*
CO, GDZIE, KIEDY w WARSZAWIE. Co robić w weekend w Warszawie? Dodane 2014-08-30 16.20

Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy?

W cyklu "Warszawa na weekend" polecamy najbardziej interesujące wydarzenia na kulturalno-rozrywkowej mapie stolicy.

W cyklu "Warszawa na weekend" polecamy najbardziej interesujące ...

Warszawa na weekend - co, gdzie, kiedy?

Autor: Edyta Nowicka/archiwum mm

Najbliższy weekend 29 - 31 sierpnia w Warszawie zapowiada się ciekawie. Czeka nas sporo wydarzeń.

W tym tygodniu kończy się Warszawa Singera. Jest jeszcze możliwość uczestnictwa w wydarzeniach realizowanych w ramach projektu o tematyce żydowskiej. Również w weekend Święto Śródmieścia: zabawy, koncerty, konkursy, warsztaty. Będzie fajnie i rodzinnie. Już w piątek natomiast kolejna Masa Krytyczne. Jeśli lubisz jeździć na rowerze, to imrpeza dla Ciebie. W Plażowej natomiast kolejny koncert: za darmo zagra The Dumplings. Zainteresowani sztuką będą mogli również zwiedzić dom Kereta.

Zobaczcie też polecane przez nas koncerty w warszawskich klubach oraz cykl Weekend za darmo w Warszawie. Możecie też wybrać się do kina, polecamy nasz przegląd najciekawszych premier.

Weekend 29 - 31 sierpnia

Warszawa Singera 2014 [program]

Od 23 do 31 sierpnia będą organizowane spektakle, warsztaty, monodramy, wydarzenia muzyczne, literackie czy wizualne. Można już rezerwować bezpłatne wejściówki.

Dni Śródmieścia 2014. Będą warsztaty, koncerty i stoiska ciekawych instytucji [program]

Stoiska Baru Prasowego, Fundacji Nowoczesna Polska, PTTK, koncerty muzyki klasycznej, występ Artura Andrusa. Wszystko to podczas Dni Śródmieścia, które odbywać się będą od 29 do 31 sierpnia.

Będą rozdawać darmowe przekąski dla rowerzystów na najbliższej Masie Krytycznej

Kolejna rowerowa impreza już 29 sierpnia. W trakcie jej trwania każdy cyklista będzie miał szansę za darmo się posilić.

The Dumplings zagrają darmowy koncert w Plażowej

Kolejny darmowy gig w nadwiślańskiej klubokawiarni 30 sierpnia.

Będą zwiedzać najwęższe mieszkanie w Polsce. Otwarty dzień w Domu Kereta

W sobotę 30 sierpnia będzie można zwiedzić dom Etgara Kereta.

Smaczny Targ na Saskiej Kępie [patronat MM]

W najbliższą sobotę 30 sierpnia odbędzie się kolejna impreza dla entuzjastów dobrego smaku.

Pożegnaj lato w sportowym stylu na plaży w Nieporęcie [program]

Zajęcia zumby, mecz siatkówki z mistrzami Sparta Warszawa, aerobik, konkursy i gry rekreacyjne - to wszystko czeka na was 30 sierpnia.

Dog Chow Disc Cup 2014. Latające psy po raz kolejny w Warszawie

Impreza dla miłośników aktywnych psów odbędzie się w ostatni weekend sierpnia.

ArtPark 2014

Miedzy 7-31 sierpnia ramach wydarzenia odbywać się będą codzienne spotkania z kulturą i sztuką w parku -koncerty, spektakle, warsztaty i wiele innych.

Darmowe wycieczki dla rodziny, czyli "Warszawa, Ty i ja" [patronat MM]

Fundacja DUCH zaprasza do udziału w wycieczkach, podczas których przybliżona zostanie historia miasta.

Rodzinny piknik na Plaży Żoliborz

W sobotę 30 sierpnia, na plaży przy Boogaloo Beach Bar czekać będą leżaki, grill, animacje taneczne oraz rodzinna atmosfera.

POLSKA - SERBIA NA STADIONIE NARODOWYM. Mecz otwarcia MŚ w Piłce Siatkowej Polska 2014 [BILETY]

30 sierpnia na Stadionie Narodowym zostanie rozegrany mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Sprawdźcie po ile można kupić bilety na to wydarzenie.

Dreszer Jazz 2014. Darmowe koncerty plenerowe na Mokotowie

5 lipca ruszył cykl wakacyjnych koncertów. W każda sobotę można miło spędzić czas w Parku Dreszera za darmo.

Jazz Na Starówce

Międzynarodowy Plenerowy Festiwal Jazz na Starówce to jeden z najpopularniejszych festiwali jazzowych w kraju, jest także wizytówką artystyczną i turystyczną stolicy. Darmowe koncerty odbywają się do końca sierpnia.

Wycieczki z Domem Spotkań z Historią

W sezonie letnim 2014, Dom Spotkań z Historią zaprasza na cykl wycieczek pieszych i rowerowych po różnych, mniej popularnych częściach Warszawy. Każda dzielnica posiada ciekawą historię i skrywa tajemnice do odkrycia.

Letni Gościniec Artystyczny we Włochach

W każdą niedzielę lipca i sierpnia, na terenie Parku Kombatantów w dzielnicy Włochy, odbędzie się III Letni Gościniec Artystyczny, czyli cykl koncertów oraz wydarzeń kulturalnych. 13 lipca o godz. 16 zespół „Kujawiak” (skrzypce, akordeon, śpiew.

Wege śniadanie przed Teatrem Powszechnym

21 czerwca startuje cykl weekendowych Śniadań Przed Teatrem Powszechnym. Zaprasza kawiarnia Pierwszy Rząd. Dania mają być zdrowe i głównie wegańskie. Na pierwszym śniadaniu na miejscu będzie obecna dietetyczka.

Śniadania na Trawie na Placu Zabaw

Plac Zabaw zaprasza na ciekawe tagi kulinarne w plenerze. W każdą niedzielę do końca wakacji można zjeść śniadanie w plenerze w Placu Zabaw i wziąć udział w dodatkowych atrakcjach.

Filmowa Stolica Lata - program

Przez ponad 10 tygodni lata będziemy mogli zobaczyć kilkadziesiąt filmów w kinach plenerowych, które znajdować się będą w takich miejscach, jak m.in. Pole Mokotowskie, Park Skaryszewski, Centrum Nauki Kopernik czy Park Henrykowski

Zielony Jazdów

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na projekt Zielony Jazdów. Tematem przewodnim wydarzeń, które potrwają do 14 września, będą związki ekologii z ekonomią.

Letnie atrakcje w Centrum Nauki Kopernik

Weekendy w Parku Odkrywców, Planetarium Niebo Kopernika, Kino Letnie. Kopernik w letniej odsłonie. Na całe lato zaplanowano wydarzenia, które są doskonałą propozycją na aktywny wypoczynek.

Miejscówki nad Wisłą

Nad Wisłą znajduje się co najmniej kilka klubokawiarni, warto odwiedzić w sezonie. Zobaczcie nasz subiektywny przewodnik.

Lato w Muzeum Narodowym

Muzeum Narodowe przygotowało niezwykle bogaty program dla każdego - maluchów, młodzieży i dorosłych, także w języku angielskim.

Wakacje w Muzeum Techniki

Wakacyjne wydarzenia w Muzeum Techniki zostały podzielone na atrakcje płatne i darmowe. Te drugie to głównie warsztaty. Ale każdy znajdzie coś dla siebie.

Letnie weekendy w Parku Odkrywców

Podobnie jak w zeszłym roku, Centrum Nauki Kopernik zaprasza na letnie edukacyjne imprezy w Parku Odkrywców. Inauguracja cyklu 28 czerwca.

Plenerowe Kino Perła

6 czerwca, w piątek, rusza 4. edycja plenerowego Kina Perła. Przez dwanaście tygodni, do końca sierpnia, od środy do niedzieli, po zachodzie słońca odbywać się będą darmowe projekcje filmowe.

Koncerty Chopinowskie w Łazienkach Królewskich 2014 [program]

Rozpoczął się 55. sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich. Sprawdź program występów, które będą odbywać się w każdą niedzielę i potrwają do 28 września.

Kina plenerowe w Warszawie

W Warszawie ruszyły pokazy kina plenerowego. Do końca wakacji można oglądać filmy w wielu miejscach miasta. Zebraliśmy wszystkie informacje na temat kin plenerowych, które w sezonie letnim 2014 działają lub będą działać w Warszawie

X

Miejsce
w rankingu
MM Warszawa

Jesteśmy warszawską ekipą MM i z Wami tworzymy ten serwis :-) Zapraszamy do kontaktu!!! :-) Redakcja online: redakcja@mmwarszawa.pl

Autor ostatnio dodał: