*
Warszawa: wyprzedaże 2010, styczniowe wyprzedaże, obniżki cen Dodane 2010-01-02 17.19 , komentarzy 0

Ruszają wyprzedaże w Warszawie

Tłumy klientów i przeceny sięgające nawet 70 proc. Warszawskie sklepy i galerie rozpoczęły styczniowe wyprzedaże. Sprawdź co i gdzie można kupić taniej.

Specjalnie dla czytelników MM-ki zrobiliśmy zestawienie obniżek, jakie w styczniu przygotowały dla klientów niektóre sklepy i galerie w Warszawie. Obniżki sięgają nawet 70 proc. na wybrane produkty.

Powodzeniem cieszą się już nie tylko wyprzedaże ubrań i obuwia. Coraz częściej taniej można w sezonie coś zjeść, napić się kawy lub… zlikwidować sobie zmarszczki.

Niższe ceny będą także w outletach. Galeria Factory w Ursusie przygotowała dla klientów zimową rozprzedaż. – Klienci mogą wybierać spośród renomowanych polskich i zagranicznych marek oferujących szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, akcesoriów oraz sprzętu sportowego – informuje Magdalena Malczyńska z Factory.

Według ekspertów od marketingu Polacy polubili wyprzedaże. – Kupują coraz więcej. Nie tylko dlatego, że mają więcej pieniędzy, ale też dlatego, że czują satysfakcję z możliwości kupowania – opowiadał MM-ce Leszek Malibruda, psycholog biznesu.

Sprawdziliśmy na jakie obniżki mogą liczyć warszawiacy w niektórych największych centrach handlowych stolicy:

Złote Tarasy

Galeria Mokotów

Factory Ursus

Blue City

Arkadia



Zobacz również:
W Warszawie ruszają wyprzedaże. Po co kupujemy?
Wyprzedaże już nie takie, jak kiedyś
Tego nie kupisz w Złotych Tarasach

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: