*
Dodane 2008-09-18 11.36 , komentarzy 0

MultiCentrum już otwarte

zobacz na mapie 52.314094543457,20.9610557556152

Wczoraj (17 września) zostało otwarte pierwsze MultiCentrum w Warszawie. Chętnych nie zabrakło ponad 100 osób odwiedziło palcówkę. Zobacz, jakie atrakcje czekają tam dzieci.

Do MultiCentrum może przyjść każdy i znaleźć coś dla siebie. Dzieci zainteresują się zabawkami, dzięki którym poznają podstawy matematyki, fizyki oraz chemii. Młodzież natomiast z chęcią skorzysta z organizowanych kursów języka angielskiego.

Klocki podłączane do komputera, studio muzyczne, komputerowe programy do nauki języka, przenośna stacja pogody oraz karuzela, która sama się kręci i wygłasza komunikaty to tylko wybrane atrakcje, jakie czekają na uczestników warsztatów.

Żeby uczestniczyć w zajęciach wystarczy jedynie przyjść placówki i tam się zapisać. Wszystkie prowadzone kursy są bezpłatne. Centrum zostało podzielone na kilka stref nauczania: technika, logika, sztuka, muzyka oraz języki.

MultiCentrum znajduje się na Białołęce przy ul. Porajów 14. Chętni mogą przyjść do nowego centrum od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19 a także w sobotę do 10 do 15.

W całym kraju działają cztery takie centra dwa we Wrocławiu, jedno w Olsztynie oraz najnowsze w Warszawie.

X

Miejsce
w rankingu
Edyta Piotrowska

edyta_piotrowska@poczta.onet.pl

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: