*
Warszawa: otwarte baseny Dodane 2011-06-06 16.00 , komentarzy 9

Baseny w Warszawie: adresy, telefony, jak dojechać

Baseny w Warszawie - sprawdź informator i dowiedz się gdzie można się kąpać w Warszawie.

Gdzie na basen w Warszawie? Krytych kąpielisk w stolicy nie brakuje. Są jednak otwarte w różnych godzinach, mają również różne ceny i standard. Oto lista basenów w Warszawie:

Basen - Wodny Park

Adres: ul. Merliniego 4, 02-511 Warszawa
Telefon: 022 854 01 30


Basen - Pływalnia Wodnik

Adres: ul. Abrahama 10, 03-982 Warszawa
Telefon: 022 673 82 00 wew. 112, 113


Basen Inflancka

Adres: ul. Inflancka 8, 00-189 Warszawa
Telefon: 022 831 92 29


Basen - AquaPark Wesolandia

Adres: ul. Wspólna 4, Warszawa-Wesoła
Telefon: 022 773 91 91


Ruszają odkryte baseny w Warszawie!




Basen Hirszfelda

Adres: ul. Hirszfelda 11, Warszawa
Telefon: 022 643-97-19


Basen Koncertowa – Ursynów

Adres: ul. Koncertowa 4, Warszawa
Telefon: 022 644-48-82


Basen Pingwin

Adres: Oławska 3a, Warszawa
Telefon: 022 861-56-90
Od 15 czerwca do 8 lipca br. pływalnia "Pingwin" będzie nieczynna z powodu przerwy technologicznej.


BOS Białołęka

Adres: Światowida 56, Warszawa
Telefon: 676 69 15 wew.101


Basen Uniwersytetu Warszawskiego

Adres: ul. Banacha 2a, Warszawa
Telefon: 022 55 40 865
W dniach od 11 lipca do 28 sierpnia 2011 r. pływalnia będzie nieczynna.


OSiR Ochota

Adres: ul. Rokosowska 10, Warszawa
Telefon: 022 572-90-70


OSiR Śródmieście

Adres: ul. Polna 7a, Warszawa
Telefon: 022 825 71 34


OSiR Żoliborz

Adres: ul. Potocka 1, Warszawa
Telefon: 022 832-46-00

Komentarze

jeszua jeszua
ozonowane? 2010-06-22 18.11

a ja chętnie dowiedziałbym się które z wymienionych, jeśli w ogóle, oferują wodę ozonowaną, a nie chlorowaną.

Shcott Gość
~Shcott
abc 2010-06-25 14.21

Z btego co wiem to Warszawianka czyt Wodny Park

malina Gość
~malina
NIEPRAWDZIWE INFORMACJE 2010-06-30 08.46

dzwoniłam do
Wesołolandii i miła pani powiedziała mi że nie ma żadnej wakacyjnej promocji z okazji "lata w mieście" dla dzieci-ciekawe skąd pochodzą te inforacje?

asikuz Gość
~asikuz
gdzie na basen 2010-07-14 13.00

znalazłam ostatnio fajną stronę, gdzie jest dużo polskich basenów, można sobie kliknąć województwo np mazowieckie i wyświetlają się baseny i parki wodne z podziałem na miasta; bardzo przejrzyście są tam prezentowane baseny bo każdy ma zespół ikonek które są włączane jeżeli basen ma daną atrakcje lub wygaszane, polecam www.infobasen.pl ; no i można znaleźć fajne baseny nie w samej Warszawie ale np pod, ja osobiście polecam Termy Mszczonów

hasot Gość
~hasot
odnośnie do nieprawdziwych informacji... 2010-07-28 15.19

...właśnie zadzwoniłam do Wesolandii i powiedziano mi, że dzieci mogą wejść o 10.00 za darmo, na 45 min, lecz jest bardzo dużo chętnych i nie wszystkim udaje się wejść. Od 16 sierpnia będzie można wejść do11.00.

Kapusta Gość
~Kapusta
OSiR Polna Dz. Śródmieście 2011-05-20 10.50

OSIR Polna to jednostka budżetowa Dz. Śródmieście. Dyrekcja podniosła ceny biletów na basen, parking, halę w obiekcie użyteczności publicznej, na który i tak płacimy podatki. Ale jest rozkaz z góry i liczy się tylko wynik finansowy ! Poza tym kontrola Biura Kontroli m.st. Warszawy wykazała dyrektorowi nieprawidłowości dot. przetargów, zamówień publicznych, przestrzegania ustaw i regulaminów. Dyrekcja notorycznie łamie prawa pracownicze i przegrywa rozprawy w sądach z pracownikami. Musi potem wypłacać zasądzone odszkodowania – oczywiście z budżetu Śródmieścia, czyli jego mieszkańców. Szerzy się tam kolesiostwo, układziki i wiele innych kwasów. Tak wygląda od 2009 roku do dziś sytuacja w OSIR Polna. Czas najwyższy, by opinia publiczna dowiedziała sie o tych faktach !

Kater Gość
~Kater
S4 2012-01-13 10.33

Ja zaglądam do siłowni S4 na ul. Gładkiej, Włochy i tam można kupić karnet open siłownia + basen. Jest OK!

gość Gość
~gość
baseny w Warszawie 2012-08-20 15.38

http://iplywamy.pl/szukaj/?wojewodztwo=10&miasto=23

gość Gość
~gość