*
5 grudnia odbędzie się uroczysta iluminacja świątecznych ozdób w mieście Dodane 2009-11-29 09.13 , komentarzy 0

Choinka przyjechała na plac Zamkowy

zobacz na mapie 52.2474555969238,21.0138416290283

Symbol Świąt Bożego Narodzenia i najważniejsze drzewko warszawiaków już jest w stolicy. W sobotę na Stare Miasto przyjechała choinka. W paczce.

Tradycyjnie już, wielka choinka stanie na placu Zamkowym. Na razie można zobaczyć ją w wersji kompaktowej - przed montażem. Zapakowana w kilku częściach wygląda niepozornie, aż trudno uwierzyć, że po złożeniu będzie największą choinką świąteczną w Warszawie i najpiękniejszą ozdobą Starego Miasta.


Choinka przyjechała w ciężarówce

Miejsce dla choinki na pl. Zamkowym

Choinka wraz ze świątecznymi dekoracjami musi być gotowa na sobotę, 5 grudnia. O godz. 16.00 rozpocznie się wspólne kolędowanie - zaśpiewamy piosenki znane dobrze Polakom, jak i posłuchamy ich amerykańskich odpowiedników w wykonaniu zespołu gospel. Następnie swoje największe przeboje zaprezentują: Monika Brodka, Bracia, Pectus, Leszcze, Łukasz Zagrobelny i Marina Łuczenko.

- Poza tym pokażemy publiczności wyjątkowy film, który będą komentować na żywo nasze gwiazdy. To interaktywna opowieść o historii choinki – zdradza Magdalena Łań ze stołecznego ratusza.

Najważniejsza część planowana jest na godzinę 17.00. Punktualnie o tej porze dekoracje rozbłysną na Trakcie Królewskim. Także na największej choince zaświecą się świąteczne lampki.Zobacz również:

14

Miejsce
w rankingu
PRZEWODNIK WARSZAWSKI

Moją pasją jest Warszawa, jej historia, wspaniale zabytki. O wielkości miasta świadczą ludzie i to co dokonali, warto o tym opowiadać pokazywać - dlatego zostałem przewodnikiem po Naszym Mieście. Z natury pogodny , wesoły człowiek ze mnie. Nie lubię sypać suchymi datami, faktami. Te znaleźć można w rozlicznych publikacjach. Staram się by wycieczki czy indywidualni turyści nie nudzili się w moim towarzystwie. Ocenę jednak pozostawiam im samym. Zapraszam do lektury, a może kiedyś gdzieś sie spotkamy na wycieczkowych szlakach po Warszawie. WALDEK

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: