na rok 2011 nie ma , juz napisalem to mi nie potrzebne SKANDAL!

:-( Gość
~:-(
arkusz + klucz odpowiedzi poziom podstawowy 2011-11-24 10.51

napisałem i chcę sprawdzić wyniki. Masakraaaa:(

:C Gość
~:C
aaaa! 2011-11-24 12.21

trochę trudny był ten angielski -.-

gosc Gość
~gosc
masakra 2011-11-24 12.37

sluchanie i czytanie na maturze rozszerzonej to byla po prostu masakra..

a Gość
~a
KIEDY ODPOWIEDZI DO ROZSZERZONEJ?????????? 2011-11-24 13.04

aa

gosc11 Gość
~gosc11
angielski podstawa 2011-11-24 14.00

podstawa z ang byla naprawde trudna;//////////
nie spodziewalam sie az takich trudnych tekstow

ann Gość
~ann
ang 2011-11-24 14.18

pierwsza część arkusza na podstawie bardzo trudna... tekst o tematyce historycznej i politycznej sprawił trudności słabszym uczniom...

madz Gość
~madz
:) 2011-11-24 14.27

zato czesc pisemna byla latwa :P a sluchanka i tekst trudny;/

dudek Gość
~dudek
Nie ogarniam! 2011-11-24 15.36

" aaaa! 2011-11-24 12.21

trochę trudny był ten angielski -.- "
troche no be jaj !? byl solidnie trudny, nigdy nei miałem problemów z ang. a tu szok przeżyłem, to była miazga!

dudeek Gość
~dudeek
edit 2011-11-24 15.38

Mam na mysli rozszerzenie, podstawa była też taka dość zaawansowana, miałem drobne problemy, ale rozszerzenie to tak jak mówię, ciężko było

jaea Gość
~jaea
odpoweidzi 2011-11-24 17.16

arkusz odpowiedzi i zaznaczone na nim odpowiedzi w linku
http://sharecash.org/download.php?file=1484042
dzis opracowalismy na lekcji, na pewno poprawne ;P

fasfa Gość
~fasfa
dont belive 2011-11-24 17.21

Przecież to był banał, wystarczy czytać ze zrozumieniem

m Gość
~m
ej 2011-11-24 17.24

nie moge sprawdzic na tej stronie ktara podalas

hoh Gość
~hoh
arkusze 2011-11-24 17.38

kiedy beda arkusze?
test latwy
nie wiem jak niektorzy moga mowic ze pisali juz angielski rozszerzony jak dzisiaj byl PODSTAWOWY

ja Gość
~ja
roszczerzony 2011-11-24 19.18

dzisiaj byl podstawowy i rozszerzony. Na majowej maturze przecież to też się pisze w jednym dniu. i przyznam, że naprawdę trudna ta próbna była

Ja Gość
~Ja
Rozszerzenie 2011-11-24 19.55

Nie rozumiem tych komentarzy, że rozszerzenie było trudne. To chyba oczywiste, że jeśli chcemy zdawać rozszerzenie to musimy mieć jakieś umiejętności. Było banalne. Widocznie macie sporo do nadrobienia. A słuchanie było zadziwiająco łatwe do zrozumienia. Liczyłam na rodowitych angoli z ciężkim akcentem a takich nie było.

Ja Gość
~Ja
Rozszerzenie 2011-11-24 19.56

Nie rozumiem tych komentarzy, że rozszerzenie było trudne. To chyba oczywiste, że jeśli chcemy zdawać rozszerzenie to musimy mieć jakieś umiejętności. Było banalne. Widocznie macie sporo do nadrobienia. A słuchanie było zadziwiająco łatwe do zrozumienia. Liczyłam na rodowitych angoli z ciężkim akcentem a takich nie było.

ang Gość
~ang
ang podstawa 2011-11-24 20.08

spodziewalam sie troche latwiejszego czytania ze zrozumieniem oraz sluchanki a tu klops;o przezylam szok... ogolnie j. angielski nie sprawia mi trudnosci ale ta maturka...masaaakra.. dosyc trudna byla :(

JAna Gość
~JAna
poddstawaaa 2011-11-24 20.10

Czy oni mysla ze jestesmy jakimis omnibusami? kurdeee!! przeciez ja tam polowy słowek nie rozumialam.. nowosc!

a nice boy Gość
~a nice boy
maturka 2011-11-24 20.12

podstawa truudna;/;/;/ a jutro jeszcze pisze rozszerzenie ;o
jak dadza nam tak na prawdziej maturze to wieksza czesc osob pooprstu fail;D

VaX Gość
~VaX
Odpowiedzi arkusze 2011-11-24 20.33

Matura z J.angielskiego część czytanie ze zrozumieniem i słuchanie była naprawdę trudna ale za to pisanie moim zdaniem dosyć łatwe jakoś się to wyrówna a arkusze i odpowiedzi matematyka i J.polski na stronie operonu czyli www.maturaprobna.pl
I tam wchodzicie arkusze i odpowiedzi jest odnosnik
Pliki otwieranie najnowszym programem adobe reader najlepiej wersja 9
Na wszelkie pytania odpowiem
P.S J.a bedzie wieczorem jutro

ga Gość
~ga
matura podstawowa 2011-11-24 20.47

owszem podzielam opinie że podstawa była zdecydowanie za trudna. Mnie też na ogół j. angielski nie sprawia trudności, a na próbnej szok! Teksty do czytania to było przegięcie, tematyka polityczna!!! , masakra jednym słowem. Całe szczęście pisanie było O.K jednak mam nadzieje że w maju nie będzie takich tekstów do czytania.....

VaX Gość
~VaX
J.angielski 2011-11-24 21.19

W maju może być gorzej tak myślę ponieważ OPERON jak co roku przygotowuje maturę raczej łatwą. W maju moim zdaniem pisanie może być trudne a słuchanie i czytanie w miare zobaczymy jeszce na próbnej w styczniu.

sf Gość
~sf
MATURA ROZSZERZONA 2011-11-25 08.28

Ma ktoś odpowiedzi do rozszerzonej ?

DraX Gość
~DraX
angielski 2011-11-25 09.02

Całość bardzo prosta.. nawet zbyt prosta.. tan poziom mnie obraża