*
Tragedia w podwarszawskim Nieporęcie Dodane 2008-05-27 09.30 , komentarzy 0

Zabił żonę i ranił dwóch synów

zobacz na mapie 52.4314193725586,21.0336685180664

Jak podała telewizja TVN24 do nieszczęścia doszło w miejscowości Nieporęt pod Warszawą. Mężczyzna zabił swoją żonę, ranił dwóch synów, a następnie popełnił samobójstwo. Wyjaśniane są przyczyny zdarzenia.

Jak poinformowali policjanci do tragedii doszło około godziny 1:00 w nocy, kiedy to otrzymano wezwanie w związku z rodzinną awanturą.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce zdarzenia, znaleźli 2 ciała - 46-letniego mężczyzny oraz jego żony. Dwóch synów w wieku 17 i 20 lat przewieziono do szpitala. Sprawca tragedii strzelał do członków rodziny z broni sportowej.

X

Miejsce
w rankingu
Mateusz Gotz

No i nadszedł czas, kiedy trzeba napisać o sobie coś więcej niż dwa zdania. Na przykład trzy zdania. Na codzień studiuje na Uniwersytecie Warszawskim, konkretniej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych. Zainteresowania mam obszerne - od sportu, poprzez politykę, życie społeczne, aż po muzykę i rozrywkę. Nie pogardzę historią, szczególnie II Wojny Światowej. W serwisie MMWarszawa.pl zajmuje się prowadzeniem działu sport, dlatego jeśli macie jakieś pytania, pomysły, sugestie to piszcie śmiało: mateusz.gotz@mmwarszawa.pl :)

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: